MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Damis-Carbon(Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Damis-Carbon(Original Mix) (/temat-dubstep-damis-carbon-original-mix)



Damis-Carbon(Original Mix) - Castiel - 11.01.2016

Mój pierwszy projekt w tym gatunku.




RE: Damis-Carbon(Original Mix) - qnebra - 11.01.2016

Ładnie to brzmi, lecz jak na dubstep to jakieś to takie delikatne. Wooble bardziej brzmiące jak zakłócenia, a nie jak dubstepowe wooble, przez co to nie ma za bardzo mocy. Snuje się bezboleśnie.


RE: Damis-Carbon(Original Mix) - Shizzlematic - 11.01.2016

Na początku fajna perkusja, ale nie pasje mi tu sznera. Jest taka nijaka. Bardziej może jakąś mocną, krótką, ale na dużym pogłosie bym tu słyszał. Break mi sie podoba. Fajne glitche :D

Pierwszy drop bardzo fajny, ale znów jak ta sznera wchodzi psuje cały efekt. W drugim także ta sznera XD
Fajny pomysł. Podoba mi się, poza wyżej wymienioną sznera :P
4/5


RE: Damis-Carbon(Original Mix) - Shutara - 11.01.2016

Również podoba mi się ta koncepcja. Wobble wcale nie musi być wyeksponowany; właśnie takie "łechtanie" ucha mięsistym, lecz względnie odległym basem robi dobrą robotę. Niektóre mankamenty techniczne można wyłapać, ale pomysł godny. Daję 4 ;)


RE: Damis-Carbon(Original Mix) - Loco - 11.01.2016

Bardzo ciekawa kompozycja, niezwykle nietypowa jak na ciebie :P Super połączenie gliczowych brzmień z lekkim dubstepem. Pod względem kompozycyjnym i sounddesignu należy się 5 lecz mógłbym przyczepić do względów technicznych. Głównie poziomów głośności oraz tego werbla :( Tak czy siak zasługujesz na mocną 4


Oficjalny post 100 001


RE: Damis-Carbon(Original Mix) - Shabboo Harper - 12.01.2016

Nieregularny, tak "skażony" w swej barwie Beat przykuwa uwagę. W swej defiguracji jest przewodnim wątkiem i w większość Twego tematu brzmi trochę monotonnie. Wyciszenie (1:07) według mnie nie jest korzystne, choć Break kontrastowo zmyślny. Tak potraktowany "attack'iem" Synth intryguje; wszelkie fx'y, glitche pierwszorzędne. Projekt nieschematyczny, technicznie przyzwoity. Castiel, wykreowałeś trudno naśladowczy klimat, w którym jedynie Outro wydaje się być drobnym szczegółem Twego... "niedopieszczenia". ;)


RE: Damis-Carbon(Original Mix) - Abigail Noises - 12.01.2016

0.44 i 04.47 słyszalne się trzaski w lewym kanale – jeśli są celowe to są zbyt charakterystyczne, zbyt podobne do trzasków, które pojawiają się przy wyższych częstotliwościach w monitorach – nieładnie to brzmi. Podobnie jest po 2.10 ale tym razem w prawym kanale. Nie podobają mi się także zabawy w odcinaniu niskich w breakach i dropach – zbyt proste trochę to jest. Reszta bez zarzutu. Aranżacja troche monotonna. 3/5


RE: Damis-Carbon(Original Mix) - Tomasz Karaban - 12.01.2016

No rytmika mi się podoba, w każdym momencie kawałka w sumie ;) Ale jakoś nie trawię tych dźwięków, nie wiem dlaczego gdzieś tak w 3/4 utworu są tak pocięte, wiem że to specjalny zabieg ale jakoś tak mi to nie pasi, poza tym spoko utworek :D


RE: Damis-Carbon(Original Mix) - Koman - 13.01.2016

Kawałek w moim odczuciu dobry. Wydaje się być lekko iedopracowany, ale po drugim odsłuchaniu w głowie pojawia się myśl"już rozumiem" Sound design pierwsza klasa! Choć nie lubie tej perkusji, no i outra. Takie mi się "nijakie" wydaje...
Mocne 4