MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Over~ - Destroy (intro) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Over~ - Destroy (intro) (/temat-hardstyle-over-destroy-intro)



Over~ - Destroy (intro) - Overtunerz - 15.01.2016

[zs]http://www70.zippyshare.com/v/dCS8Pkhb/file.html[/zs]

Mała próbka, czyli intro. Chwilowy brak pomysłow na kontynuacje z powodu godziny :P.

Enjoy


przenoszę do dem

Wystawiono 12:46:41, dnia 15.01.2016, przez Knifeman



RE: Over~ - Destroy (intro) - Adamzzz - 15.01.2016

Aaa no ta, bo nam zlikwidowali dział z demami... <nonie>
Kick zajebisty. Ja się czasem zastanawiam czemu ostatnio wszyscy tylko takie robią xD W sensie bez żadnej nutki przewodniej. Coś jak oldskulowy Brennan Heart tylko nie tak agresywnie... Eniłej, powiem tak. Jak skończysz ten kawałek, najprawdopodobniej dam 5 gwiazdek, lajka i ściągnę se na telefon bo jest moc.
Powodzenia przy dokańczaniu <thumbsup>


RE: Over~ - Destroy (intro) - Shabboo Harper - 15.01.2016

Wstęp tego fragmentu (Intro?), ze szczątkowym, "zabłąkanym" Hi Hat'em na początku brzmi zagadkowo; potem niechybny Kick podkreśla swą obecność "z przytupem". Jest niepospolity w swym rytmie i prawdopodobnie kreuje preludium większego "rwetesu". Dźwięk (0:15) dobitnie potęguje wrażenie "zniszczenia". Jeśli "dorzucisz" do całości "garść" właściwych w tym gatunku "pierwiastków", podkreślisz np. Bass Reverse, trafnie ułożysz "wokal" będzie power; oby z porządnym La Grande Finale... <dubstep>


RE: Over~ - Destroy (intro) - Nachos - 16.01.2016

Track technicznie w porządku, nie ma się do czego przyczepić ale tak właściwie to chciałbym zapytać: Jak można słuchać na codzień takiej muzy (tak wiem o gustach się nie dyskutuje) :D
Nikogo broń Boże nie atakuje, ale naprawdę jestem pełen podziwu.
Powodzenia :)


RE: Over~ - Destroy (intro) - In-Tegral - 16.01.2016

Dźwięki mają za dużo częstotliwości, które dają po uszach, można by trochę mocniej skompresować screech. Kick najlepsza część tego, lecz też czasem daje po uszach ze względu na górę.


RE: Over~ - Destroy (intro) - woziu122 - 16.01.2016

Ulala, me gusta kick. Mroczny klimat po całości, ten psycho screech to sie nadaje do jakiegoś horroru :D
Jaki plugin używasz/używacie do masteringu?


RE: Over~ - Destroy (intro) - Head - 18.01.2016

Jeśli chodzi o sam kick to grubas konkretny :D aczkolwiek pobawiłbym się jeszcze delikatnie z kompresją w celu uwydatnienia crunchu i suba. Screech daje za bardzo po uszach, bo momentami gra zbyt wysoko. Ogółem podoba mi się jak większość Twoich/Waszych tracków (jak to jest z Wami ? dalej nagrywacie we 2 ?). Ciekaw jestem fulla :)
Jedna mała prośba: dajcie w końcu jakiegoś fulla !!!
Przynajmniej "Maximum Speed" bo build up był wprost genialny ! Niby prosty, ale spełniał moje oczekiwania w 100%.
Piona ;)

@Nachos
Oj przyznam Ci że można :D zacząłem od HU, bardzo melodyjne i przyjemne, ale wyjątkowość hardstylowych produkcji wciągnęła mnie na dobre. Genialne motywy, dość często spotykana oryginalność w budowie tracków, kreatywność wykonawców - to jest piękne w tym gatunku, z roku na rok dzieje się coś nowego, co prawda dla niektórych jest ciężko, ale w dobrym stylu :)
Wg Ciebie może wydawać się chore słuchanie muzyki w 150 bpmach, dla mnie stało się to pasją i już coraz częściej jest to za mało Heart Samo uderzenie zajmuje większość spektrum nie wspominając o ostrych leadach i masie fxów.
Zastanów się nad nad stworzeniem industrialu w min. 170bpm gdzie loopy nie będą się powtarzać tylko ciągle zaskakiwać potencjalnego słuchacza klimatem i budową. Trzeba mieć "łeb" do tego, bo to nie jest bezsensowna łupanina tylko jeden z najbardziej wymagających gatunków muzyki elektronicznej - nawiązuję również do Hardcore'u.


RE: Over~ - Destroy (intro) - KiLeRrEu - 24.01.2016

Dobree Dobree :D Przy tym intro już można walić głową o biurko :P 5/5