MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Kasper B. - Telegram (Instrumental) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Kasper B. - Telegram (Instrumental) (/temat-hip-hop-kasper-b-telegram-instrumental)



Kasper B. - Telegram (Instrumental) - Kaper - 15.01.2016

Tak dla relaksu czasem zrobię jakiś beat xD
Uwaga bo mocno syntetyczny xD




Pozdrawiam całe MP! ;)



RE: Kasper B. - Telegram (Instrumental) - Shabboo Harper - 16.01.2016

To taki "empiryczny" (!), specyficznie przewlekły Hip Hop. W Beacie jest wstrzemięźliwie acz dobitnie klarownie. "Smyczki" (Synth) "groźne" plus pojedyncze fx'y świadczą o tym, iż temat bez zbędnych/ próżnych upiększeń "trwa" w swym pierwotnym założeniu i... już. "Kasper B. Production"? Certainly...

PS. Kacper, również Ciebie pozdrawiam. :)


RE: Kasper B. - Telegram (Instrumental) - Kaper - 16.01.2016

Shabboo Harper, miło, że Ty nigdy nie pozostajesz obojętna wobec tematów użytkowników forum, powinni Ci to wynagrodzić! :) Dziękuję za czas jaki poświęciłaś na wpis oraz przesłuchanie kawałka. Twoje komentarze dobrze się zawsze czyta chociaż niejednokrotnie muszę je kilka razy przeczytać xD Ogólnie bit jest bardzo prosty, bez zbędnych ceregieli, nie chciałem go wypełniać na maksa bo by się wokal nie zmieścił (o ile ktoś będzie chciał do tego coś nagrać xD ). Co do voice tag-u to lubię go dodawać do moich produkcji z tego rodzaju ;) Właśnie w tedy mam czas i chęć aby pobawić się wokalami żeby brzmiały tak jak w tagach :)
Dziękuję jeszcze raz ;)


RE: Kasper B. - Telegram (Instrumental) - jonek5gram90 - 16.01.2016

XXXXXXXXX


perfidna reklama w cudzym temacie, banik

Wystawiono 16:31:21, dnia 16.01.2016, przez Knifeman



RE: Kasper B. - Telegram (Instrumental) - Dymek - 17.01.2016

Bicik niezły;)trochę przydługi mi się wydaje może dlatego ,że nie ma wokalu w nim a mało się dzieje jak to w trapie:P i ten voice tagXD pomysłowe lecz za dużo tego tekstu w kawałku:D


RE: Kasper B. - Telegram (Instrumental) - Shabboo Harper - 17.01.2016

Cytat:Shabboo Harper, miło, że Ty nigdy nie pozostajesz obojętna wobec tematów użytkowników forum, powinni Ci to wynagrodzić!

Proszę i dziękuję. Niczego nie oczekuję... ^^

Cytat:Twoje komentarze dobrze się zawsze czyta chociaż niejednokrotnie muszę je kilka razy przeczytać

Hi hi... Ciut większy wysiłek z Twojej strony i moja "przyjemność", iż "czytasz mnie" kilka razy... ;)


RE: Kasper B. - Telegram (Instrumental) - Zirds - 18.01.2016

Jest bardzo ciężko i mrocznie. Ociężałe basy wraz z dodatkowymi elementami (smyczki, wobble, wokale [l/r]) nie dają odetchnąć. Dźwięki bardzo ładnie dopasowane, ale brakuje mi czegoś rozjaśniającego całość w tym utworze. To takie moje osobiste odczucie.

4/5


RE: Kasper B. - Telegram (Instrumental) - Maciek - 21.01.2016

jak dla mnie to tez zdecydowanie za duzo tego "voice taga" - nawet nie wiedzialem ze to ma taka nazwe ;)
brzmienie bardzo fajne, lecz w takiej formie ciut za dlugi ten track - moze to tez efekt tego taga ze bardzo szybko meczy i pewnie nie wszyscy dotrwają do tego elementu, gdzie mamy do czynienia z wariacjami w aranżu a szkoda bo warto na to czekać ;)
ode mnie czworeczka


RE: Kasper B. - Telegram (Instrumental) - Zezzel - 24.01.2016

Dobry klimacik.Mixing dopracowany. Każdy dźwięk ma swoje miejsce w bicie. Na słuchawkach jestem, podoba mi się jak dźwięki mi przepływają z jednej słuchawki na drugą.