MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Libra Makowski - Come together - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Libra Makowski - Come together (/temat-drum-bass-libra-makowski-come-together)



Libra Makowski - Come together - libra_makowski - 16.01.2016

Witam serdecznie forumowiczów. Nie wrzucałem jeszcze do oceny na forum moich drumowych kawałków. Jest to jeden z utworów z mojej nowej EPki :). Jestem bardzo ciekawy waszej opinii.




RE: Libra Makowski - Come together - Shabboo Harper - 18.01.2016

Według mnie technicznie very okey. Jeśli chodzi o aranż: nerwowy Drum, mruczący "gniewnie" Bass, Synth (Lead) w delikatnie dźwięcznej melodii. Rasowy D&B. Jest "z przytupem", chwilami nużąco; wokalne "wkręty" trafne podobnie jak spokojniejsze, klimatyczne Breakdown'y. 2:14–2:58 to mój ulubiony fragment w tymże "pędzie" "ciernistych" dźwięków. Sebastian, temat zdecydowanie w zgodzie z gatunkiem. :)


RE: Libra Makowski - Come together - Zezzel - 19.01.2016

Zarąbiste wejście z tym "yeah yeaah.." w 2:57 na najmocniejszą część bitu. Jedna rzecz mi się nie podoba w 1:17 - nie byłem za bardzo przygotowany na odcięcie perkusji i przejścia w "The people come together". Ale to tylko moja opinia, inni mieli może inną rozkminę w tym momencie :)


RE: Libra Makowski - Come together - Abaddon - 22.01.2016

Perka ładnie się kręci, basior wchodzi zbyt nagle, od tak po prostu, a melodia jest za głośno. Staraj się unikać bałaganu i napakowania wszystkiego naraz. Porównaj sobie np jak utwór brzmi w 2:00 a jak w 2:30. Różnica jest kolosalna. W jednym momencie wiem czego słuchać, nic mnie nie rozprasza a zaraz potem jakby mi ktoś z buta wjechał do pokoju i nie ogarniam co się dzieje. :D 3/5 ode mnie.


RE: Libra Makowski - Come together - Nore - 2.02.2016

utwór ciekawy, jak stary dobry DnB :D
daje 3 ponieważ wstęp dla był zbyt mocny(?) chyba dobre słowo :P


RE: Libra Makowski - Come together - libra_makowski - 6.02.2016

(22.01.2016, 14:58)Abaddon napisał(a): Porównaj sobie np jak utwór brzmi w 2:00 a jak w 2:30. Różnica jest kolosalna. W jednym momencie wiem czego słuchać, nic mnie nie rozprasza a zaraz potem jakby mi ktoś z buta wjechał do pokoju i nie ogarniam co się dzieje. :D

Hehe dokładnie taki efekt chciałem uzyskać :D

Dziękuję wszystkim za przekazane opinie!


RE: Libra Makowski - Come together - ak47soundsystem - 9.02.2016

Mi się wydaje, że za bardzo melodyjne, te melodie. Za dużo ćwierka na raz. Drum & Bass zawsze mi się kojarzył z minimalną ilością melodii i dużo drumu i basu. A w tym kawałko mało jest basu. Tego "złego" (w sensie 'bad/nasty') subsonicznego i zjadającego słuchacza.
Też najbardziej mi się ten breakdown ok 2.00 - 2.30 podoba.
Strasznie też zaciemniają mix te skompresowane talerze. I mało też zmian rytmu/bitów, ale ja mam ADHD, więc to niekoniecznie zarzut.