MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Soundmaniaq - falling asleep - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Soundmaniaq - falling asleep (/temat-other-soundmaniaq-falling-asleep)



Soundmaniaq - falling asleep - Soundmaniaq - 16.01.2016

Gatunek: okolice jazzu
Miłego słuchania



RE: Soundmaniaq - falling asleep - patorecydywa - 17.01.2016

intro mnie troszkę znudziło, ale wraz z gitarą zaczęło być interesująco. Fajny numer. Czuć mocny podział między vst a nagraniem


RE: Soundmaniaq - falling asleep - Abigail Noises - 17.01.2016

Barwa dźwięków mi się nie podoba, trochę dołożyłbym góry. Aranż dobry, ściszył bym nieco niektóre dźwięki ale słuchało się przyjemnie. Ten plumkający lead bardzo fajny, przytulny – zbudował nastrój a pogłosy świetnie dobrane. 4/5


RE: Soundmaniaq - falling asleep - Shabboo Harper - 17.01.2016

Przemyślany, prześwietny Sound Design; brzmienie klasycznie smooth-jazzowe w wersji a'la George Benson. Jest nieśpiesznie; takowe tempo kreuje przyjemny feeling. Każdy instrument w swej "części" brzmi solidnie; w całości tematu minimalnie wyróżnia się poprzez nie do końca dopieszczony miks. Takie odnoszę wrażenie, np. 1:28. Twój "Falling Asleep" jest wyrafinowany, "marzycielski", pełen harmonii, wdzięku. Podoba mi sie... :)
PS. 4:06 ooops!?


RE: Soundmaniaq - falling asleep - Soundmaniaq - 18.01.2016

@ patorecydywa - wszystkie instrumenty pochodzą z kontakta
@Adam Wax @Shabboo Harper - te głośniejsze momenty jak np 4:06 celowe

Dziękuje za komentsy!


RE: Soundmaniaq - falling asleep - patorecydywa - 19.01.2016

Ha! Byłem pewny że gitary były dogrywane. Kontrabas brzmi sztucznie, ale na gitary dałem się nabrać. Dobra robota!


RE: Soundmaniaq - falling asleep - abyssMB - 19.01.2016

Jak dla mnie kawał dobrego Jazzu - brzmi świetnie dynamika mi się bardzo podoba, nadaje całości cech grania na żywo. Melodia świetna można pić kawę - sączyć whisky i poczuć się jak jazz- clubie gdzie pogrywa ten zespół. Dobra robota :).


RE: Soundmaniaq - falling asleep - aqmoolator - 21.01.2016

Od kiedy zaliczyłem film " whiplash" nabrałem szacunku do muzyki jazzowej. Nigdy mi nie przeszkadzała ale też nie porywała zbytnio. Choć przyznam, że zdarzały się utwory, które wpadły we mnie z impetem i od razu przypadały do mojego spaczonego gustu. Tutaj wszystko brzmi świetnie. Niemal jak żywa kapela. Jak tupacz mi się włączył w trakcie słuchania, to znaczy, że jest co najmniej dobrze;) El-piano wymiata brzmieniem.


RE: Soundmaniaq - falling asleep - Burning Car - 22.01.2016

Powiem krótko za każdy akord który nie jest czystym durem lub molem należy się 5-tka. Taka ocenę daje bo dużo jest dziwnych ale pięknie brzmiących akordów.


RE: Soundmaniaq - falling asleep - Soundmaniaq - 26.01.2016

@abyssMB @ aqmoolator @Burning Car - dzięki za odsłuch, miło się czyta takie komentarze, choć wiem że to muza nie dla wszystkich