MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Abaddon Drums - Replicant (+1) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Abaddon Drums - Replicant (+1) (/temat-dubstep-abaddon-drums-replicant-1)



Abaddon Drums - Replicant (+1) - Abaddon - 22.01.2016

Tytuł: REPLICANT
Gatunek: DUBSTEP / 285bpm


Tytuł: White & Black
Gatunek: DUBSTEP


Ło jesu, nie było mnie tu wieki. Wypada raz na ruski rok wbić i dać znać, że żyje. Człowiek się starzeje, życie się komplikuje to i na muzę coraz ciężej znaleźć czas i siłę. Tak czy owak, łapcie dwa kawałki.

Keep calm and download all the music! <all>


RE: Abaddon Drums - Replicant + 1 - Rumush - 22.01.2016

W 'Replicancie' zajebiste bassy i syntki. Soczyste jak dobra wołowina :D Jedynie nie mogę się przekonać do arażnu. Zrobiłeś świetny build up na początku, przeciągnąłeś też dobrze ale pod koniec brakowało krwi. Ale to może przez Aliena na obrazku... 4/5

Za to koniec Black&White mi się podoba. Przez całość kawałka nie odczułem, że będziesz chciał wrzucić jakąś 'szaloną' sekcję za to jest solidny, wolny i ciężki klimat. Syntki jak poprzednio są przednie. Props! 5/5 Kawałek wylądował na dysku ;)


RE: Abaddon Drums - Replicant + 1 - Zirds - 23.01.2016

Replicant ma jeden szczegół przez, który się go bardzo źle słuchało - Werbel na panoramie. Tak mnie to strasznie bolało, że niestety nie mogłem zwrócić na nic innego uwagi.

Drugi utwór całkiem spoko. Bardzo ładnie przedstawione, przestrzennie brzmiące "gary". "Wobble" tak samo bardzo dobrze i czysto grają. Minusem w tym utworze jest to, że jest po prostu nudny.

3/5


RE: Abaddon Drums - Replicant + 1 - Dubby Spliff - 24.01.2016

a i się podoba! szczególnie black and white ładnie :) mógłbyś po 16 barach w dropie zrobić zmianę, byłoby ideolo :)


RE: Abaddon Drums - Replicant + 1 - Shabboo Harper - 24.01.2016

Abaddon,
"Replicant": arcypięknie ułożone instrumentarium perkusyjne; solidna separacja. Wszelkie „smaczki” prima. Bassowy, głęboki „brud” taki jak lubię...^^
"White&Black": Intro brzmi jak niewinny „gambit”, „obiecujący”, iż będzie uroczo, beztrosko; a de facto jest ciężko, „psychodelicznie”, „ciemno” w ekscytującym (mnie) Sound Design'ie; jedynie w tymże dźwięcznym mroku Hi Hat'y gdzieniegdzie „delektują się” swą zwiewnością. Podoba mi się; choć przy końcu „dorzuciłabym” jeszcze kilka tematycznych fx'ów plus minimalne „brzydko-straszne”efekty wokalne. ;)


RE: Abaddon Drums - Replicant + 1 - Abaddon - 28.01.2016

Sankju za opinię. Ze wszystkimi uwagami się zgadzam w zupełności. Moje utwory pewnie nigdy nie będą idealne, z prostego powodu. Ja już porzuciłem wizje przyszłości związane z muzą i tworzę tylko kiedy mnie najdzie ochota a i przy samym tworzeniu się nie opieram żadnymi zasadami tylko się zwyczajnie bawię. Raz na jakiś czas coś z tego wyjdzie. :)


RE: Abaddon Drums - Replicant + 1 - Audionysos - 2.02.2016

Nie przepadam za gatunkiem, ale całkiem klimatyczny ten pierwszy kawałek. Brakuje mi tylko rozwinięcia i zakończenia. Perkusja mogła by w pewnym momencie słabnąć, żeby potem znów uderzyć z pełną siła, chwila wyciszenia, niepewności, jakieś nastrojowe pady w tle... 3/5


RE: Abaddon Drums - Replicant + 1 - stoneagepl - 7.02.2016

drugi numer do drugiego dropu jest świeży bardzo i super się słucha :)


RE: Abaddon Drums - Replicant + 1 - AAFire ! - 8.02.2016

REPLICANT bardzo przyjemnie się słucha, czuć ten klimat, fajny bass :)


RE: Abaddon Drums - Replicant + 1 - ak47soundsystem - 9.02.2016

A mi się White & Black bardziej podoba, fajne te kaloryferowate dźwięki. Lubię słuchać jak roboty ze sobą gadają. W Replikancie jakby trochę mniej tego.
Fajnie człapią i burczą
Oba mają trochę zbyt mało basu, ledwo go słyszę (zwłaszcza w 2 gim) i oba mają za dużo "szerszci" (wysokich - takie futrzaste się od nich robią). I trochę dynamiki mało, nie ma wykopu w żadnym momencie.