MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Amiga Fan & Shabboo Harper - The Truth Of Existence - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Amiga Fan & Shabboo Harper - The Truth Of Existence (/temat-electronica-amiga-fan-shabboo-harper-the-truth-of-existence)

Strony: 1 2


RE: Amiga Fan & Shabboo Harper - The Truth Of Existence - Shabboo Harper - 3.02.2016

AirTight:
Cytat:"...klimatyczne...słuchając tego apra jedyne na co czekam to na kolejną dawkę uniesień związanych z Vocalem niezwykle przyjemny..."

AirTight, pięknie dziękuję Ci za tak urokliwy komentarz ^^.

Cytat:"Pozdrawiam i czekam na więcej może w czymś Housowym."

Hmm... czas pokaże ;). Również Ciebie pozdrawiam...

Kveon:
Cytat:"Czasami mam wrażenie, że jest za dużo reverbu na Twoim głosie Aniu, przez co jest taki syk (?) A może to celowy zabieg... Jest klimatycznie, aranż jest całkiem ciekawy."

Tak jw. Jest to celowy "trick". Wszystkie sybilanty tak wyrażone (w ograniczonym Reverb'ie; przeważa Ping Pong), "wplecione" są w fx'y; dodatkowo podkreślenie tej konkretnej głoski ("s") w pojedynczych fragmentach tekstu kończy się określeniem "Civilization" (finalna refleksja). Taka była moja intencja...

Cytat:Całkiem udany collab...

Wojtku, dziękuję Ci... :)

Kaper:
Cytat:"Ciekawy kawałek, bardzo interesujący i dosyć nietypowy. Na prawdę bardzo rzadko takie coś słyszę... Aranżacja jest przemyślana co słychać w utworze."

Taki komentarz ogromnie raduje... <takjest>

Cytat:"Shabboo, wokal jest Twoją wizytówką i nawet jeśli nie widziałbym tytułu to bym się domyślił, że to Ty... Gratuluję collabu."

Kacper, <dziekuje>


RE: Amiga Fan & Shabboo Harper - The Truth Of Existence - Stiopa - 5.02.2016

Ja lubie takie stąpające hawałki z psychodelicznym bassem, w niewyobrażalnie wolnym tempem z mrokiem i tajemnicą na czele. Lucek , Anno kawał, przez duże K zajebistej muzy. Od 2:21 mega wjazd, aż poszły mi ciary na plecach...
Więcej nie napiszę, bo wole słuchać .

Ps Shabboo mówiłem, że dacie radę ;)

Pozdrawiam


RE: Amiga Fan & Shabboo Harper - The Truth Of Existence - Ypsilon - 8.02.2016

Wokal swietny ale ja bym mu podbił okolice 1 khz i zrobił trochę miejsca w miksie. Melo zajebiste.


RE: Amiga Fan & Shabboo Harper - The Truth Of Existence - Shabboo Harper - 9.02.2016

Stiopa:

Cytat:"Lucek , Anno kawał, przez duże K zajebistej muzy. Od 2:21 mega wjazd, aż poszły mi ciary na plecach... "

Stef... <dziekuje>.

Ypsilon:

Cytat:"Wokal swietny... Melo zajebiste."

Ypsilon, dziękuję Ci za poświęcony czas i komentarz... ^^


RE: Amiga Fan & Shabboo Harper - The Truth Of Existence - tommbeat@95 - 11.02.2016

tak sobie patrze co to za róż :D i widze kobitka nooo wspaniale dziewczyno glos wciaga jest mroczno i tak ciepluchno tez bardzo spoko:D melo zajebiste arpik marzenie pomysl z jajem i mesydż fajnie to wykombinowaliscie... ;P


RE: Amiga Fan & Shabboo Harper - The Truth Of Existence - L.G. - 11.02.2016

@Stiopa Dzięki Stefan za odsłuch i komentarz.
@Ypsilon Dzięki za odsłuch i komentarz.
@tommbeat@95 Dzięki za odsłuch i komentarz.


RE: Amiga Fan & Shabboo Harper - The Truth Of Existence - Shabboo Harper - 12.02.2016

tommbeat@95:

Cytat:"...glos wciaga jest mroczno i tak ciepluchno tez... melo zajebiste arpik marzenie pomysl z jajem i mesydż fajnie to wykombinowaliscie".
Tommbeat@95, dziękuję Ci za komentarz.

PS.
Cytat:"kobitka"
... <nonie>


RE: Amiga Fan & Shabboo Harper - The Truth Of Existence - Shabboo Harper - 3.08.2016

Ponieważ Player wygasł; pozwolę sobie "odświeżyć" tenże w powyższym temacie...

PS. L.G., przyjemnie było stworzyć "to coś" z Tobą.

Good luck. :)