MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Rihanna - Pour It Up (Zezzel Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Rihanna - Pour It Up (Zezzel Remix) (/temat-dubstep-rihanna-pour-it-up-zezzel-remix)



Rihanna - Pour It Up (Zezzel Remix) - Zezzel - 24.01.2016

Siema, jestem na forum od kilku dni. Zrobiłem kawałek jakieś półtora tygodnia temu. Pierwszy raz remixowałem jakikolwiek kawałek. Oceny moich kawałków do tej pory słyszałem jedynie od znajomych, co mogło być zgubne. Nadszedł czas żeby oddać swoje produkcje pod prawdziwą ocenę więc oceniajcie :)



Brak prefixu, poprawiam

Wystawiono 18:27:01, dnia 27.01.2016, przez Knifeman



RE: Rihanna- Pour It Up(Zezzel remix) - Zirds - 24.01.2016

Początek całkiem ładny.. Od 1:00 zaczyna się trochę sypać, wokal jest miejscami za suchy i za bardzo się gubi w miksie przekompresowanego basu..


RE: Rihanna- Pour It Up(Zezzel remix) - Zezzel - 24.01.2016

Dzięki Zirds za opinię :) Za suchy wokal masz na myśli że nie nałożyłem na niego efektów?


RE: Rihanna- Pour It Up(Zezzel remix) - Shabboo Harper - 26.01.2016

Kamilu, to "niczego sobie" Remix. Zmyślny Sound Design, dobra dynamika, ładnie "uchwycony" klimat utworu. Jedynie wokal Rihanny krztynę zbyt donośny i właściwie "nietknięty"... Generalnie jest okey. ;)


RE: Rihanna- Pour It Up(Zezzel remix) - GY4 - 28.01.2016

Mi sie rowniez rzucilo w uszy troszke to, ze wokal moglby byc bardziej wklejony w miks.Moze moglby byc lekko ciszej,moze jakis efekt stereo bym tam widzial...ale caloksztatl przyjemny,nie drazni nic ucha.Jestem na tak:)


RE: Rihanna- Pour It Up(Zezzel remix) - Z3KE - 30.01.2016

Intro całkiem w porządku, break też nie jest zły, dopiero kiedy wprowadzasz melodię w 1:00 nie jest już tak ciekawie jak wcześniej. Melodia ma potencjał ale musisz popracować nieco nad jej progresja i na pewno zmienić sounddesign (ten lead a'la comodore nie zbyt pasuje do całej reszty). Synth'y w dropie powinny mieć nieco więcej mocy. Ponadto polecam też mały upgrade biblioteki sampli - stopa i werbel nie leżą tutaj odpowiednio, polecam rozejrzeć się za nieco innymi brzmieniami - wbrew pozorom odpowiedni dobór sampli jest ważny :) Wokal fakt mógłby być mniej suchy ale tragedii nie ma ;) Ogólnie nie jest źle :) Dobra robota :)


RE: Rihanna - Pour It Up (Zezzel Remix) - Megot - 2.02.2016

Zacznijmy od początku:
•intro- bardzo dobre, tylko mam zastrzeżenie do stopy, trochę zbyt mocno gra
•zwrotka- melodia bardzo fajna, jakimś subbassem bym zarzucił w drugiej części zwrotki i cykające hihaty :D
•moment przed refrenem mi nie podszedł, trochę zbyt dużo leadow a malo bassu
•refren- poezja, zmieniłbym tylko kompletnie perkusję, tzn. ustawienie jest dobre, tylko same dźwięki, ten werbel z podstawowego patternu z FLa mnie drażni XD
Bardzo fajnie wykonany remix, pochwały należą ci się za to, ze jest to twój pierwszy remix i w takim stylu. Bardzo spodobało mi się te pocięcie wokalu w refrenie. A jeszcze jedno, acapella trochę zbyt w mono gra, poza tym nawet niezła jakość ;) Od jakiego czasu produkujesz?


RE: Rihanna - Pour It Up (Zezzel Remix) - Zezzel - 4.02.2016

Szczere dzięki za opinie :) Perkusja rzeczywiście nieoryginalna. Megot mnie zdemaskował z tym kickiem i snarem z podstawowego zaplecza FL Studio :D Produkuje od pięciu lat ale z długimi przerwami. Teraz czas dla mnie na wyciągniecie wniosków z waszych uwag :P


RE: Rihanna - Pour It Up (Zezzel Remix) - sebissimo - 8.02.2016

4/5 jak dla mnie, pierwsza część trochę słabo i mało się dzieje, ale tak od 1:10 jest juz fajnie. Może czasem kick je..nie za mocno a wokal gdzieś się chowa i troszkę jakby sfazowany czy cuś. Ale pomysł dobry!