MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Lias - Na co komu tytuł? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Lias - Na co komu tytuł? (/temat-hip-hop-lias-na-co-komu-tytul)



Lias - Na co komu tytuł? - Krzych - 25.01.2016

Witam, przedstawiam wam moją najnowszą produkcję, mam nadzieje ze się spodoba :D
Oczywiście jestem otwarty na słowa krytyki ;)




RE: Lias - Na co komu tytuł? - GY4 - 25.01.2016

Elegancko z tym tytulem....uniwersalnie hehe:)A bicik na propsie jak najbardziej.Ladnie kolysze.Jedna petelka,ale dobrze zmontowana,dzwieki dobrze dobrane,wiec jesli chodzi o mnie nie nudzi mi sie przez cala dlugosc utworu.Dobra robota


RE: Lias - Na co komu tytuł? - M.Barczyk - 25.01.2016

Elegancko i stylowo, bassik dość oszczędnie dawkowany,ale z pomysłem, podoba mi się zdecydowanie!


RE: Lias - Na co komu tytuł? - Rumush - 25.01.2016

Jaram się opór! Piękne brzmienie. Nic dodać nic ująć. 5/5


RE: Lias - Na co komu tytuł? - Shabboo Harper - 26.01.2016

Wdzięcznie, melodyjnie, pięknie w swej dyskretnej głębi; przelotne "smaczki" (0:15/0:36...) to siła tego utworu, w przeciwieństwie do leadu, który od początku (0:05) zbyt przewlekle "szoruje" Twój temat. Jest krótko, konkretnie. <takjest>


RE: Lias - Na co komu tytuł? - Krzych - 26.01.2016

Co masz na myśli mówiąc "szoruje"?<hmm>

(26.01.2016, 1:57)Shabboo Harper napisał(a): w przeciwieństwie do leadu, który od początku (0:05) zbyt przewlekle "szoruje" Twój temat.

Oczywiście dziękuje wszystkim za komentarze, są bardzo motywujące do dalszej pracy i rozwijania swojego warsztatu ^^


RE: Lias - Na co komu tytuł? - Shabboo Harper - 27.01.2016

Cytat:Co masz na myśli mówiąc "szoruje"?Hmm

Krzysiu, "szoruje" to skrót myślowy dot. dźwięku, który (w moim odczuciu) jest zbyt uciążliwy, przewlekły w melodii. ;)


RE: Lias - Na co komu tytuł? - Anonim_P_W - 27.01.2016

Bit jest bardzo ciekawie zaaranżowany, dobry ciekawie zagrany bas, ładna przerwa w 0.50 sekundzie trwania kompozycji :) jedyne do czego bym się tutaj przyczepił to to że na wejściu całego bitu za bardzo słychać ten szum w samplu, całość bardzo dobra i przemyślana.
(przesłuchałem sobie chyba z 4 razy tak wpadł mi w ucho :P )
Pozdrawiam.


RE: Lias - Na co komu tytuł? - funkyfella - 27.01.2016

Siedzi :) minimalistycznie ale takie noonowo-dre'owe m isie kojarzy brzmienie. Wszystko spójne, zajebiscie umiejscowione "hity". Podoba mnie sie to :) Daje 4


RE: Lias - Na co komu tytuł? - Athema - 27.01.2016

Jest ok. Ale popracj nad głębiami. Odnoście jakiś perkusji w tle, dodałbym to i owo.


RE: Lias - Na co komu tytuł? - UF_Glomma - 27.01.2016

zajebisty. nic tylko rapować. jestem fanem cięcia innych kawałków, pewnie dla tego że ja tak nie robie. troche krótki, możnaby pokminić i go rozdmuchać. haj fajf


RE: Lias - Na co komu tytuł? - dmxovskyyy - 29.01.2016

w sumie kozak, fajnie zaaranżowane (props za haty), ale can't tell me nothing kanyego chyba ciężko przebić :D


RE: Lias - Na co komu tytuł? - Maciek - 29.01.2016

Super!!!
Zdecydowanie numer jeden w tym miesiącu! Wszystko tutaj ma sens, bo wszystko tutaj jest sensownie ułożone i znajduje się na swoim miejscu. Nawet ten początek z Egzorcysty nie zapowiada takiej dawki rewelacyjnych brzmień, z jakimi będą miały membrany do czynienia!


RE: Lias - Na co komu tytuł? - tommbeat@95 - 11.02.2016

chlopie zaaajebiste! taki fajny "ogrodek twoich dzwieków" gdzie milo spedzilem czas . wielki szacun za trzymanie nastroju do końca :D