MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA L.G. - Pikseloza - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA L.G. - Pikseloza (/temat-electronica-l-g-pikseloza)



L.G. - Pikseloza - L.G. - 28.01.2016

Zapraszam do odsłuchu kawałka, który jest w klimacie w jakim najbardziej lubię czyli, połączenie elektroniki z chiptune.
Pozdrawiam.




RE: L.G.-Pikseloza - KBK - 28.01.2016

Fajny kawałek, dokładnie takie klimaty lubię, czyli chiloutowe brzmienia elektroniczne. Bardzo dobrze dobrane. Linia melodyczna też przyjemna :) Pochwalisz się skąd wziąłeś brzmienia?

Z przyjemnością daję 5 :)


RE: L.G.-Pikseloza - OProject - 28.01.2016

Ja jakoś fanem chiptune'owych dźwięków nie jestem ;)
Ale co tu dużo gadać, trzymasz swój dobry poziom cały czas :)


RE: L.G.-Pikseloza - L.G. - 28.01.2016

@KBK Więc brzmienia to:
vsti: ElectraX ,Ice cream
commodore64 + MSSIAH
fx sample wav
filtry i delay-e vst

@OProject dzięki za odsłuch :)


RE: L.G.-Pikseloza - Shabboo Harper - 29.01.2016

Hey L. Kreatywna próba „przekonania” (co niektórych ^^) do Chiptune... To wielce przestrzenny i „jędrny” w Beacie temat. Krztynę „mroźne” w swej barwie Synth'y precyzyjnie kreślą „technologiczny” feeling Twej „Pikselozy”. Jest regularnie, intensywnie, zmyślnie. "Z dobrym przekazem" ;).


RE: L.G.-Pikseloza - L.G. - 29.01.2016

@Shabboo Harper Dzięki Ania za odsłuch i komentarz.


RE: L.G.-Pikseloza - sirKris - 29.01.2016

Wow:)Ale się tego przyjemnie słucha:)Piąteczka:)


RE: L.G.-Pikseloza - Abigail Noises - 31.01.2016

Zajebisty bit, i pomimo że chiptune mi nie leży to zrobiłeś to tak, że nie mogę ocenić na mniej niż 5/5 :) Bardzo mięsisty kick, fajne tło, dobra separacja i ciekawy aranż. Gratuluję.


RE: L.G.-Pikseloza - L.G. - 1.02.2016

@sirKris ,@AdamWax Dzięki za odsłuch i komentarze.


RE: L.G.-Pikseloza - Recoil83 - 1.02.2016

Po przesłuchaniu wpada w ucho, mi się wydaje czy słyszę tam SIDa z C64, ode mnie 5. ;)


RE: L.G.-Pikseloza - L.G. - 1.02.2016

@Recoil83 Dzięki za odsłuch i komentarz. Tak słyszysz tam najprawdziwszego SID-a :)


RE: L.G.-Pikseloza - Burning Car - 2.02.2016

Ładna panorama tego "sawa" który robi za bas. Od 1:40 wchodzi naprawdę super motyw (wręcz przebojowy) i dalej już nie jest już "cheap tunowo". Bardzo ciekawy motyw aż się prosi o wokal. Mocna piątka. Fajny dźwięk na koniec.


RE: L.G.-Pikseloza - L.G. - 4.02.2016

Dzięki Andrzej za odsłuch i komentarz.


RE: L.G. - Pikseloza - Zirds - 8.02.2016

Parę razy się zabierałem za przesłuchanie tego kawałka... W końcu nadszedł ten czas i się nie zawiodłem :)
Klimatycznie podchodzi mi pod produkcje She (połączenie 8bitu z bardziej rozwiniętym instrumentarium), Trash80, Sabrepulse.
Nic dodać, nic ująć - Całe 5.


RE: L.G. - Pikseloza - Stiopa - 8.02.2016

Ciągle nie moge wyjść z podziwu jakie fajne melodie Ci wpadajają do głowy. Fajne psychodeliczne chrupki fx dałeś :)
Uwielbiam Twoje chipy :D Lucek
Pozdro


RE: L.G. - Pikseloza - L.G. - 10.02.2016

@Zirds Dzięki za odsłuch i komentarz. :)
@Stiopa Dzięki Stefan za odsłuch i komentarz. :)


RE: L.G. - Pikseloza - Grigor - 16.02.2016

Jak narazie na tym forum chyba najbardziej mi ta piosenka wpadła w ucho, o to chodzi. Gratulacje L.G. Mam pytanie, sam masterowałeś utwór ?


RE: L.G. - Pikseloza - L.G. - 17.02.2016

@Grigor dzięki za odsłuch i komentarz :)
Jeżeli chodzi o mastering, to sam masterowałem. Generalnie słucham ludzi co mają do powiedzenia oraz ich utworów, można się wiele nauczyć.
Bardzo dużo odnośnie masteringu wytłumaczył mi Stiopa z naszego forum, jak również słuchałem rad kolegów OProject'a, Zirds'a ,FL FAN'a i wielu wielu innych, za to dla nich wszystkich wielki szacunek.
Pzdr.