MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Dj Aquaz - Forsaken City (Chillstep) update - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Dj Aquaz - Forsaken City (Chillstep) update (/temat-dubstep-dj-aquaz-forsaken-city-chillstep-update)



Dj Aquaz - Forsaken City (Chillstep) update - Ben Schotte - 28.01.2016

Akcja dzieje się w Jungli. Spróbuj wyobrazić sobie zapomniane miasto cywilizacji np majów i jego kulturę. Kawałek ma wprawić cię w nastrój i zrelaksować,długość nie ma znaczenia :) . Jakie wrażenia ???? ....
Prace w toku więc wszelkie sugestie mile widziane :)



Update. Kawałek gotowy ...nowy link


RE: Dj Aquaz - Nowy ID Chillstep - Zirds - 28.01.2016

Nie nasuwaj ludziom tego co powinni sobie wyobrażać ;) Każdy powinien sobie skojarzyć swoją "wizję" związaną z utworem :)

Te bębny mogłyby się kiedyś skończyć albo zmienić wariacje, dodać więcej elementów perkusyjnych. Przede wszystkim mogłeś pogłośnić tło, wraz z melodią.
Brakuje basu, za to wysokich jest za dużo...
Mimo tego utwór bardzo ładny.
3/5


RE: Dj Aquaz - Nowy ID Chillstep - Ben Schotte - 28.01.2016

Napisałem że kawałek w toku więc wszelkie poprawki mixu... nastąpią ...kwestia wyparowania wiśniówki z głowy :)


RE: Dj Aquaz - Nowy ID Chillstep - Shabboo Harper - 29.01.2016

Cytat:...kwestia wyparowania wiśniówki z głowy

Hmmm... ^^

Cytat:Chyże ,chyże idźmy do gospody upoić sie winem.

Pamiętasz? ;)

Ben, utwór w klimacie kompozycji Andreas'a Vollenweider'a. Brzmi niezwykle obiecująco...


RE: Dj Aquaz - Nowy ID Chillstep - Ben Schotte - 29.01.2016

Nie znam gościa :) ....Po przesłuchaniu na spokojnie bez promili ....znalazłem kilka niedociągnięć i małe korekty będą naniesione :)


RE: Dj Aquaz - Nowy ID Chillstep - Ben Schotte - 30.01.2016

Zapraszam Update ,wersja końcowa :)


RE: Dj Aquaz - Forsaken City (Chillstep) update - Shabboo Harper - 31.01.2016

Ten "gość" to legenda w świecie muzyki instrumentalnej, eksperymentalnej. Multiistrumentalista, którego wyróżnikiem jest przede wszystkim harfa. Ben, skuś się i prześledź choć trochę twórczość Andreas'a... Niewykluczone, iż coś Ci się spodoba. ;)

Twój temat efektowny, w "etnicznym" odcieniu, z przepiękną partią smyczków. Jakiś "-"? Jest przydługi... Myślę, iż winien pozostawić... "niedosyt", lecz to Twój koncept. ^^


RE: Dj Aquaz - Forsaken City (Chillstep) update - Audionysos - 2.02.2016

Nie poklikam dużo, bo ładuję baterie do klawiatury. Podobają mi się bębny, choć zgadzam się, że trochę mało urozmaicone. Pad wchodzący we wstępie trochę słabo współgra z resztą utworu. Od drugiej minuty jest lepiej zdecydowanie. Zaskoczyły mnie szejki w ostatniej kwarcie produkcji - mogłeś się z nimi pobawić wcześniej (swoja drogą wydają mi się odrobinę za głośne). Bas jak dla mnie jest w sam raz przy moich słuchawkach, nie wiem jak z subem...
Gdyby nie pady to dał bym może 4, ale żeby było w miarę sprawiedliwie to dam również 3.


RE: Dj Aquaz - Forsaken City (Chillstep) update - Nore - 2.02.2016

ciekawy, klimatyczny utwór
czekam na kolejne twoje propozycje ;D


RE: Dj Aquaz - Forsaken City (Chillstep) update - ak47soundsystem - 9.02.2016

Zadziwiająco dobrze się tego słucha, wszystko wchodzi jak w masło. Może nie brzmi zbyt nowocześnie (ta nazwa chill step sugeruje coś współczesnego). Elektroniczna perka zamiast bongosów by go unowocześniła.
Cały kawałek taki raczej ilustracyjny, klasycznie brzmiący. Ale snuje historię, jest story-telling. Często mi brakuje jakiejś idei i konceptu w innych produkcjach, a tutaj to jest idealnie.
Ładne tematy na pianinku - ty grasz? Bardzo filmowe to jest. Dałem 4 bo to dopracowane i wyszlifowane jest.


RE: Dj Aquaz - Forsaken City (Chillstep) update - Ben Schotte - 9.02.2016

Dzięuje za opinie.Gram na pianie i często siedze godzinami nad jakimiś motywami :)