MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA MechanicTone - To be human - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA MechanicTone - To be human (/temat-electronica-mechanictone-to-be-human)



MechanicTone - To be human - F.P.P - 1.02.2016

Dzisiaj coś takiego stworzyłem trochę tech house progressive. Miłego zapoznania, temat przewodni to jak jest skonstruowany człowiek serce narządy komórki itd.


RE: MechanicTone - To be human - Castiel - 1.02.2016

Uwielbiam takie klimaty :) Perkusja jest dobra i rytmiczna ale potrzebuje lepszego miksu bo zagłusza ją trochę bas ;)

Czekam na dalsze wersje :)


RE: MechanicTone - To be human - sirKris - 1.02.2016

Zobaczyłem obrazy z intro Dr.Housa lub z filmu Rwuiem dla snu-te komórki w zbliżeniu lub przepływająca krew w żyłach i krwinki,zbliżenie na serce i jego strukturę,pracę:)Dobre:


RE: MechanicTone - To be human - F.P.P - 1.02.2016

@Castiel
Tak trochę jeszcze tam za dużo bałaganu na dole, postanawiam poprawę :D

@sirKris
Cieszy mnie bardzo że wywołałem tym utworem takie skojarzenia, o to mi właśnie chodziło.


RE: MechanicTone - To be human - Shabboo Harper - 3.02.2016

Hmmm... z pewnością jest "mechanicznie" ^^. Dźwięki surowe, lekko "bezduszne", bez konkretnej mocy - szczególnie Kick, Bassline "przytłumiony"; jednakże pod względem barwy Sound Design jest prześwietnie ułożony. W Twoim temacie jest wyczuwalny pewien "technologiczny" feeling; utwór "kołysze" przyjemnie mimo krztynę monolitycznego i zbyt donośnego Lead'u. Myślę, iż dodatkowy Pad w tle (melodia), jeszcze kilka efektownych "smaczków" plus Drop/Break będący chwilowym "wyciszeniem" tego regularnego "tempa-tętna" przyniesie projektowi większy "oddech". Zdecydowanie jest potencjał. Gratuluję konceptu... :)


RE: MechanicTone - To be human - Audionysos - 4.02.2016

Jak nie komentuję jak mi ktoś nie powie jak się nazywał ten program na polsacie z którym kojarzy mi się pierwszy motyw :P


RE: MechanicTone - To be human - F.P.P - 4.02.2016

(4.02.2016, 4:27)Audionysos napisał(a): Jak nie komentuję jak mi ktoś nie powie jak się nazywał ten program na polsacie z którym kojarzy mi się pierwszy motyw :P
Klan <hehe>

A tak szczerze to nie mam pojęcia ?. O czym był ten program ?

@Shabboo Harper stopa będzie taka przygaszona schowana ewentualnie mały klik, jak zrobię ją bardziej donośną będzie zbyt klubowo a nie o to mi chodzi. Bass popsuty wiem :(.


RE: MechanicTone - To be human - Audionysos - 4.02.2016

No właśnie o medycynie. Nie wiem czy to nie był "Twój Lekarz" bo nie mogę zaleźć ani jednego odcinka. To była końcówka lat 90 i właśnie ten motyw co masz na początku bardzo mi przypomina muzykę z ich ramówki...

Leciał tam też kawałek "Tubular Bells" Oldfielda




RE: MechanicTone - To be human - Shabboo Harper - 5.02.2016

Cytat: Bass popsuty wiem Smutny.

Ochhh... aż tak "okrutnie" nie traktuję Twego Bass'u. Don't You worry... <tuli> Utwór pięknie "unosi się" w swym wysublimowanym "temperamencie"...