MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PSY JaraLuca - Illumination - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PSY JaraLuca - Illumination (/temat-psychedelic-jaraluca-illumination)



JaraLuca - Illumination - JaraLuca - 9.02.2016



Nie wrzucałem tutaj nic od dwoch lat :D wiec stwierdzilem...zaryzykuje :P

Gatunek - Goa Psychedelic Trance


RE: JaraLuca - Illumination - Rafau - 9.02.2016

Ten dół taki troszkę zamazany; co nie znaczy, że zły. Perkusje powinny grać szerzej jak dla mnie. Generalnie przydałoby się całość urozmaicić. Całkiem przyjemnie to jednak brzmi. 4 ode mnie. :)


RE: JaraLuca - Illumination - Shabboo Harper - 11.02.2016

W moim odczuciu jest pierwszorzędnie w kreacji arcyróżnobarwnego klimatu (!). Psychodelicznie, hipnotycznie. Temat cudnie "wciąga" w swój "demoniczny" Beat; soczyste wariacje Synth'ów; pełne "pieprznego" feelingu fx'y (żal, że tak nieliczne) . Jakiś "-"? Jeden; 1:06 tempo i ton Hi Hat'ów nie przekonują mnie w tym fragmencie utworu. Łukaszu, obecnie, w tym gatunku, to mój faworyt w MP. <slucham2>


RE: JaraLuca - Illumination - OProject - 12.02.2016

Dobry wałek :) Szkoda że tu nie wchodzisz na forum :P
Jak dla mnie snare troche cicho łupie :P
Gdyby ten synth potraktować distortion i saturacja to by brzmiał super oldskoolowo, w sumie troche jakoś tak zwyczajnie dla mnie brzmi :D
No i jest kwas :)
Ogólnie daje 6 co tu dużo mówić, dobra Goła Panie, nie ma się co czepiać... tylko mp3 by się chciało ;)


RE: JaraLuca - Illumination - JaraLuca - 12.02.2016

Dzieki panowie. zawsze moze byc lepiej :P
ten kawalek byl juz grany na wielu imprezach na swiecie :) gdyby ktos chcial nabyc to zaprasza tutaj :

http://classic.beatport.com/track/illumination-original-mix/7220477


RE: JaraLuca - Illumination - Shabboo Harper - 12.02.2016

Łukaszu, jeśli... mi również dziękujesz to pozwolę sobie zauważyć, iż jestem Lady. ;)


RE: JaraLuca - Illumination - Zirds - 13.02.2016

W końcu Forum wylądowało w Indiach... Klasyczny utwór z gatunku GOA.
Stopa w stylu oldskulowym - obecne stopy (kick) są mniej "clickowate", bardziej suche i krótkie.
Ten synth co gra od początku tą zapętloną linie na tych "acidowych" wstawkach jest trochę denerwujący.
Sam Bassline wraz z "acidami" jest genialny.
Perkusja (oprócz stopy) jest świetna - suche, czyste, szorstkie dźwięki TR-909 brzmią świetnie + te "drum rolle" Heart

To co się dzieję od 5:18 to jest przepiękna PETARDA. Tak powykręcanego TB-303 to ciężko tutaj (na Forum) znaleźć.

Ostatnio dużo słucham Psy/Goa/Fullon i mogę jasno stwierdzić, że tym utworem nie odbiegasz w żaden sposób od czołówek światowych producentów tych gatunków..

5/5!


RE: JaraLuca - Illumination - KBK - 13.02.2016

Kawałek ogółem fajny.
W intro delikatnie irytowały mnie przez chwilę te chaotyczne bębny, które jak na wstąp moim zdaniem można by zrobić łagodniej. Leady bardzo dobrze dobrane, instrumenty słychać w miarę przejrzyście. Plus za to, że kawałek mimo swej długości poprzez ciągłą zmianę linii melodycznej nie nudzi :) Jak na psychadelic ogółem jest całkiem nieźle.


RE: JaraLuca - Illumination - JaraLuca - 15.02.2016

Nie wchodze na to forum bo jest tu duzo amatorów ktorzy uchodzą za znawców piszac po prostu głupie komentarze i czasem wole podesłac kawalek do czołowych graczy i usłyszeć konkretne wskazówki a nie od kogos kto dziala rok na fl studio i nazywa sie producentem ;)
dziekuje wszystkim za miłe słowa i zapraszam do sledzenia moich poczynan na sc i na facebooku :)


RE: JaraLuca - Illumination - Zirds - 15.02.2016

(15.02.2016, 1:12)JaraLuca napisał(a): Nie wchodze na to forum bo jest tu duzo amatorów ktorzy uchodzą za znawców piszac po prostu głupie komentarze...

<buahahaha>


RE: JaraLuca - Illumination - Xorbolanid - 16.02.2016

(9.02.2016, 7:56)JaraLuca napisał(a): Nie wrzucałem tutaj nic od dwoch lat :D wiec stwierdzilem...zaryzykuje :P
Gatunek - Goa Psychedelic Trance

Jestem dumny że na forum mamy takie osoby jak ty. Zbesztane przez administracje, którzy nie umieją czasem się pohamować - a i to potrafi zniechęcić poważnie. Ty, jak niewielu z iskrą, potrafiłeś się wybić i pokazać klasę.

Wydajesz swoje utwory, są grane na całym świecie. A np projekt wytwórni jednego z adminów gdzieś stoi i nikt o nim nie słyszy. Nikt nie słyszy większości utworów z forum. Nikt nawet nie słyszy większości DOBRYCH utworów z forum.

Świetny utwór. Może nie jestem czołowym graczem, a dopiero zaczynam odnosić jako takie sukcesy, ale powiem ci - człowiek całe życie się czegoś uczy. Teraz jest lepiej niż 2 lata temu. A za dwa lata, będzie lepiej niż dziś. Ciągle będziesz robił lepiej niż wczoraj. Nic tylko życzyć ci sukcesów.


RE: JaraLuca - Illumination - JaraLuca - 18.02.2016

(13.02.2016, 8:07)KBK napisał(a): Kawałek ogółem fajny.
W intro delikatnie irytowały mnie przez chwilę te chaotyczne bębny, które jak na wstąp moim zdaniem można by zrobić łagodniej. Leady bardzo dobrze dobrane, instrumenty słychać w miarę przejrzyście. Plus za to, że kawałek mimo swej długości poprzez ciągłą zmianę linii melodycznej nie nudzi :) Jak na psychadelic ogółem jest całkiem nieźle.


Własnie dzieki takim wspaniałym producentom jak ty wole nie wchodzic na takie fora bo mnie po prostu smieszą takie komentarze.. Chaotyczne bebny?? ogolnie spoko klimacik ? :D wwroc do swoich produkcji, podszlifuj warsztat,jak juz bedziesz ogarniał cos wiecej i twoje kawalki zaczną faktycznie brzmiec , bo poki co to nie brzmią zacznij dawac rady na forach oki ?




Ok a calej reszcie dziekuje :) i lady takze ;)


RE: JaraLuca - Illumination - KBK - 18.02.2016

(18.02.2016, 14:13)JaraLuca napisał(a): Własnie dzieki takim wspaniałym producentom jak ty wole nie wchodzic na takie fora bo mnie po prostu smieszą takie komentarze.. Chaotyczne bebny?? ogolnie spoko klimacik ? :D wwroc do swoich produkcji, podszlifuj warsztat,jak juz bedziesz ogarniał cos wiecej i twoje kawalki zaczną faktycznie brzmiec , bo poki co to nie brzmią zacznij dawac rady na forach oki ?

Bardzo mi miło, że pochwaliłeś się filmikiem nagranym nokią swojej babci z imprezy w remizie, gdzie tańczy kilku dresów na krzyż, w którym słychać w jakości studyjnej kwintesencję twojej niesamowitej twórczości. To zapewne filmik z tej "światowej imprezy", o której wspomniałeś w postach wyżej :) Jeśli tak - to wielki szacun.
Widzę, że masz bardzo wysoką samoocenę i przy okazji bardzo pojemny tyłek, aby zmieścić w nim komentarze innych osób, którym po prostu ne do końca podoba się twój "utwór". Nie przypominam sobie, abym prosił cię o rady, a już na pewno nie osoby, która jak się domyślam robi muzykę w pirackim Abletonie i uważając się za światowego producenta prosi o porady na forach, ja raczej uszanowałbym to, że ktoś poświęcił trzy minuty na odsłuch mojego utworu.
Jednak tu mamy przykład, że nie każdy to szanuje.

Jeśli uważasz się za wielkiego producenta, to dlaczego nie wydajesz płyt i singli tak jak ATB czy Markuz Shultz? Oni nie piszą na forach tylko robią karierę.

Sorry, ale dla mnie to szczyt hipokryzji... Gość, który uważa się za "światowego producenta" wrzuca na forum filmik nagrany chyba telefonem z lat 90... powodzenia w swojej karierze.

Mam nadzieję, że twoje posty przeczytają wszyscy "amatorzy" tego forum, którym tak pięknie obrobiłeś tyłek.


RE: JaraLuca - Illumination - Loco - 18.02.2016

Utwór może nie mój gatunek nie jest wykonany najgorzej ale jakaś straszna monotonia w nim panuje.
W sumie kolega mnie rozśmieszył pisząc
(15.02.2016, 1:12)JaraLuca napisał(a): Nie wchodze na to forum bo jest tu duzo amatorów ktorzy uchodzą za znawców piszac po prostu głupie komentarze i czasem wole podesłac kawalek do czołowych graczy i usłyszeć konkretne wskazówki a nie od kogos kto dziala rok na fl studio i nazywa sie producentem ;)
dziekuje wszystkim za miłe słowa i zapraszam do sledzenia moich poczynan na sc i na facebooku :)
Jak według twojej biografii a'la legendarnego muzyka tworzysz 3 i pół roku. Na dodatek piszesz że nie wchodzisz na forum bo tu dużo amatorów, a jednak tu zawitałeś. Jakoś koledze trudno przyjąć krytykę... Więcej dystansu do siebie.


RE: JaraLuca - Illumination - musiclabs - 13.03.2016

Rzeczywiscie psychodela, ladnie brzmi na moich sluchawkach a jak na nich dobrze brzmi to i na glosnikah powinno byc dobrze chociaz teraz nie mam jak tego sprawdzic.. intrygujacy klimat. Udana produkcja.