MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Deadmau5 - Some Chords (Unreleased 2014 Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Deadmau5 - Some Chords (Unreleased 2014 Remix) (/temat-drum-bass-deadmau5-some-chords-unreleased-2014-remix)



Deadmau5 - Some Chords (Unreleased 2014 Remix) - Xorbolanid - 9.02.2016

nie trzeba w sumie oceniać, dziele się z wami nie wydanym remiksem. Tworzyłem go pod koniec 2014 r.




Zły dział, przenoszę

Wystawiono 14:41:28, dnia 1.03.2016, przez Knifeman



RE: Deadmau5 - Some Chords (Unreleased 2014 Remix) - Amer - 9.02.2016

nie oceniam tylko brakuje balansu w spectrum.


RE: Deadmau5 - Some Chords (Unreleased 2014 Remix) - Xorbolanid - 9.02.2016

(9.02.2016, 17:36)Amer napisał(a): nie oceniam tylko brakuje balansu w spectrum.

przecież nie dałem do oceniania, sama nazwa wskazuje że 2014, a dzisiaj mamy 2016 XD


RE: Deadmau5 - Some Chords (Unreleased 2014 Remix) - soundsystem - 9.02.2016

prawdziwy numer drum n bassowy , tyle pozdro


RE: Deadmau5 - Some Chords (Unreleased 2014 Remix) - GoblinBob - 9.02.2016

Czasami brakuje mi basu, a stopa i werbel mogłyby bardziej wyłaniać się ponad całą resztę ;).
To distortion w bridgu pomiędzy pierwszym dropem a drugim drażniło mnię trochę w uszy, ale reszta supcio :3.

Tym razem nie ocenię, nie jestem aż takim ekspertem DnB xD.


RE: Deadmau5 - Some Chords (Unreleased 2014 Remix) - barthus - 10.02.2016

Przesłuchałem dwa razy. Na pewno przyczepić się mogę do aranżacji, intro jest jak dla mnie zbyt długie, robi się nużące w 1:05. Perka bardzo spoko, ma power. 1:30+ bardzo podoba mi się ten pad, ale nie jestem przekonany co do jego kompozycji ;) Dalej - brakuje build up'u, takiego konkretnego, perka przed dropem za bardzo kuleje. 3:38 nie do końca trafione. Co prawda 3:40 fajnie wchodzi, ale myślę że to przejście da się zrobić o wiele lepiej ;)
Outro całkiem całkiem ;)
Dobry utwór, tak trzymaj :)


RE: Deadmau5 - Some Chords (Unreleased 2014 Remix) - Shabboo Harper - 11.02.2016

Proszę... jakże sympatyczna możliwość konfrontacji Twego Remixu "Some Chords" z projektem ProCkers'a. W tym przypadku jest "z przytupem" godnym rasowego D&B. Ostrzej, prężniej. Nie podoba mi się jedynie zbyt "uciążliwy" efekt wokalu (0:43/3:41). XOR, "wspomnień czar" ^^. Cooool...


RE: Deadmau5 - Some Chords (Unreleased 2014 Remix) - Glossy Grenade - 11.02.2016

Kopyto jest, perka całkiem fajnie. Momentami trochę za bardzo po uszach ciągnie, no i monotonne odrobinę :P Ale ogólnie bardzo interesujący remix trzeba przyznać, ode mnie 4/5 - dobra robota :) Pozdrawiam serdecznie!


RE: Deadmau5 - Some Chords (Unreleased 2014 Remix) - ProCkers - 11.02.2016

Początek jak dla mnie zbyt długi :) Później lepsze wejście do dropu mogłeś zrobić :D Sam drop średnio mnie przekonał, bassu troszkę mało :) A synth'y są mało wyraziste :) Perka ładna, czuć w niej moc, choć więcej przejść by się na niej przydało bo w kółko jedno i to samo leci :) Ogółem, ładnie ale troszkę za długo, przez co monotonne się wydaje :)