MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Defol - 08 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Defol - 08 (/temat-trance-defol-08)



Defol - 08 - defol - 10.02.2016

Siema,

Co tam ludzie? U mnie szara codzienność... :) Wieczorami wyprodukowałem coś w moim stylu.




Wrzucam też wersję poprzedniego mixu. Powiedzcie która lepsza :P



Piszcie - każdy komentarz chętnie przeczytam


RE: Defol - 08 - Rafau - 10.02.2016

Czemu clap gra po środku i na stronie? Reverb zarzuciłeś? Dół jest mało klarowny. Jakąś perkusję tutaj zarzuć, bo słabo to brzmi. Korekcja trochę do poprawy. Jak wchodzą pady i inne takie to chordsy się trochę rozmywają i stają mniej wyraźne. Melodia jest przyjemna aczkolwiek mnie nie porywa. Jak dla mnie historia którą opowiada jest bardzo płytka. Przejścia takie ło. I nie czuję tutaj części wspólnej pomiędzy poszczególnymi i częściami utworu.

Ode mnie 3,5; po zaokrągleniu 4. :)


RE: Defol - 08 - Shabboo Harper - 11.02.2016

Zgodzę się z Rafałem w kwestii Beat'u i pewnej "nieczytelności" Background'u. Brzmienie Pad'ów/Synth'ów ogromnie foniczne; fragment 1:03-2:03 krztynę jednolity, bez "charakteru" Kick "przyduszony", Clap zbyt donośny; Breakdown również jest "niezdecydowany" w swym aranżu. Całość wdzięczna, pogodna; z nie do końca wykorzystanym potencjałem drzemiącym w melodii. Pawle, Twój "08", przy większym twórczym wysiłku i precyzji w miksie, to solidny fundament obiecującej produkcji. Keep goin'. <takjest>


RE: Defol - 08 - Alex fat - 13.02.2016

Dodac co nieco , jakies melodje uzupelniajace , urozmaicic , porawic co nieco i petarda morowana. Teraz terz jest fajnie :). pozdrawiam


RE: Defol - 08 - mario1990 - 19.02.2016

+ Górny mix lepszy, jakiś taki cieplejszy i jednocześnie jest bardziej do przodu.

- Jest coś dziwnego w clapie, dwa uderzają i występuje między nimi jakieś przesunięcie w fazie może? w każdym razie się jakoś przebija wyraźnie. Można by mu ująć z 2 dB i nie ucierpi jeśli ma taki zostać.

? W 1:37-1:43 wg wave z SC masz ciszej niż kilka sekund później, gdy cut-offy się zakręcają (1:50-1:57) - masz tam gdzieś jakiś rezonans na pokrętle?

+ Głęboka pompa na padach, nie wszyscy to lubią, ale ja jak najbardziej.
+ Fajne Congo Loops, które słychać (dopiero) na końcu
- Melodia sama w sobie faktycznie szczególnie nie porywa, ot kolejna progresja pod "chords of life" lub coś podobnego

Dla mnie na 4.


RE: Defol - 08 - lovetrance01 - 2.03.2016

Niezły deepowy kawałek. Można się zrelaksować. Stopa oczywiście do poprawy. Przydałby się też rozwinąć trochę melodię. Poza tym brzmi to dobrze. Potencjał jest duży.


RE: Defol - 08 - gregwmusic - 4.03.2016

lubie takie klimaty popoprostu sie rozpływam nie jestes prosami i kazdy wypoiada sie mjacam moze 20% znajmosci tego co słyszy
immo ten traczek jest dobry fakty perkaka kuleje ale tak leci piona klimat mi w chodzi uszko