MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Kveon - Secret - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Kveon - Secret (/temat-kveon-secret)



Kveon - Secret - Kveon - 12.02.2016

Witam!
Dzisiaj big roomowo - czyli nic ciekawego
Zapraszam do odsłuchu



RE: Kveon - Secret - Foortic - 13.02.2016

Bigroom bigroomem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie...
A więc ogólnie nie jestem fanem Bigroomu ale swoje powiem...
Mix wydaje mi się ok... Nie wyrządza szkód przy słuchaniu także może tak zostać :D
Ten kick jest taki popularny w "tym gatunku" że chyba prawie w każdym bigroomowym tracku się go znajdzie... ;)
Ogólnie nie słucham takiej muzyki więc nie będę wypowiadał się czy fajne czy nie... :)
Taki przeciętny ten Twój track
Intro - break - drop - break - drop - Outro... Nic szczególnego się nie dzieje co by mogło przyciągnąć uwagę takiego zwykłego słuchacza... Więc moim zdaniem takie 4/5
Powodzenia w dalszej pracy :D


RE: Kveon - Secret - KBK - 13.02.2016

Ładny, dziwny dobrze zaaranżowany kawałek. Pianinko dość sympatyczne. 3:45 - ta cisza jest zbyt długa moim zdaniem. Nie moje klimaty ale ogólnie jest nieźle :)


RE: Kveon - Secret - nullname - 14.02.2016

Gdybym to na jakimś wielkim festiwalu EDM usłyszał to...

Intro/Break
: omomomommom ufoludki! (To zaleta, mnie się podoba :P )
DROP: Afrooooojack. Melo dobre, ale mi jego trochę przypomniało. I ten kick - zbyt ostry :)

3:43 - Jeeeeebuuuut. Przez pierwszą sekundę ludzie zastanawialiby się co znowu DJ poknocił, ze taka grobowa cisza... przez drugą zaniepokojeni zadają sobie hamletyckie pytanie "yebnie czy nie yebnie" ;D
Następną sekundą tracisz ludzi. Wszyscy padli na zawał.

OUTRO: NIE! Zbyt schematyczne, człowieku. Właśnie dlatego bigrumy się przejadły...


Mix dobry, ale niedopieszczony. Nic w nim odkrywczego. Kick tylko bym na wysokich obciął i byłoby lepiej :) W intro wgl... dlaczego bigrumowy kick? Trochę tak dziwnie ;D

Ogółem - nie jest złe. Przesłuchałem i wszystko OK.


RE: Kveon - Secret - Shabboo Harper - 16.02.2016

Wojtku, w moim odczuciu, pod względem kompozycji, aranżu i technicznych niuansów, to Twój najatrakcyjniejszy track w stylu (łagodny) Big Room. :) Jest przejrzyście, w Break'ach lekko nostalgicznie, sekretnie (?) w integralnie zawsze obecnym piano ^^. Temat "proporcjonalny", przyzwoity i... mimo wszystko "wstrzemięźliwy" w swym tonie pt."Big"...


RE: Kveon - Secret - UF_Glomma - 21.02.2016

fajny synth ten na wejściu. a potem...big room. brzmienie super. dropy taak nostalgia pianinko wszystko jest ale..big room.tego sie nie da inaczej zrobić, mozna oczywiście spaprać ale jak big room to taki. co do aranzu i samych przejść. przestańcie już ztym podjazdem do góry na jakimś białym szumie.. no ale znowu znowu Big room


RE: Kveon - Secret - Revnotes - 28.02.2016

Największa wadą tego wałka są bardzo nierównomiernie rozłożone głośności. Rozumiem drop ma napier... tylko, że przed tym dropem, coś też musi grać, żeby publiczność nie musiała specjalnie umilknąć, aby to usłyszeć.


RE: Kveon - Secret - DavidTot - 13.03.2016

Fajny kawałek, drop bym zmienił bo wytrąca trochę z klimatu według mnie, 4/5


RE: Kveon - Secret - Z3KE - 19.03.2016

Intro jak dla mnie osobiście nie pasuje do reszty - zbyt odstaje swoją dziwnością :D Break przyjemny aczkolwiek tutaj leży głośność bo hook w porównaniu do dropa brzmi jak szept - rozumiem dynamika ale tutaj trochę za bardzo wziąłeś sobie to do serca. Drop...melodia tam nie jest zła ale synth...akurat tego synth'a (pseudo Showtek'owego) nie trawię - no ale to kwestia gustu. Mix w porządku po za zbyt dużą różnicą w głośności pomiędzy breakiem a dropem. Ogólnie to tak średnio - nie jest źle ale mogło być miejscami ciekawiej :)