MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA AdamWax - Eta Carinae - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA AdamWax - Eta Carinae (/temat-electronica-adamwax-eta-carinae)



AdamWax - Eta Carinae - Abigail Noises - 13.02.2016

[Obrazek: kn66c.jpg]

''Gwiazda miliony razy jaśniejsza od słońca – znajduje się w konstelacji Kila. Jest to wielki obłok zjonizowanego wodoru, helu i pyłu, rozciągający się na przestrzeni 300 milionów lat świetlnych, w którym powstają młode gwiazdy. Obszar ten może w każdej chwili stać się miejscem kosmicznej katastrofy na niespotykaną skalę, gdyż gwiazda znajduje się w końcowym etapie swojego życia – zachowuje się niestabilnie i w każdej chwili może wybuchnąć.''




RE: AdamWax- Eta Carinae - Burning Car - 15.02.2016

Bardzo przyjemny kawałek. Główny lead "pachnie" starą elektroniką (moja ulubioną zresztą). Aranż nietypowy za co należy się duży plus. Ogólnie kawałek fajny. Jak najbardziej na 5-tkę.


RE: AdamWax- Eta Carinae - chafer - 20.02.2016

Nieszablonowe, interesujące. Są fragmenty, które bardziej mi się podobają (00:56- 1:09), (2:20 - 2:40), ale i mniej - jak środek, gdy gra sam lead i koniec, gdy wchodzi w górne rejestry. Ogólnie wolę Ciebie w takiej formie, niż w eksperymentalnych kawałkach :)


RE: AdamWax- Eta Carinae - In-Tegral - 21.02.2016

Siemano Adam :D
Coś lżejszego od Ciebie i powiem Ci, ma to zajebiście ciekawy klimat. Co do spraw aranżacji i miksu nie podoba mi się tylko moment chaotycZny pod koniec. Zwracaj większą uwagę do brzmień, ich pasm i łącznie z tym korektora. Dźwięki się wtedy bardziej odseparują i zazębią jak puzzle. To tyle. Jak dla mnie 4,5/5 za ten chaos pod koniec, Ale dam 5 a co... :D


RE: AdamWax- Eta Carinae - Abigail Noises - 22.02.2016

Burning Car - Dzięki za odsłuch i opinię. Faktycznie, mam takie ciągoty do tych dźwięków elektronicznych z lat 90'tych.

Chafer – Mam dwa kierunki, jeden to długie pady i melodia, która ma porwać słuchacza i drugą, dość mroczną zakropioną techno z elementami industrialu. Choć na dzień dzisiejszy męczę trance... Dzięki za wypowiedź.

In-Tegral – No cóż, praktycznie na każdej ścieżce mam analizator i przynajmniej staram się odseparowywać falę, no i ścinam piki – widać muszę się jeszcze bardziej przyłożyć ;) Aranżacja jak to aranżacja – tak ma być, łącznie z drżeniem leada pod koniec... Czyli ''niestabilność gwiazdy''. Dzięki za rady.


RE: AdamWax- Eta Carinae - Recoil83 - 22.02.2016

Przypomina mi to electro space, bardzo przyjemnie się słucha, w końcu słyszę na moich nowych słuchawkach że zawsze przesadzałem z wysokimi tonami, a twój utwór jest zbalansowany nic nie kłuje w uszy ode mnie 5.


RE: AdamWax- Eta Carinae - In-Tegral - 22.02.2016

Adam, aranżacja to tylko moja opinia. Nie mam prawa ingerować w Twoją wizję utworu, tylko powiedziałem od strony słuchacza co mi się nie podobało. Co do separowania jakby było źle to nie dałbym Ci 5, jest dobrze nawet bardzo ale wiem, że możesz to zrobić lepiej. Pozdro.


RE: AdamWax- Eta Carinae - Abigail Noises - 22.02.2016

Ok, rozumiem :) Twoja opinia była cenna, bo każdy ma inny odsłuch i zawsze coś można zrobić lepiej, tak jak piszesz.


RE: AdamWax- Eta Carinae - L.G. - 23.02.2016

Bardzo dobry kawałek, lead 90's jest zaj****ty.
5/5
Pozdro.

Ps. Udostępnij download jak możesz.


RE: AdamWax- Eta Carinae - Ypsilon - 24.02.2016

Synth ala smyki ale daje radę mocno, odpływam w kosmos. To jest Sylenth? Budujesz napięcie nieźle. Gratki.