MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Mel0 Dephic - Amethyst - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Mel0 Dephic - Amethyst (/temat-deep-mel0-dephic-amethyst)



Mel0 Dephic - Amethyst - Mel0 Dephic - 13.02.2016

Cześć. Kolejny track trochę w innym klimacie. Cały czas uczę się mixu, także pewnie szału nie ma ;) Co sądzicie?



RE: Mel0 Dephic - Amethyst - Kveon - 13.02.2016

Ten clap nie za bardzo pasuje do tego utworu
Melodie całkiem spoko i dźwięki, które tam towarzyszą
Moim skromnym zdaniem w pierwszej minucie ten sidechain nie jest tam potrzebny, zdecydowanie lepiej by to brzmiało bez niego, ewentualnie użyć na tym padzie wtyczki Fast LP, żeby ten padzik wychodził, poeksperymentuj.
Na tego sinusoidowego plucka przydałby się ciut większy reverb i delay.
Pomiędzy pierwszym dropem a drugim powinien być dłuży break, jakieś solo na pianinie czy coś :D
3/5 ;)
Pozdrawiam


RE: Mel0 Dephic - Amethyst - doublesi123 - 15.02.2016

Jak dla mnie klimacik jest zajebisty bardzo melodyjny nie nachalny kawałek,moim zdaniem są tu głębokie emocje.z tym clapem trochę racja ja bym został na kicku.4,5;P;P;P;P


RE: Mel0 Dephic - Amethyst - MatrixB - 17.02.2016

Witam.
Podoba mi się zarówno linia melodyczna jak i basowa, natomiast średnio przemawia do mnie ten lead, który wchodzi w 2:49 i to bym na pewno zmienił. Ponadto, clap jest troszku za słaby jak na mój gust, ale kawałek prezentuje się bardzo dobrze i solidnie :)
Pozdrawiam :)


RE: Mel0 Dephic - Amethyst - Shabboo Harper - 20.02.2016

Ametyst? Hmm... mój kamień ;); i owszem w Twoim utworze jest "krzyształowo" w "odprężonych", fonicznych tonach "sowitego", wysublimowanego Sound Design'u. Jest spójnie; "aromatycznie w słodyczy" przewodniej melodii. Użyte "kluczowanie" według mnie zacne; "przeszkadzajki" celne; Hi Haty ciut za głośne. Mel0 Dephic, jest... nice.


RE: Mel0 Dephic - Amethyst - Mel0 Dephic - 21.02.2016

Dzięki za komentarze. Wasze uwagi są celne, na pewno popracuję jeszcze nad tym projektem.


RE: Mel0 Dephic - Amethyst - Foortic - 21.02.2016

Bardzo podoba mi się bassline...
Pluck troszeczkę za cicho i fakt przydałby się troszeczkę większy pogłos oraz delay.
Perka fajna ale troszkę Haty za "ostre" :D Clap stanowczo do wymiany...
W drugim dropie ten lead mi się podoba...
Podsumowując... Spokojny kawałek na chwilę odprężenia...
Technicznie nawet... także łap 3,5/5 xD ^^


RE: Mel0 Dephic - Amethyst - Zirds - 21.02.2016

Lubię słyszeć "Organ Bass" w muzyce House. Zawsze mi się wydawało, że tak powinien brzmieć House, a bez "Organ Bass'u" to nie muzyka. Świetna perkusja. Ten clap mi tutaj pasuje. Ogólnie bardzo spoko... Minusem jest to, że utwór jest mało rozbudowany przez co zaczyna wiać nudą...

4/5


RE: Mel0 Dephic - Amethyst - AirTight - 25.02.2016

coż mogę dodać :) naprawdę świetny bassline:) jeśli chodzi o samą separacje jest bardzo porządnie..jak juz ktoś wcześniej napisał najbardziej rzuca sie po uszach dość kiepskie dobranie głośności poszczególnych ścieżek no i mało zróżnicowany aranż :) ale wszystko przed Tobą :) kawałek zasługuję na tą ocenę która teraz widnieje czyli 3.6 zdecydowanie powyżej średniej :) pozdrawiam i powodzenia


RE: Mel0 Dephic - Amethyst - Cholewix - 31.03.2016

Ciekawie i fajnie że Organ Bass jest dodaje klimatu , całość brzmi dobrze delikatnie ;)