MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRO LocoMatt - The Legend of... - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRO LocoMatt - The Legend of... (/temat-electro-locomatt-the-legend-of)



LocoMatt - The Legend of... - Loco - 14.02.2016

[Obrazek: wWREDXH.jpg]
Taki nowy chłam nad którym ostatnio pracowałem.




RE: LocoMatt-The Legend of... - Zirds - 14.02.2016

No w Twoim stylu jak zawsze. Bardzo energiczny, bogaty w 16bitowe brzmienia stylu Pegasus.

Nie ma się do czego przyczepić

5/5


RE: LocoMatt-The Legend of... - Foortic - 14.02.2016

Hmm utwór bardzo mi się podoba... Bardzo ładnie dobrane barwy, dobrze technicznie fajnie zaaranżowane... No super...
Nic dodać nic ująć
5/5 :D


RE: LocoMatt-The Legend of... - doublesi123 - 14.02.2016

No mi to się nie podoba strasznie piskliwe dla mnie to wszystko ale o gustach się nie dyskutuje;)


RE: LocoMatt-The Legend of... - Shutara - 14.02.2016

Jak zwykle w Twoim rozpoznawalnym sound designie ;)
Bardzo przyjemny ogólny flow; żywo, skocznie i pozytywnie. Podobają mi się też rytmiczne akcenty typu Madeon (przynajmniej takie odniosłem [pozytywne] wrażenie).
Również na + mięsisty, nieco brudny bas. Cała reszta bez zarzutów, zasłużone 5 <thumbup>


RE: LocoMatt-The Legend of... - Castiel - 14.02.2016

W breaku ciut za dużo basu jest ale tylko tyle tym razem :) klimat mi się podoba. 5 :)


RE: LocoMatt - The Legend of... - Faden - 15.02.2016

Watpie, ze to chlam, ale najlepszy tez nie. W sumie muzycznie ciezko sie wybic w takim stylu, ale doceniam... 4;)


RE: LocoMatt - The Legend of... - Arytmica - 15.02.2016

Błędów technicznych nie wyłapałem :P Jedyne co mi się nie podoba, to fakt, że ten "sync lead" czy jakkolwiek zwany jest ten dźwięk, powinien być moim zdaniem bardziej cięty, albo zastępowany innym, szczególnie na drugim dropie. Sam też lubię barwę tego lead'u, ale szybko męczy uszy :) tak czy inaczej zostawiam 5 :)
(14.02.2016, 21:10)Zirds napisał(a): (...) 16bitowe brzmienia stylu Pegasus. (...)

Pegasus (Atari) to nie 8bit?


Post pod postem <lejca>
Loco



RE: LocoMatt - The Legend of... - droom - 15.02.2016

Fajny ten lead, przypomina mi Duft Punk.
Troszke ta perka zbytnio lomocze jak dla mnie.
Ciekawy aranz, przyjemnie sie slucha.
4ka za leada i aranzacje.
Pozdrawiam
DrooM


RE: LocoMatt - The Legend of... - Zirds - 15.02.2016

(15.02.2016, 16:13)Arytmica napisał(a):
(14.02.2016, 21:10)Zirds napisał(a): (...) 16bitowe brzmienia stylu Pegasus. (...)

Pegasus (Atari) to nie 8bit?

Tak. Jest też wersja 16 bitowa - Power Pegasus 16-bit. Podobna wersja do SNES (też 16-bitowego)


RE: LocoMatt - The Legend of... - Shabboo Harper - 16.02.2016

"Hi, enjoy." Hmmm...? Loco, to co stworzyłeś we "wstępie" (do 0:28), jak też krótki "odcinek" (1:11-1:45) jest takie "nie-Twoje"; odległe, niepodobne, po prostu ładne. ^^ Właśnie te fragmenty podobają mi się szczególnie... Reszta tematu zbliżona w swym brzmieniu do Twych poprzednich produkcji. Jest "charakternie" w konkretnej estetyce...


RE: LocoMatt - The Legend of... - KOT - 16.02.2016

Cały kawałek mega przemyślany i super wykonany. Świetne połączenie ostrych kwadratowych 16bitówek z bajecznie rozbudowanymi padami i basem w tle. 0.40 zupełnie sie zaskoczyłem pozytywnie rzecz jasna. Co tu długo gadać kawał porządnej roboty i chociaż nie mój styl to bardzo mi sie podoba :D pzdr