MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DROPCRAFT - Drugs Al Dente (Video Edit) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DROPCRAFT - Drugs Al Dente (Video Edit) (/temat-dropcraft-drugs-al-dente-video-edit)

Strony: 1 2


RE: DROPCRAFT - Drugs Al Dente (Video Edit) - Kveon - 4.03.2016

Ciekawe aranż, fajne mroczne synth, cały utwór pociąga taką lekką "mrocznością"
Dobry dobór fxów, melodie też fajnie bujają.
Bardzo dobry kawałek <takjest>


RE: DROPCRAFT - Drugs Al Dente (Video Edit) - Quoqos - 7.03.2016

miks = nie mam pytań. Dzieje się, szacun.


RE: DROPCRAFT - Drugs Al Dente (Video Edit) - Brisk Bullet - 10.03.2016

Mega jazda. Technicznie porzadnie wypracowane. Podoba mi sie wizualizacja oraz efekt oddechu. Wszystko ma spojna calosc. Chyba zaglosuje...


RE: DROPCRAFT - Drugs Al Dente (Video Edit) - Zirds - 10.03.2016

(10.03.2016, 21:11)Brisk Bullet napisał(a): Mega jazda. Technicznie porzadnie wypracowane. Podoba mi sie wizualizacja oraz efekt oddechu. Wszystko ma spojna calosc. Chyba zaglosuje...

No to se pogłosowałeś...


RE: DROPCRAFT - Drugs Al Dente (Video Edit) - Wizzardius - 11.03.2016

(10.03.2016, 21:11)Brisk Bullet napisał(a): Podoba mi sie wizualizacja oraz efekt oddechu.

A najlepsze jest to, że zwyczajnie w świecie miałem przester na stopie w pewnym momencie i właśnie wtedy usłyszałem, że to brzmi jak "oddech", wyrenderowałem to, przyciszyłem - następnie zmiażdzyłem kompresorem, skopiowałem, na kopii zostawiłem sam klik stopy który został, odwróciłem to w fazie i zostało sam "oddech" :D


RE: DROPCRAFT - Drugs Al Dente (Video Edit) - Brisk Bullet - 11.03.2016

Najlepsze rzeczy wychodza calkiem przypadkowo:)


RE: DROPCRAFT - Drugs Al Dente (Video Edit) - Izaak16 - 13.03.2016

Widać w tym utworze prawdziwą pasję - brawo i oby tak dalej


RE: DROPCRAFT - Drugs Al Dente (Video Edit) - Amer - 17.03.2016

tka żem myślał ze wygrasz dobra koncepcja.


RE: DROPCRAFT - Drugs Al Dente (Video Edit) - Rafau - 17.03.2016

Ło panie. Dęsiłbym. Dobra wiksa. :D Łap piątałkę.


RE: DROPCRAFT - Drugs Al Dente (Video Edit) - Revnotes - 17.03.2016

Ja mam w pewnym sensie problem, bo tego typu wixa po prostu mnie nie jara, a przynajmniej na trzeźwo ;) Natomiast chciałem Ci pogratulować zwycięstwa w TOPce!!! Miks jest na prawdę dobry, szczerze nawet Cię nie podejrzewałem o coś takiego, więc miło zaskakujesz, tak trzymaj. Numer nie nudzi, aranżacja na poziomie, sound design również, jak to w melbourne bounce. Na pewno nie powinieneś się wstydzić bezpośrednio porównując swój numer z bardziej rozpoznawalnymi. Włascicie teraz mogę Ci tylko życzyć, aby "Drugs Al Dente" stał się bardziej rozpoznawalny. W TOPce nie zagłosowałem, bo wg mnie byli lepsi, nie gniewaj się.


RE: DROPCRAFT - Drugs Al Dente (Video Edit) - In-Tegral - 22.03.2016

Nie mój styl, ale ma to jebniecie i ma mroczny klimat czyli to co lubię. Technicznie bdb. 5/5

PS. Świetny pomysł na tytuł


RE: DROPCRAFT - Drugs Al Dente (Video Edit) - DavidTot - 30.03.2016

Piękny czysty miks, wszystko dobrze dobrane, całość mi się podoba. Do klubu idealne :D
Mało widziałem utworów na tym forum które mi się tak spodobały, no po prostu 5/5 :)
Mam nadzieję, że usłyszę więcej takich tracków ;)


RE: DROPCRAFT - Drugs Al Dente (Video Edit) - Dymek - 5.04.2016

Petarda w huj! Gratki!:D