MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Shadowfinder - Ystad Bipolar - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Shadowfinder - Ystad Bipolar (/temat-electronica-shadowfinder-ystad-bipolar)



Shadowfinder - Ystad Bipolar - shadowfinder - 20.02.2016

Po dluuuugiej przerwie...nowy track :-)
Dzieki za przesluchanie (i sharowanie jesli wam sie spodoba!).




RE: Shadowfinder - Ystad Bipolar - Xorbolanid - 20.02.2016

Fajna zabawa perkusją, dobry utwór zasługujący na jakąś atencje. Bardzo ciepły utwór.


RE: Shadowfinder - Ystad Bipolar - Shabboo Harper - 20.02.2016

Utwór specyficzny; przy takiej ilość dźwięków ("zduszonych" acz klimatycznych), wymyślnie wykreowanych w Pan Scanie; przy wspaniałej arytmii tonalnej; a jednocześnie nie do końca wyraźnym wokalu (o urokliwej barwie); przy nieśpiesznej wariacji piano, przy trafnych fx'ach; temat brzmi pierwszorzędnie psychodelicznie, enigmatycznie. Podoba mi się (!), choć w pewnym momencie takowy aranż "męczy". Myślę, iż część finalna winna być Break'iem tak by potem powrócić do ciągu dalszego kontrolowanego "emocjonalnego chaosu" Twego "Ystad Bipolar"... <thumbsup>


RE: Shadowfinder - Ystad Bipolar - shadowfinder - 21.02.2016

Hej Shabboo, WOW, ale review! :-)

Myslalem o tym zeby wrocic do poczatku pod koniec, ale tak szczerze to juz mi sie nie chcialo, i myslalem ze bedzie tego za duzo - wolalem zakonczyc na spokojnej nucie...

bardzo tobie oraz XOR dziekuje za przesluchanie i mile slowa!!!


RE: Shadowfinder - Ystad Bipolar - Zirds - 21.02.2016

Wiem, że to już nie jest kontynuacja przygód "pewnej Żabki"...
Szkoda, że dałeś taką połamaną perkusję od samego początku utworu. Nie pasuje ona tutaj kompletnie, a poza tym ten motyw perkusyjny jest praktycznie zapętlony.
Chciałbym usłyszeć tło utworu bez perkusji... Ten drone w tle mnie strasznie przyciąga, a nie mogę się przebić do niego przez... perkusję...
3/5


RE: Shadowfinder - Ystad Bipolar - brainfreezer - 22.02.2016

I po 10 sekundach odsłuchu wiesz, że to wyszło z Abletona ;)
Bardzo mi się to podoba, z resztą jak większość Twoich produkcji! Gratuluję oryginalnego stylu i klimatu! :)


RE: Shadowfinder - Ystad Bipolar - Abigail Noises - 22.02.2016

Perkusja męczy i to bardzo – to największy zarzut. Gdybyś ją zdjął na chwilę i zrobił jakiś break byłoby super a tak zmęczył mnie kawałek co nie powinno mieć miejsca. Tło świetne, panorama także, dźwięki czyste, pomysł dobry tylko aranż słaby. 3/5


RE: Shadowfinder - Ystad Bipolar - Burning Car - 22.02.2016

Słuchając drumsów mam wrażenie, że zostały one "na siłę połamane" i zwyczajnie nie pasują. Za to reszta podoba mi się bardzo - zwłaszcza piano ok 1:20. No ale garki psują wszystko. 3-ka.


RE: Shadowfinder - Ystad Bipolar - sirKris - 22.02.2016

Trochę mi narzuca ten bit produkcję samochodów przez skomplikowane inteligentne maszyno-roboty:)Podoba mi się:P


RE: Shadowfinder - Ystad Bipolar - shadowfinder - 22.02.2016

Hejki dziekuje wszystkim za uwagi - widze ze perkusja nie podchodzi kazdemu...dla mnie to byla pewna proba wyjscia z takich wlasnych "standardow" w ktorych sie troche zamknalem w ostatnim roku. Chcialem poeksperymentowac wlasnie bardzo przemyslowym dzwiekiem...natomiast pozostaja elementy "typowego" Shadowfinder'a ;-)

Uwazam to za ciekawa sugestie zeby na chwile wyciszyc perke -

I dlatego...faktycznie zmienilem to; juz jest dostepna nowa wersja - z mniejsza iloscia perkusji!! Dajcie znac czy lepiej...;-)

Jeszcze raz dziekuje za sluchanie i oczywiscie za przydatne porady! :-)


RE: Shadowfinder - Ystad Bipolar - L.G. - 23.02.2016

Wracasz z naprawdę wspaniałym kawałkiem.
Łap 5
Pzdr.