MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Oszir - G-Moll (Techno Dance Electronica Oldschool) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Oszir - G-Moll (Techno Dance Electronica Oldschool) (/temat-electronica-oszir-g-moll-techno-dance-electronica-oldschool)



Oszir - G-Moll (Techno Dance Electronica Oldschool) - Oszir - 20.02.2016

Jest to pierwszy kawałek zrobiony po przeprowadzce, muszę nauczyć się od nowa akustyki pokoju - mam nadzieje że tragedii niema.
Cały utwór zrobiony jest w akordzie g-moll dokładniej w g7



RE: Oszir - G-Moll (Techno Dance Electronica Oldschool) - OProject - 21.02.2016

Jak dla mnie ten synth (20s) ma za krótki delay :P
Bass fajny choć może lekko mieć za dużo niskiego dołu.
Późniejszej cześci synthy jak dla mnie budzą mieszane uczucia, choć synth z 4 min brzmi nawet fajnie, ale moim zdaniem za dużo filtra Lp :P W 2:40 jakoś drażni mnie ten relese tego syntha xd
Ogólnie spoko, jak sam kręciłeś te dzwięki to dobrze ;)
Zdecyduj się czy Techno czy Dance czy Electronica czy Oldschool xd


RE: Oszir - G-Moll (Techno Dance Electronica Oldschool) - Abigail Noises - 22.02.2016

Nie siedzi to centralnie w żadnym gatunku – ale to dobrze bo jest dziwnie i nietuzinkowo. Pomysł jest nawet fajny ale dużo rzeczy mi tu nie gra. Noise, który wchodzi w 13 sekundzie ma za bardzo rozległą falę co słychać już kiedy wchodzi główne melo w 1.13 – brudzi strasznie całość. 2.33 nieciekawie to przejście brzmi... Synth po 2.40 w ogóle jest niesamowicie drażniący. 3.48 do końca chyba najlepszy kawałek. Aranżacyjnie trochę kuleje – monotonne dłuższe momenty... I nie ma tego czegoś na co by słuchacz czekał. 2/5


RE: Oszir - G-Moll (Techno Dance Electronica Oldschool) - Oszir - 4.03.2016

(21.02.2016, 10:11)OProject napisał(a): Jak dla mnie ten synth (20s) ma za krótki delay :P
Bass fajny choć może lekko mieć za dużo niskiego dołu.
Późniejszej cześci synthy jak dla mnie budzą mieszane uczucia, choć synth z 4 min brzmi nawet fajnie, ale moim zdaniem za dużo filtra Lp :P W 2:40 jakoś drażni mnie ten relese tego syntha xd
Ogólnie spoko, jak sam kręciłeś te dzwięki to dobrze ;)
Zdecyduj się czy Techno czy Dance czy Electronica czy Oldschool xd

(22.02.2016, 13:28)AdamWax napisał(a): Nie siedzi to centralnie w żadnym gatunku – ale to dobrze bo jest dziwnie i nietuzinkowo. Pomysł jest nawet fajny ale dużo rzeczy mi tu nie gra. Noise, który wchodzi w 13 sekundzie ma za bardzo rozległą falę co słychać już kiedy wchodzi główne melo w 1.13 – brudzi strasznie całość. 2.33 nieciekawie to przejście brzmi... Synth po 2.40 w ogóle jest niesamowicie drażniący. 3.48 do końca chyba najlepszy kawałek. Aranżacyjnie trochę kuleje – monotonne dłuższe momenty... I nie ma tego czegoś na co by słuchacz czekał. 2/5


Po małej przerwie też to słyszę, jednak wyszła kaszana której jednak nie będę umieszczał na youtube bo nie chce mi się już nad tym siedzieć.

Większość sam sobie wykręciłem ale korzystałem tez z gotowców lekko je modyfikując.
Adam 2;33 to miało po prostu się urwać choć fakt mało ciekawie :)
Następnym razem będzie ciekawiej na 100% przynajmniej dla osób lubiących pady i dość ciężki bass.