MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Pierwsze wrażenia z Far Cry Primal - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Pierwsze wrażenia z Far Cry Primal (/temat-pierwsze-wrazenia-z-far-cry-primal)



Pierwsze wrażenia z Far Cry Primal - Wasp - 22.02.2016

Prehistoryczny spin-off serii Far Cry na komputery PC i inne platformy, zrealizowany w konwencji pierwszoosobowej gry akcji z pierwiastkami survivalowymi. Eksplorujemy otwarty świat, walczymy z członkami wrogich plemion, polujemy na dzikie zwierzęta, trudnimy się rzemiosłem etc.
czyli plemiennie klimaty.... zapoda się ciekawie




RE: Pierwsze wrażenia z Far Cry Primal - Recoil83 - 22.02.2016

Ciekawe mi i tak nie pójdzie bo za słaba grafika, a za pewno wodotrysków będzie co nie mało.


RE: Pierwsze wrażenia z Far Cry Primal - Zirds - 22.02.2016

Właśnie mam zamiar kupić... Tęsknota za starym Turokiem.


RE: Pierwsze wrażenia z Far Cry Primal - Revnotes - 22.02.2016

Hmm też się zastanawiam. Byłoby czym zastąpić Wiedźmina, a muzyka znów stałaby odłogiem :D


RE: Pierwsze wrażenia z Far Cry Primal - Recoil83 - 22.02.2016

Zirds żeby pograć w Turoka kupiłem sobie 3DFX VooDoo 2, kosztowało mnie to wszystkie oszczędności ale jazda była w Glide wszystko było takie grywalne że szok.

Revnotes wypróbuj Starcraft 2 cała trylogia jest na wyciągnięcie ręki wystarczy że kupisz Legacy Of The Void i otrzymasz wszystkie poprzednie części, sam single player mode zajmuje masę czasu, a ścieżka dźwiękowa typowo filmowa, powiedziałbym że genialna.


RE: Pierwsze wrażenia z Far Cry Primal - Zirds - 22.02.2016

Też miałem akcelerator 3dfx Voodoo :)
Ale w Turoka to grałem u kolegi na Nintendo 64.


RE: Pierwsze wrażenia z Far Cry Primal - Revnotes - 23.02.2016

(22.02.2016, 18:35)Recoil83 napisał(a): Revnotes wypróbuj Starcraft 2 cała trylogia jest na wyciągnięcie ręki wystarczy że kupisz Legacy Of The Void i otrzymasz wszystkie poprzednie części, sam single player mode zajmuje masę czasu, a ścieżka dźwiękowa typowo filmowa, powiedziałbym że genialna.

Właściwie to posiadam wszystko poza "Legacy Of The Void". Problem w tym, że brakuje mi na to wszystko czasu, to już nie te lata.


RE: Pierwsze wrażenia z Far Cry Primal - Zirds - 23.02.2016

(23.02.2016, 8:46)Revnotes napisał(a):
(22.02.2016, 18:35)Recoil83 napisał(a): Revnotes wypróbuj Starcraft 2 cała trylogia jest na wyciągnięcie ręki wystarczy że kupisz Legacy Of The Void i otrzymasz wszystkie poprzednie części, sam single player mode zajmuje masę czasu, a ścieżka dźwiękowa typowo filmowa, powiedziałbym że genialna.

Właściwie to posiadam wszystko poza "Legacy Of The Void". Problem w tym, że brakuje mi na to wszystko czasu, to już nie te lata.

pffpfpfpfpf Ja napierdalam codziennie w jakąś gierę... Ostatnio męczę na nowo Skyrim ;) Nie gadaj, że nie te lata bo zaraz powiesz, że "Nie robię już muzyki.. Nie te lata"


RE: Pierwsze wrażenia z Far Cry Primal - Revnotes - 23.02.2016

Miałem na myśli ilość obowiązków, obecnie trochę tego jest, a spać lub odpocząć od monitora też kiedyś trzeba ;)


RE: Pierwsze wrażenia z Far Cry Primal - RaNi/Works - 23.02.2016

Według mnie ta seria nie żyje po jedynce... aż żal dupe ściska :/


RE: Pierwsze wrażenia z Far Cry Primal - Wasp - 24.02.2016

Już ktoś to kupił i nagrał pierwszego let's play'a




RE: Pierwsze wrażenia z Far Cry Primal - sss - 26.02.2016

Ja staram się ograniczać granie, bo wiecie egzaminy, szkoła, muzyka, grafika (hah kolega ostatnio mi na to ograniczenie nie pozwolił)...
Wracając gra zapowiada się bardzo ciekawie ze względu na swój setting, niestety martwi mnie powtarzalność mechanik z Far cry 3 innych gier tego samego wydawcy. Wspomnę jeszcze, że gra ma swoją reklamę w Blok ekipie (Czasem z bratem obejrzę). Podobieństwo skojarzyłem od razu. A i jeszcze jedno voice aktor Protagonisty to ten sam co podkłada adama Jensena w Deus ex human revolution :)
Kiedyś ogram.


RE: Pierwsze wrażenia z Far Cry Primal - Zirds - 26.02.2016

Macie Gameplay xd