MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA L.G. - Puszka Pandory - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA L.G. - Puszka Pandory (/temat-electronica-l-g-puszka-pandory)



L.G. - Puszka Pandory - L.G. - 26.02.2016

Witam,
do odsłuchu traczek elektroniczno-chipo-jakiś tam ;)
Pozdrawiam.



RE: L.G.- Puszka Pandory - sirKris - 26.02.2016

Zajebiste! Naprawdę wpada w ucho.


RE: L.G.- Puszka Pandory - aqmoolator - 26.02.2016

amiga żyje ! świetny klimat i muzyka jakiej oddałem duszę :) Ładnie zbudowany nastrój i interesująca opowieść. wszystko się elegancko układa i trudno mieć o cokolwiek pretensje ( może trochę snare mi, a właściwie jego brzmienie, nie leży ) ale nie mam większych zastrzeżeń. Przyjemnie było móc odsłuchać taki oldskulowy numer!
Mocne 4,5/5 ( za mocno zaszumione efektami jak dla mnie )


RE: L.G.- Puszka Pandory - shadowfinder - 26.02.2016

Poczatek przypomina mi troche Jean Michel Jarre, ale potem juz calkiem inna bajka! Fajny mocny rytm, tak jak zauwazyl burning car - technicznie wszystko gra dobrze. Kompozycja, aranzacja bardzo dobra! :-) Melodia wpada w ucho, wszystko jest zgrane. Mimo ze to nie do konca moj gatunek to daje bardzo zasluzone 4/5, a gdybym mogl to dalbym 4,5/5(zgadzajac sie z aqmoolator) :-) Dobra robota LG!


RE: L.G.- Puszka Pandory - Burning Car - 26.02.2016

Tak jak na SC zapisałem kawałek bardzo fajny lekko mrocznawy . Daje o 0,5 pkt więcej niż poprzednicy czyli 5-tkę.


RE: L.G.- Puszka Pandory - Zirds - 26.02.2016

O Panie Lucjanie!!!!!!!!

Przepiękne, przecudowne, przegenialne!!!!!! Nic dodać, nic ująć. Świetnie to płynie...
Genialna melodia, świetna perkusja, doskonały Chiptune, przemyślany...
Jakby to było na Spotify to trafiłoby do mojej kolekcji ulubionych!!!!

Utwór do TOP miesąca!!!!!


5/5


RE: L.G.- Puszka Pandory - abyssMB - 26.02.2016

Świetna robota , dobra melodia pięknie to płynie 5/5


RE: L.G.- Puszka Pandory - Recoil83 - 26.02.2016

Witam, track jak najbardziej dobry, słyszę tu SIDa, dobrze że ktoś pamięta jeszcze te klimaty, ode mnie 5.


RE: L.G.- Puszka Pandory - OProject - 26.02.2016

Dobre jak zawsze, choć tutaj dobrze łupie perkusja :D mam tylko wrażenie jakbyś niektórych synthów czy fx'ów używał w innych trakach xd


RE: L.G.- Puszka Pandory - L.G. - 27.02.2016

Ogólnie myślałem że gorzej się przyjmie taka forma utworu :)
Dzięki wszystkim za odsłuch i komentarze.
Pozdro

PS. Oldi fxy psychedeliczne w sumie są bardzo podobne do siebie, a syntki ,faktycznie czasami używam takie same.


RE: L.G.- Puszka Pandory - Zirds - 5.03.2016

LG ten początek brzmi identycznie jak




RE: L.G.- Puszka Pandory - L.G. - 5.03.2016

Zirds skąd ty wytrzasnąłeś taki zajebisty kawałek, jak byś miał więcej w takim klimacie to podeślij linki na priv.
Pzdr.


RE: L.G.- Puszka Pandory - Shabboo Harper - 7.03.2016

Sound Design cudnie przemyślany choć rzeczywiście niekiedy "zbliżony" w barwach Synth'ów. Niektóre dźwięki (fx'y) urzekły mnie (choćby 0:54); Beat pieczołowicie potraktowany, brzmi pierwszorzędnie; Breakdown optymalny. Wszelkie techniczne "cząstki" bezbłędne... Jednakże, im bliżej końca tym bardziej czegoś brakuje. Po 3:25... temat "prosi się" jeszcze o jakiś "dreszczyk". Wykreowany przez Ciebie klimat jest sugestywny. Szczerze Ci gratuluję. ^^
PS. L., trzymam kciuki. <thumbsup>


RE: L.G.- Puszka Pandory - L.G. - 8.03.2016

Dzięki Ania za odsłuch i komentarz :)
Pozdrawiam.


RE: L.G. - Puszka Pandory - tks21 - 13.03.2016

Super! Co prawda nie moje klimaty ale kawałek świetny :)


RE: L.G. - Puszka Pandory - lovetrance01 - 15.03.2016

Genialny utwór. Jeden z najlepszych jakie słyszałem na forum. Praktycznie nie ma co poprawiać. Oczywiście głosowałem w TOP miesiąca. Świetna robota pod każdym względem. Oby tak dalej! Dzięki za download!
Pozdrawiam.


RE: L.G. - Puszka Pandory - DavidTot - 30.03.2016

Kozackie, po prostu 5, nadaje się i do filmu i do gry i nawet do puszczenia w klubie. :)
Miks piękny, pomysł na cały utwór genialny.
Support :D