MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Fortiz - Bastion - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Fortiz - Bastion (/temat-hardstyle-fortiz-bastion)



Fortiz - Bastion - Fortiz - 27.02.2016

Łapcie niżej kawałek który zrobiłem rok temu, ukończony w 14 godzin. :)




RE: Fortiz - Bastion - D-evolve - 28.02.2016

bardzo ładnie wykonane 10/10 świetnie wyważony kick, melodia też super (prosta ale chwytliwa) Masz podobny styl jak Code Black - to moje pierwsze skojarzenie po odsłuchaniu twojego utworu :)


RE: Fortiz - Bastion - KBK - 28.02.2016

Muszę przyznać, że track bardzo miły dla ucha. Kick bardzo dynamiczny, melodia super, wokal samemu nagrywany? Całość naprawdę mi się podoba. Jedyne co bym zaeksperymentował, to od połowy całości może urozmaicić perkusję? Wiem, że to hardstyle, ale jakby tak dać werbla i hat-y może coś jszcze ciekawszego by powstało ;)
Ode mnie 5/5


RE: Fortiz - Bastion - Adamzzz - 28.02.2016

Kick ładnie daje, lead głośny i bardzo nu, inne dźwięki w tle też na profesjonalnym poziomie. Zważając że to forum do produkcji muzycznej już za sam miks i sounddesign należą Ci się 4 gwiazdki, ale jeżeli o mnie chodzi to 5 już nie dałbym :P Bez urazy.
Przyznaję się, że ten nowocześniejszy hardstyl to kompletnie nie moja bajka więc możliwe wszystko jest jak należy, cholera wie... Czasem już się nie mogę połapać czy hardstyle nadal ma opinię agresywnej muzyki z mnóstwem przeklinania i energii czy raczej czegoś czego co można usłyszeć w radiu i puścić sobie w tle dla relaksu. Z tego co słyszę w tym kawałku wydaje mi się jednak że wszystko chyli się w tę drugą stronę. Stety albo niestety. Ewolucja...
Tak czy srak, kawałek na profesjonalnym poziomie. Na Twoim miejscu śmiało wysyłałbym do Scantraxxu czy Dirty Workz jeżeli coś jeszcze dzisiaj znaczą...


RE: Fortiz - Bastion - Shabboo Harper - 7.03.2016

Nader przekonujące. Hardstyle z nutą melancholii (piano); z typowym ciężkim "kopem"; z bdb ułożonym fx'em wokalnym; z krzepkim Synth'em. Rzeczywiście "ubarwienie" finalnej części o posiłkowe perkusjonalia byłoby atrakcyjną "cegiełką" w strukturze Twego "Bastionu". Outro ... <hmm>. Technicznie jest very okey. Fortiz, good luck w Top 7. :)


RE: Fortiz - Bastion - Deonite - 12.03.2016

Podoba mi się piano, jest łagodne. Drop wchodzi porządnie i niespodziewanie, lubię takie rozwiązanie. Potem ciekawie eksperymentujesz z nim, dodajesz ciekawsze akordy. Po dropie urzekł mnie ten pluck, barwa jest w porządku. Ogólnie utwór bardzo mi się spodobał, choć nie słucham hardstyle xD Dla ciebie piąteczka ode mnie.

Wiesz co? Wczoraj słuchałem na youtube nowy kawałek C - Boola i... w komentarzach zauważyłem twój nick. Pomyślałem sobie, skądś znam znam ten nick! Wszedłem na kanał i wszystko się zgadzało, tam był hardstyle i... BASTION :D


RE: Fortiz - Bastion - DavidTot - 13.03.2016

Nie jestem fanem hardstyle ale ten kawałek do mnie przemawia :) Oby tak dalej :)


RE: Fortiz - Bastion - tks21 - 13.03.2016

This is fu*king great! Brawo :) Zgadzam się z przedmówcami co będe pisać dalej. Hardstyle jak dla mnie na światowym poziomie :) Pozdro :)


RE: Fortiz - Bastion - Brisk Bullet - 13.03.2016

Rzadko slucham hardstyle i bardzo wybiorczo. Osobiscie lubie duet Showtek. (Chodzi mi bardziej o dj-ke i ich show)
Build up przepiekny i to piano. Technika i araznz jakim dysponujesz wyraznie pokazuje, ze wcale niejestes od gorszy od takiego Coone, a nawet klasyfikujesz sie w czolowce i powinienes miec miejsce obok.

Znalazles miejsce w moich ulubionych. Napiecie, ktore budujesz jest niedo powstrzymania i az nabieram ochoty na rozpierdowe, bo chyba po to jest ta muza.<hehe>
Niewierze, ze ludzie po Climaxie wychodza spokojnie na ulice. To podobnie jak popilem wody w Londynie i poszedlem na koncert ''The Prodigy'', by dac upust agresji.
Gdybym jechal autem po miescie to przez adrenaline jaka powoduje ten utwor, na bank bym gdzies zajebal dzwona w dobrym znaczeniu tego slowa <haha>

Mam nadzieje, ze ktos zaoferuje ci release, bo naprawde zasluzyles...