MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Audionectic - I Can't Stop - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Audionectic - I Can't Stop (/temat-house-audionectic-i-can-t-stop)

Strony: 1 2


Audionectic - I Can't Stop - Audionectic - 12.04.2012

Siemano.Mam nowy utwor dla Was.Zrobilem sobie pare dni przerwy i jak zasiadlem w koncu,to przez szesc godzin wywalilem takiego traka.Nie wiem jak to sie stalo ale jak oprzytomnialem to wyszlo 9 min.z hakiem :) Teraz pyt.Czy moze tak zostac Waszym zdaniem?Czy darowac sobie ktores momenty.Staralem sie by nie wialo nuda:)i tak naprawde to zal mi cokolwiek usuwac hehe.Kolejne pyt.to oczywiscie miks.Jak to u Was brzmi,bo to chyba najglosniejszy numer ktory zrobilem.
Thx





RE: Audionectic - I Can't Stop - 9lives - 12.04.2012

No mi się podoba, dzwięki, melodie fajnie pasuja tutaj jednak to nie do końca mój styl, że tak powiem :-)


RE: Audionectic - I Can't Stop - Dipp - 12.04.2012

Niee no, dawno czegoś takeigo nie słyszałem! genialne! można więcej na priva?


RE: Audionectic - I Can't Stop - Alex fat - 12.04.2012

Brzmi elegancko jest powietrze w mixe oto chodzi , draznia mnie troche w twoich produkcjach te wcinki wokalowe no i wydaje mi sie ze jednak za dlugi jest walek , pozatym to pro . :) Pozdrawiam


RE: Audionectic - I Can't Stop - Audionectic - 13.04.2012

Wokali z checia bym sie pozbyl bo sa w wiekszosci z paczek,z ktorych dwie mam legalnie a kilka nie i pozbylbym sie moralnego ciezaru ze tak to ujme :)


RE: Audionectic - I Can't Stop - Yes I Am - 13.04.2012

Nie no wszystko się tak leniwie rozkręca, bo track jest za długi... Saxofon, czy co to tam jest, fajnie brzdąka.
Wokale zupełnie mi nie podeszły i z resztą średnio pasują.


RE: Audionectic - I Can't Stop - ZOOn'r - 13.04.2012

Ja mówie, najlepiej jest zrobić track'a na raz, a potem to może tylko popatrzeć czy mix nie kuleje, albo coś może wymaga poprawy. Jak zauważył Yes, kawałek smolnie i cięęęęężko się rozkręca przez co słuchacz ma ochotę wyłączyć to w piz**. Potem jest już o niebo lepiej, kiedy słychać trąbkę, zaczynają grać dźwięki przewidziane w "scenariuszu" ^^.


RE: Audionectic - I Can't Stop - Audionectic - 14.04.2012

Traka na raz nigdy nie robie bo ten jest "na raz" I po szesciu godzinach to rzygnalbym gdybym jeszcze choc nute przesluchal.Moze dzis do edycji klapne,ale cos za ladna pogodynka za oknem.


RE: Audionectic - I Can't Stop - SleepyHead - 17.04.2012

jak dla mnie 6:25 mogloby sie skonczyc :P
ladny miks, dzwieki dobrze rozmieszczone, a kawalek mi sie podoba :D
do klubu jak znalazl :D


RE: Audionectic - I Can't Stop - Audionysos - 17.04.2012

No ładnie brzmi, podoba mi się, jednak również uważam, że zdecydowanie za długie. Poza tym tego "powietrza" jest za dużo - przydało by się jakieś tło fajne do tego ;)


RE: Audionectic - I Can't Stop - itsmekapi - 19.04.2012

Siema. Spróbuj może jakoś zoptymalizować 2 pierwsze minuty. Trochę szybciej się rozbuja i będzie wporzo :) a jak ci się nie chce to nic nie rób i tak mi się podoba :d ten kawałek to dobrze ujęte pojęcie house'u :D pozdro!


RE: Audionectic - I Can't Stop - Audionectic - 20.04.2012

Pierwsze dwie i pol minuty najpewniej poleca w pizdu.Po tygodniu to odsluchalem i ...Faktycznie jakby tla brakowalo.Nie jestem zadowolony.Dzieki wszystkim


RE: Audionectic - I Can't Stop - Condi - 25.04.2012

Fajnie porobione. Lajtowy House. Zrobione z wyczuciem.


RE: Audionectic - I Can't Stop - Audionectic - 25.04.2012

thx.Te posty po prostu sa potrzebne :)
Motywuja jakby jeszcze bardziej.Laikowi,prawie zawsze podejdzie...wiecie co jest 5
Pzdr


RE: Audionectic - I Can't Stop - Lucjano - 26.04.2012

jak dla mnie gitara ;] lajtoowoo


RE: Audionectic - I Can't Stop - Tometrik - 14.06.2012

Nie mój klimat, mix niezły aczkolwiek trochę przestrzeni mało. Nie jest źle.


RE: Audionectic - I Can't Stop - Revnotes - 15.06.2012

Dobrze Ci to wyszło, wszystko się rozkręca i ma swoje miejsce.


RE: Audionectic - I Can't Stop - Stiopa - 18.06.2012

Zawialo hałsem sprzed paru laty kiedy gatunek ten laczyl nute funky garagu i groowe tekkno, taki house pamietam jak sluchalem go pierwszy raz. Fajnie odzyskales tamtem klimat, jednakze po breaku ciut za dlugo na zfiltrowanej stopie poleciales. Ogolnie przypomina czasy gry Need for speeda :)


RE: Audionectic - I Can't Stop - MarkS - 25.06.2012

mi się natomiast kojarzy z muzyką gdy chodzę sobie po Galerii w poszukiwaniu ciuchów :D
całkiem fajnie- plus, ale zfrazuj to krócej.


RE: Audionectic - I Can't Stop - DJ Kamillo. - 25.06.2012

Co z tego, że długie, ważne, ze dobre. Mi się podoba. Good job. :)