MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM abyssMB - Zawisza Superhero - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FILM abyssMB - Zawisza Superhero (/temat-film-abyssmb-zawisza-superhero)



abyssMB - Zawisza Superhero - abyssMB - 6.03.2016

Witam, wstawiam taki soundtraczek - ostatnie produksiwo :)

:D Zawisza polski superhero


komentujcie, hejtujcie :
"Kto nie wyciąga wniosków z przeszłości, skazany jest na jej powtarzanie. "- Stephen King
dlatego każda opinia ma znaczenie :)
Pozdrawiam.


RE: abyssMB - Zawisza Superhero - Recoil83 - 6.03.2016

Witam, brzmi filmowo, perkusja prawdziwie epicka jak na Zawiszę przystało, ode mnie 5.


RE: abyssMB - Zawisza Superhero - qnebra - 6.03.2016

Brzmi to jak utwór z trailera, lub też bardziej jak utwór z menu gry. Tematycznie bardzo prosty, ot kilka dźwięków na syntezatorach, ostinato na smyczki i mocna sekcja perkusyjna. Technicznie to nie będę mówić, nie mam kompetencji do tego, a sam utwór dobry. Arcydziełem on nie jest, lecz zapewnia pewną porcję satysfakcji podczas odsłuchu.

4/5


RE: abyssMB - Zawisza Superhero - Zirds - 6.03.2016

Wiolonczela się trochę gryzie z kontrabasem, podbija te same częstotliwości, ale potem się to rozmywa gdy wchodzą instrumenty dęte i perkusja. Całkiem fajna kompozycja - jak scenka z jakiegoś Wiedźmina :)

5/5


RE: abyssMB - Zawisza Superhero - D-evolve - 7.03.2016

dla mnie super, najbardziej jestem pod podziwem tych wszystkich instrumentów perkusyjnych.. bębnów itp. 5/5


RE: abyssMB - Zawisza Superhero - Xorbolanid - 7.03.2016

Klimat gier z przełomu 2000 roku. To tyle jeżeli chodzi o miks. Zirds dobrze ci opowiedzial co jest nie tak.


RE: abyssMB - Zawisza Superhero - CaffeineMC - 7.03.2016

podoba mi się agresywna perkusja/bębny/kick czy co to tam jest, krótkie, a szkoda ... mi by było żal takie coś zostawić bez rozwinięcia, po zakończeniu puścił bym dalej te bębny i zaczął dorzucać jakieś brzmienia ...


RE: abyssMB - Zawisza Superhero - Cris - 7.03.2016

Trzeba przyczepić się do paru rzeczy, po pierwsze, tomy które są bardzo mocno spłaszczone, całkiem przyjemnie wchodzi motyw śpiewany i wg mnie kompletnie nietrafiona perkusja tutaj. Wręcz pościgowe tempo wchodzące z nikąd, przybijające cały utwór bez jakiegoś sensownego powodu , fakt może brzmieć epicko, ale to tak jakby podjechać jakąś starą calibrą i przyszpanować na swiatłach - niby sportowy wóz, gościu nieobeznany może i się podnieci , ale dla kogoś bardziej zaznajomionego - wiocha. ode mnie 4++/10


RE: abyssMB - Zawisza Superhero - Shabboo Harper - 7.03.2016

Esencjonalnie w krótkiej strukturze "soundtrack'u". Marcin, "powiem tak": temat obfity w piękne, mosiężne dźwięki. Jednakże, w świecie tak wyrafinowanych nut lubię stopniowo odkrywać kolejne partytury. Od 0:42, w moim skromnym odczuciu, zbyt pośpiesznie pragniesz ujawnić "wszystkie instrumenty". W efekcie niektóre dźwięki zagłuszone są przez resztę. Usilne wyeksponowanie perkusjonaliów, zresztą cudownych w swym aranżu, zbytnio przeważa przez co smyczki są "przyćmione" (0:49), zaś instrumenty dęte o fenomenalnej barwie "walczą" o właściwą ekspresję... Wokal urzekający; niczym Barbara wyczekująca swego Zawiszy. Temat ambitny; jeden z Twoich wartościowszych. Szczerze gratuluję. :)


RE: abyssMB - Zawisza Superhero - L.G. - 10.03.2016

Wspominając Twoją twórczość np. z przed dwóch lat, to nie ma co ukrywać, ale słychać olbrzymi muzyczny progres.
Gratulacje.
5!
Pozdro.


RE: abyssMB - Zawisza Superhero - OProject - 10.03.2016

Ten bass z początku fajnie brzmi choć niektóre Hz można było by mu wyciąć może by brzmiał bardziej ciepło i przyjemnie :D
Perkusja fakt, mocna kojaży się mi z soundtrackiem z Terminatora "Tankerchase" bardzo dynamiczna może tutaj aż za bardzo ale jest spoko.
Dla mnie troche krótko to trwa niby się rozkręca i nagle się urywa xd


RE: abyssMB - Zawisza Superhero - chafer - 11.03.2016

Dobrze, dobrze, idź tym tropem i zrób kolejny utwór w takich klimatach! Po prawdzie ten mi średnio przypadł do gustu (myślę podobnie jak Cris), ale zrobiłeś takie postępy w ciągu ostatnich miesięcy, używasz dobrych instrumentów i nie boisz się eksperymentować, że jestem pewny, że kolejny utwór będzie na 5 :)
Ps Jaka to perkusja??


RE: abyssMB - Zawisza Superhero - Abigail Noises - 17.03.2016

Przede wszystkim za krótkie i tak jak pisano wcześniej można było poszaleć z aranżem – ale z drugiej strony jeśli potraktować to jak preludium to jest bardzo dobrze... Krótko, zwięźle i dynamicznie. Technicznie także ok, separacja i ustawienia w panoramie instrumentów pierwsza klasa. Gonitwa wyczuwalna w tracku nie jest zła – jednemu może się podobać a innemu nie... Patrzę na to jak na wstęp do większego dzieła i daje 5/5