MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Eden - Dhatūrā (+x) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Eden - Dhatūrā (+x) (/temat-trap-eden-dhat%C5%ABr%C4%81-x)



Eden - Dhatūrā (+x) - JVCKØB - 7.03.2016



Nie wiem czy zasłużyło to na tytuł EPki więc nazwę to setem.
Są to moje całkowicie pierwsze kawałki, krytyka i wskazówki na przyszłość bardzo mile widziane.


RE: Eden - pierwsze koty SET - Shabboo Harper - 8.03.2016

Podoba mi się. ^^ Powściągliwie, ascetycznie, przyjemnie monotonnie; a jednocześnie z bystrością w konkretnym koncepcie. Każdy temat cechuje paleta skromnych nut kreujących Story o nieśpiesznym (Trap'owym) Beacie; "garści" trafnych acz nielicznych fx'ów i mniej lub bardziej przekonującym motywie przewodnim. Technicznie jest ogromnie przyzwoicie. W moim odczuciu Twój "Eden", przy większym wysiłku w urozmaicenie głównie instrumentów perkusyjnych (zbyt powtarzalne Hi Hat'y); przy dopieszczeniu "wkrętów" tak by całość wybrzmiewała soczyściej; przy pokuszeniu się o jakąś solówkę (również wokalu) lub sprytne zniekształcenie melodii, będzie wspaniałym projektem; Ep'ką. Keep goin'. <takjest>


RE: Eden - pierwsze koty SET - Zirds - 8.03.2016

Dhatura czyli Bieluń.. Działa narkotycznie, ale powoduje ślepotę. Cieszy mnie, że w Twoim przypadku nie powoduje głuchoty :]


RE: Eden - pierwsze koty SET - Shabboo Harper - 8.03.2016

Mnie również... cieszy.
Każdy wątek z Twojej EP'ki ["Dhatūrā", "Goa", "ΡξRLΔGξ βξΔΓ"] jest potencjalnie świetnym utworem.


RE: Eden - pierwsze koty SET - funkyfella - 10.03.2016

Zabrakło rozwinięcia tematu w tej "histori" z tym przeładowaniem broni :)


RE: Eden - pierwsze koty SET - JVCKØB - 11.03.2016



Żeby ograniczyć spam wrzucę tutaj.
Mam nadzieję, że da się odczuć lekki progres.
Koleje story, przy którym starałem się utrzymać swój wave.


RE: Eden - pierwsze koty SET - patorecydywa - 11.03.2016

dhatura naprawdę spoko. surowy bicior, uroczo rozlazły. Za bardzo góra brzmi i brakuje mi chociaż jakiegoś pojedynczego elementu z niskich basów czasem. Jakiejś przesterowanej sinusoidy.


RE: Eden - pierwsze koty SET - Shabboo Harper - 11.03.2016

"Suburb": minimalistyczny, arcyminimalistyczny rarytas w stylu Trap. ;)


RE: Eden - pierwsze koty SET - M.Barczyk - 11.03.2016

Dhatura całkiem przyjemna jak dla mnie, Suburb już mi niestety nie podszedł, ogólnie myślę,że przydałoby się trochę więcej mięsa w tych kawałkach, Kicki bywają u Ciebie takie właśnie jakby pozbawione dołu, wybrzmiewają bardzo krótko i czasem moim zdaniem lekko kartonowo brzmią (sam czasami mam z tym problem przy kickach ala 808), w Suburb np. moim zdaniem linia bassowa mogłaby być spokojnie o oktawę niżej, bo ta najwyższa nuta bassowa ma takie nieprzyjemne brzmienie,ale jak na początki to serio myślę,że z tej mąki będzie chleb! Trzymam kciuki :-)


RE: Eden - Dhatūrā (+x) - GY4 - 13.03.2016

Podobaja mi sie dzwieki jakich uzyles w tych utworach,tworza mocna baze.Popracuj troszke nad niskimi czestotliwosciami,aby nadac im troszke wlasnie takiego "miesa" jak kolega wczesniej wspomnial.Pozdro


RE: Eden - Dhatūrā (+x) - MΨR - 17.03.2016

jak na moje niedoświadczone ucho, zdecydowanie największy potencjał zdradza Goa. super dobór dźwięków. do poprawy jest linia melodyczna, bo brzmi trochę sztywno no i nie ma depnięcia jakimś kłującym werblem i podgrzania całości jakimś grubassem :)
ale wyczuwam szybki rozwój