MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Funky Fella - For Good And For Bad (+x) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Funky Fella - For Good And For Bad (+x) (/temat-hip-hop-funky-fella-for-good-and-for-bad-x)



Funky Fella - For Good And For Bad (+x) - funkyfella - 10.03.2016

Na dniach będę puszczał kolejne tracki i wszystko będę wklajał w TYM TEMACIE
co by nie robić niepotrzebnie 10ciu kolejnych.

Jakiś czas temu wpadłem na pomysł aby wykorzystać najlepsze sztosy z polskich seriali i teleturniejów :) Postanowiłem, że będę wrzucał tracki pojedynczo, a jak skonczą mi się pomysły lub dobrnę do dwucyfrowej liczby kawałków to zamknę to w jeden prodżekt
"POLISH BANGERS Vol. 1" :)

UWAGA ! Do odsłuchu wymagana doza dystansu i poczucia humoru.
UWAGA 2 ! Wszystkie tracki są dostępne do pobrania i wykorzystania "for non commercial use"
______________________________________________________________________
1. FOR GOOD AND FOR BAD
______________________________________________________________________
[Obrazek: giphy.gif]

______________________________________________________________________
2. POLISH THUG
______________________________________________________________________
[Obrazek: giphy.gif]

______________________________________________________________________
3. BILLION IN DA MIND
______________________________________________________________________
[Obrazek: giphy.gif]



RE: Funky Fella - POLISH BANGERS Vol. 1 - JVCKØB - 10.03.2016

Bardzo dobry projekt!!! Gdyby tak dorzucić wokal, pojedyncze słowa, charakterystyczne dla serialu/teleturnieju czy na czym akurat będziesz bazować, słodki Jezu ale bym słuchał. Do tego ten kawałek jak najbardziej udany,czekam na więcej. Siema


RE: Funky Fella - POLISH BANGERS Vol. 1 - funkyfella - 10.03.2016

(10.03.2016, 19:55)JVCKØB napisał(a): Gdyby tak dorzucić wokal, pojedyncze słowa, charakterystyczne dla serialu/teleturnieju czy na czym akurat będziesz bazować, słodki Jezu ale bym słuchał.

Hehe, dzięki :) Mówisz, żeby cały track zalepić cutami wycinkami z filmu, czy subtelnie jakiś "prawilny cytat" dla funu ?


RE: Funky Fella - POLISH BANGERS Vol. 1 - Maciek - 10.03.2016

Hah jak ja mogłem nie zajarzyć o co chodzi jak zobaczyłem tytuł? Dopiero żeby zatrybił Twój patent potrzebowałem kilku sekund odsłuchu. Przepięknie zmontowane, bębny bajkowe i szczerze mówiąc nie wiem czy jakieś niedociągnięcia techniczne tutaj są bo ten patent i wykonanie skutecznie maskuje wszystko - rewelacja!!! czekam na kolejna odsłonę z niecierpliwoscia


RE: Funky Fella - POLISH BANGERS Vol. 1 - KOT - 10.03.2016

(10.03.2016, 20:43)funkyfella napisał(a):
(10.03.2016, 19:55)JVCKØB napisał(a): Gdyby tak dorzucić wokal, pojedyncze słowa, charakterystyczne dla serialu/teleturnieju czy na czym akurat będziesz bazować, słodki Jezu ale bym słuchał.

Hehe, dzięki :) Mówisz, żeby cały track zalepić cutami wycinkami z filmu, czy subtelnie jakiś "prawilny cytat" dla funu ?

Jestem w 100% za nadało by to jeszcze więcej oryginalności i fanu :D Nie za dużo różnych tekstów ale też nie jeden żeby to nudno nie było. Myśle że tak z 5 prawilniaków haha Kawałek oczywiście sztos sztosowny :D


RE: Funky Fella - POLISH BANGERS Vol. 1 - Shabboo Harper - 11.03.2016

Traktuję ten temat w kategorii "Sound Fun". Koncept ambitny, "zagadkowy". ^^
Z zaciekawieniem będę oczekiwać Twych kolejnych projektów z "powyższego scenariusza." Fella, wątek obowiązkowy <hmm>: "Rains Restless" [hi hi...]


RE: Funky Fella - POLISH BANGERS Vol. 1 - M.Barczyk - 11.03.2016

O jaa co za sampel :D Co najlepsze to nie traktuję tego w ramach ciekawostki,ale okazało się,że bez kitu to ma duszę :-)


RE: Funky Fella - POLISH BANGERS Vol. 1 - funkyfella - 11.03.2016

Nowy track w GŁÓWNYM POŚCIE. Zapraszam do sprawdzenia, komentowania, oceniania, udostępniania, polubiania, krytykowania :)


(10.03.2016, 22:10)Maciek napisał(a): Hah jak ja mogłem nie zajarzyć o co chodzi jak zobaczyłem tytuł? Dopiero żeby zatrybił Twój patent potrzebowałem kilku sekund odsłuchu. Przepięknie zmontowane, bębny bajkowe i szczerze mówiąc nie wiem czy jakieś niedociągnięcia techniczne tutaj są bo ten patent i wykonanie skutecznie maskuje wszystko - rewelacja!!! czekam na kolejna odsłonę z niecierpliwoscia

hehe dzięki, no jest tu pare zagadek do porozkminiania, a planuję jeszcze więcej :)

(10.03.2016, 22:23)KOT napisał(a): Jestem w 100% za nadało by to jeszcze więcej oryginalności i fanu :D Nie za dużo różnych tekstów ale też nie jeden żeby to nudno nie było. Myśle że tak z 5 prawilniaków haha Kawałek oczywiście sztos sztosowny :D

Już ogarnąłem temat, w dzisijeszym bicie zastosowałem i mieliście racje ! Fun taki, że hej :) Leżę i umieram z tego :)

(11.03.2016, 1:24)Shabboo Harper napisał(a): Traktuję ten temat w kategorii "Sound Fun". Koncept ambitny, "zagadkowy". ^^
Z zaciekawieniem będę oczekiwać Twych kolejnych projektów z "powyższego scenariusza." Fella, wątek obowiązkowy <hmm>: "Rains Restless" [hi hi...]

I prawidłowo :) z przymrużeniem oka i ucha obowiązkowo :) Będę starał się wykombinować coś ambitniejszego niż sama pętla, ale też czuję że muszę coś pozostawić dla rozpoznawalności i ewentualnego funu :) Rainsy będą będą będą :D

(11.03.2016, 3:53)M.Barczyk napisał(a): O jaa co za sampel :D Co najlepsze to nie traktuję tego w ramach ciekawostki,ale okazało się,że bez kitu to ma duszę :-)

No im dalej brnę w ten "projekt" tym bardziej mnie to przeraża :)


RE: Funky Fella - POLISH BANGERS Vol. 1 - Maciek - 11.03.2016

Janosik tez na kozaku!!! Mógłbyś zrobić cały album zatytułowany Polish Bangers Vol 1


RE: Funky Fella - POLISH BANGERS Vol. 1 - funkyfella - 11.03.2016

(11.03.2016, 21:42)Maciek napisał(a): Janosik tez na kozaku!!! Mógłbyś zrobić cały album zatytułowany Polish Bangers Vol 1

No to się własnie tworzy na twoich oczach czy tam uszach :) Po prostu nie chialem wszystkiego naraz puszczać, puszczam pojedynczo. I nie znam finalnej tracklisty :) Ale zamkne to w tejp bankowo :)


RE: Funky Fella - For Good And For Bad (+x) - funkyfella - 12.03.2016

NOWY TRACK :) "Billion In Da Mind" hahaha, zapraszam do odsłuchu, roczniki 85-92 powinny ogarnąć :)


RE: Funky Fella - For Good And For Bad (+x) - GY4 - 12.03.2016

Latwosc z jaka bawisz sie tymi samplami jest zadziwiajaca:)


RE: Funky Fella - For Good And For Bad (+x) - tks21 - 13.03.2016

Świetne! Pierwszy bit przypomina mi podkład do jakiegoś polskiego serialu ale nie pamiętam już jakiego. Świetna robota :) Zarąbisty pomysł! :) Jak dla mnie bardzo oryginalny. Pozdro


RE: Funky Fella - For Good And For Bad (+x) - funkyfella - 13.03.2016

(13.03.2016, 10:43)tks21 napisał(a): Świetne! Pierwszy bit przypomina mi podkład do jakiegoś polskiego serialu ale nie pamiętam już jakiego. Świetna robota :) Zarąbisty pomysł! :) Jak dla mnie bardzo oryginalny. Pozdro

Dziękować za opinię :) Ale z pierwszym zdaniem to prowo jest czy jak ?


RE: Funky Fella - For Good And For Bad (+x) - tks21 - 13.03.2016

Nie to nie jest prowo(jeśli tak zabrzmiało przepraszam)(nie miałem nic złego na myśli) :) Bardzo ciekawy jest ten projekt na serio :D


RE: Funky Fella - For Good And For Bad (+x) - funkyfella - 13.03.2016

NIe no bo cały projekt jest własnie z sampli z polskich seriali/teleturniejów :) pierwsyz jest z " na dobre i na złe " :)


RE: Funky Fella - For Good And For Bad (+x) - Shabboo Harper - 14.03.2016

"Polish Thug"... <takjest>.

"Maryś moja, Maryś
pójdź ze mną do lasa,
a ja ci wśród gąszcza
pokażę... chrabąszcza."

PS. Ciiii.... ;)