MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Nar - Piano Interlude - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Nar - Piano Interlude (/temat-electronica-nar-piano-interlude)



Nar - Piano Interlude - NAR - 11.03.2016

Krótki, trwający niespełna dwie minuty kawałek oparty o piano z efektami w tle. :)
Z chęcią wysłucham wszelkich uwag, jeżeli takowe będziecie mieli.




RE: Nar - Piano Interlude - Recoil83 - 11.03.2016

Witam, dziwna forma ekspresji, trochę chaotyczne, nie wiem czy zamierzone, ode mnie 3.


RE: Nar - Piano Interlude - musiclabs - 12.03.2016

Slychac ze to Twoje poczatki, szukaj ciekawszych brzmien z pianinem ciezko zawsze ale mozna znalesc nawet darmowe soundofonty ktore niezle brzmia ;) Cwicz cwicz bo sluchac ze wyobraznie masz :)


RE: Nar - Piano Interlude - shadowfinder - 13.03.2016

Bardzo duzo do poprawy. Ogolnie chaotyczne i efekty w tle momentami tragiczne (samolot??). Fortepian nawet nie taki zly, ale w calosci zanika i tak jak juz wspomnialem - robi sie niezly chaos. Niestety nie moge wlasciwie nic pozytywnego w tym odkryc. Nie walczylbym dalej z tym kawalkiem, tworz dalej i probuj cos innego. Powodzenia!


RE: Nar - Piano Interlude - NAR - 14.03.2016

Nie za bardzo rozumiem zarzutu o chaos, a tym bardziej o dźwięk samolotu (smyk spod niego bardzo ładnie wychodzi). Może brzmienie kawałka/efektów jest złe? Przyznam, że nie do końca orientuję się w tej tematyce.
Co masz na myśli pisząc chaos?


RE: Nar - Piano Interlude - Recoil83 - 14.03.2016

Właśnie przesłuchałem jeszcze raz, technicznie dobre, ale nie wiem jaką melodię grasz, dla mnie brzmi losowo, ale co ja mogę wiedzieć.


RE: Nar - Piano Interlude - Shabboo Harper - 14.03.2016

Podoba mi się owy "tumult" dźwięków; intryguje "schizofrenicznym" charakterem. Choć piano zbliżone do tegoż ze "Static" w swej swobodnej wariacji obok (zbyt) mocnego Sub'u, nobliwych skrzypiec czy fikuśnych fx'ów kreuje niepospolity klimat; a'la Dark Ambient. Separacja trochę nieczytelna (częstotliwości pokrywają się przesadnie); mimo tego dzięki takowej oryginalności aranżu Twój Interlude (!), w moim przekonaniu, brzmi... świetnie. NAR, <takjest>.


RE: Nar - Piano Interlude - Zirds - 14.03.2016

Muzyka aleatoryjna. Brzmienie pianina mi się nie podoba, jest bardzo FL'owskie. Fx samolotu nazbyt głośny. Dźwięk tego długiego tubularnego dzwonu bardzo dudni.
Kompozycja znośna 3/5


RE: Nar - Piano Interlude - ak47soundsystem - 14.03.2016

Kaleczy uszy. Piano kanciaste, bez dynamiki i wyrysowane tak równo, jakby jakiś minecraft albo algorytm to grał
Melodia przypadkowa, tonacji brak. Story? Sorry... what's the story?
brak frazy, brak rytmu, brak melodii, brak progresji jakiejkolwiek
Spróbuj zanucić melodię tego pianina. Dla mnie impossibru


RE: Nar - Piano Interlude - Zirds - 15.03.2016

(14.03.2016, 9:34)ak47soundsystem napisał(a): Kaleczy uszy. Piano kanciaste, bez dynamiki i wyrysowane tak równo, jakby jakiś minecraft albo algorytm to grał
Melodia przypadkowa, tonacji brak. Story? Sorry... what's the story?
brak frazy, brak rytmu, brak melodii, brak progresji jakiejkolwiek
Spróbuj zanucić melodię tego pianina. Dla mnie impossibru

Poczytaj: Muzyka Alearoryjna.


RE: Nar - Piano Interlude - Xorbolanid - 15.03.2016

(15.03.2016, 17:31)Zirds napisał(a): Poczytaj: Muzyka Alearoryjna.

Google ciszą odpowiada.


RE: Nar - Piano Interlude - Zirds - 15.03.2016

(15.03.2016, 17:48)Xorbolanid napisał(a):
(15.03.2016, 17:31)Zirds napisał(a): Poczytaj: Muzyka Alearoryjna.

Google ciszą odpowiada.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Aleatoryzm


RE: Nar - Piano Interlude - ak47soundsystem - 15.03.2016

nie wiem co odpowiedzieć, żeby nikogo nie obrazić, ale zdania nie zmienię, bo wygląda na to, że jest to utwór przypadkowy, ale z bezradności, a nie z zamysłu.


RE: Nar - Piano Interlude - NAR - 15.03.2016

(15.03.2016, 20:03)ak47soundsystem napisał(a): nie wiem co odpowiedzieć, żeby nikogo nie obrazić, ale zdania nie zmienię, bo wygląda na to, że jest to utwór przypadkowy, ale z bezradności, a nie z zamysłu.
Mogę jedynie bezradnie wzruszyć ramionami i robić swoje ;)
Ale może na razie nie będę wrzucał niektórych rzeczy, jeżeli ta miniaturka jest określana jako przypadkowa zbieranina dźwięków.

Jednak wszystkie powyższe uwagi przyjmuję. Z brzmieniem piano nic nie robiłem. Nie licząc jedynie przyciszenia drugiej linii nic nie zmieniałem, nie przerabiałem dźwięku na żaden sposób (jedynie opcję dark piano dałem) co może pewnie niektórych drażnić.