MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP JVCKØB. - Feathers./ [+feathers x Nxzcynskybeats collab.] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP JVCKØB. - Feathers./ [+feathers x Nxzcynskybeats collab.] (/temat-trap-jvck%C3%B8b-feathers-feathers-x-nxzcynskybeats-collab)



JVCKØB. - Feathers./ [+feathers x Nxzcynskybeats collab.] - JVCKØB - 13.03.2016



Tym razem lżejszy klimat.


RE: JVCKØB. - Feathers. - eyecontact - 13.03.2016

Props dograłbym coś o melodii jakiś lead coś takiego bo trochę drętwo


RE: JVCKØB. - Feathers. - GY4 - 13.03.2016

Pomysl aby cos dograc jeszcze:)Jakis bassik,moze jakis instrument,zeby troszke rozbujac sprawe:)pozdroo


RE: JVCKØB. - Feathers. - JVCKØB - 13.03.2016

(13.03.2016, 19:24)GY4 napisał(a): Pomysl aby cos dograc jeszcze:)Jakis bassik,moze jakis instrument,zeby troszke rozbujac sprawe:)pozdroo


Jeżeli ktoś ma ochotę się dobrać. Sprawa jak najbardziej otwarta. ;)


RE: JVCKØB. - Feathers. - eyecontact - 13.03.2016




RE: JVCKØB. - Feathers./ [+feathers x Nxzcynskybeats collab.] - Shabboo Harper - 14.03.2016

Z fundamentu/ Beat'u JVCKØB'a (ogromnie "wstrzemięźliwego"); Nxzcynskybeats stworzył syntetyczny, podbarwiony garścią "zręcznych" fx'ów Trap. Jednakże temat wciąż "prosi się" o jeszcze "coś". ^^ Jakiś solidniejszy Pad/solówkę misternie wplecionego instrumentu, ten w kontraście do Background'u zagwarantuje lekkość, zwiewność; również wokal w postaci jakiejś krótkiej narracji zredukowałby ciężar aranżu.

PS. Gratuluję collab'u. :)


RE: JVCKØB. - Feathers./ [+feathers x Nxzcynskybeats collab.] - banglabejs - 14.03.2016

(14.03.2016, 4:34)Shabboo Harper napisał(a): ...stworzył syntetyczny, podbarwiony garścią "zręcznych" fx'ów Trap.

;D ;D ;D ;D

Gatunek bliżej nie określony, po prostu dziwny. Taki troche pseudo futre bass. Bez basu.
Ziom, zamknij oczy, wsłuchaj się w to i wyobraź sobie impreze, ludzi bawiących się do tego. Co widzisz ?


RE: JVCKØB. - Feathers./ [+feathers x Nxzcynskybeats collab.] - Shabboo Harper - 16.03.2016

"Ziom"? To do mnie?

Cytat:"...zamknij oczy, wsłuchaj się (...).Co widzisz ?"

<hmm>

Banglabejs, otwórz oczy i przypatrz się...


RE: JVCKØB. - Feathers./ [+feathers x Nxzcynskybeats collab.] - M.Barczyk - 17.03.2016

No niestety w kwestii tego numeru to zgodzę sie poniekąd z Banglabejsem, to co rzuca mi się w uszy to przede wszystkim to,że nie mogę jakoś uchwycić tutaj żadnego groove'u, ani w melodii, która gra dość kwadratowo, ani w drumsach, które są bardzo sztywne i poukładane tak jakby trochę na przypał, brakuję jakiegoś elementu, który stanowiłby o "sile nośnej" numeru, może źle to interpretuję,ale nie wydaje mi się żeby takie było założenie i produkcja po prostu taka miała być i tworzyć jakiś misterny klimat, prędzej byłbym skłonny stwierdzić,że to są bardzo wczesne początki przygody z produkcją i broń Boże nie mam zamiaru studzić zapału bo każdy wie jak to jest na samym początku, z czasem na pewno zacznie to wyglądać dużo lepiej, grunt to poświęcać maksymalnie dużo czasu zajawce i mieć parcie na rozwój, myślę z perspektywy czasu,że dobrze już w tak wczesnym stadium dzielić się pierwszymi próbami na takim forum jak te no bo wiadomo,że dzięki wskazówkom bardziej doświadczonych kolegów szybciej można zanotować progres, jeśli chodzi o ten kawałek to faktycznie po kolaboracji z nxzcynskybeats brzmi to trochę lepiej i ciekawiej, ale nie ma co się rozczulać nad tym numerem, róbcie jak najwięcej nowych rzeczy, powodzenia, chętnie będę obserwował postępy,5!