MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP JVCKØB. - Urban Hazard. - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP JVCKØB. - Urban Hazard. (/temat-trap-jvck%C3%B8b-urban-hazard)



JVCKØB. - Urban Hazard. - JVCKØB - 16.03.2016

Kolejny track, który wyniknął ze współpracy z @nxzcynskybeats.




RE: JVCKØB. - Urban Hazard. - Shabboo Harper - 18.03.2016

Hmmm... przyciężkawo, wręcz nieznośnie zwłaszcza dźwięk a'la "pobudliwy głos rzekotki". Uderza głównie niewłaściwe ułożenie poziomów głośności ścieżek i poszczególnych brzmień (zbliżonych do wcześniejszych). Twój/Wasz "Urban Hazard" to (kolejny!) "experimental". Zbyt pośpiesznie, w moim odczuciu, przedstawiony. Jest niemiłosiernie nużący, prosty; bez "głębszej treści", oryginalności. JVCKOB, jeśli mi wolno "podpowiedzieć"... ilość nie zawsze "służy" jakości. ^^


RE: JVCKØB. - Urban Hazard. - ak47soundsystem - 19.03.2016

0:10 stoinastacjilokomotywa?
0:25 clap suchy jak pieprz, potem kłapie bez sensu
rzekotki - ja pier... o mamo
0:52 maszyna do pisania? Sucha jak pieprz ("Dry" no reverb man!)
kurna gdzie jest jakiś pomysł
1:33 to już jest przegięcie nie ma nic - to jak kurna rzerzucha, która nie wykiełkowała, ciasto, które nie wyrosło, samochód, który nie zapalił, związek który nie wypalił
więcej nie mogę tego słuchać
człowieku! Jak to jest trap, to ja jestem papieżem.
tylko to zdjęcie zębatej skarpetki jest fajne
ps. a ta rzekotka to jakiś szyderczy rechot chyba
niefajne


RE: JVCKØB. - Urban Hazard. - Drumaholic - 19.03.2016

Trochę za wcześnie bierzesz się za publikowanie swoich "dzieł", przez co robisz złe pierwsze wrażenie. 3 sample perkusji i 2 synthy na krzyż to jeszcze nie produkcja. Do trapu tu daleko, do czegokolwiek daleko.


RE: JVCKØB. - Urban Hazard. - JVCKØB - 19.03.2016

Faktycznie, chyba źle do tego podchodzę. Tego kawałka nie traktowałbym jako track, a bardziej jako demo. Jest to jedna z tych rzeczy robionych "pod wpływem" nagłej weny. Wrócę do tego kawałka za jakiś czas ze świeżym uchem. A odnośnie szyderczej rzekotki, taki był zamysł użycia trochę bardziej chropowatego syntezatora jeśli mogę tak to nazwać. Takiej porcji krytyki potrzebowałem. Mam nadzieję, że gotowym trackiem już nie zawiodę.

Jeśli mogę prosić o przeniesienie wątku do tamamu DEMA


RE: JVCKØB. - Urban Hazard. - DavidTot - 19.03.2016

To forum jest po to, żeby być szczerym więc będę. Brak tutaj dynamiki, mam wrażenie jakbyś połączył losowe dźwięki stwierdził, że coś tam gra i koniec. Ale to jeszcze nie jest muzyka. Musi być ten "groove" obojętnie co tworzysz a tutaj tego nie ma.


RE: JVCKØB. - Urban Hazard. - Maciek - 29.03.2016

Jest to drugi numer Twojego autorstwa jaki słyszałem i przyznać muszę, ze Twoja twórczość to książkowy przykład tego jak nie powinno się robić muzyki. Na początek proponuje ściągnąć kilka albumów z obojętnie jakim rodzajem muzyki i przesłuchać zwracając uwagę na konstrukcje każdego utworu - ścieżki, ich brzmienie, wzajemne relacje oraz poziomy


RE: JVCKØB. - Urban Hazard. - sirKris - 3.04.2016

Nie martw się robiłem o wiele gorsze projekty na początku.Mnie pomogło słuchanie muzyki klasycznej i sama gra na keyboardzie w osiągnięciu w miarę znośnych utworów.Polecam ci to samo.
Co do utworu to no sorry ale ciężki temat.Musisz powywijać wyobraźnią trochę bo chyba jej tu brak.