MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER L.G. - Star Warriors (chiptune) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER L.G. - Star Warriors (chiptune) (/temat-other-l-g-star-warriors-chiptune)



L.G. - Star Warriors (chiptune) - L.G. - 17.03.2016

Witam,
do odsłuchu zremasterowany traczek w klimacie chiptune.
Zapraszam do odsłuchu.




RE: L.G. - Star Warriors (chiptune) - gregwmusic - 17.03.2016

świetna produkcja ! uwielbiam takie klimaty :)!


RE: L.G. - Star Warriors (chiptune) - Recoil83 - 17.03.2016

Witam, interesujący chiptune, wydaje mi się że na początku słyszałem Game Boya, później SIDa i NESa w połączeniu z nowoczesnym brzmieniem, zajrzyj na 8bitpeoples.com tam można promować tego typu muzykę.


RE: L.G. - Star Warriors (chiptune) - L.G. - 17.03.2016

@gregwmusic Dzięki za odsłuch i komentarz. :)
@Recoil83 Dzięki za odsłuch i komentarz i dzięki za link. Z GB trafiłeś i C64 trafiłeś, ale NESa tam nie ma. :)
Pzdr.


RE: L.G. - Star Warriors (chiptune) - Recoil83 - 17.03.2016

Wiedziałem, w latach 90' miałem C64 i Game Boya, brzmienia nigdy nie zapomnę, ale na Pegasusie też się grało w niektórych produkcjach brzmiał jak SID np. Super Robin Hood na NESa. Ogólnie to czasami zaglądam do demo sceny C64, bo nie mogę uwierzyć w to co oni robią z tym sprzętem dzisiaj. Pozdrawiam <bubu>


RE: L.G. - Star Warriors (chiptune) - Castiel - 17.03.2016

Budujesz bardzo fajni te klimaty dawno nie słuchałem nic od ciebie ale muszę nadrobić kilka utworów bo bardzo przyjemnie się słucha twoich produkcji ;)


RE: L.G. - Star Warriors (chiptune) - Xorbolanid - 17.03.2016

Bass jest za duży dla mnie. powinieneś perkusja powinna moim zdaniem się nieco wybić, bo aktualnie chowa się za zbyt ogromnym basem.


RE: L.G. - Star Warriors (chiptune) - L.G. - 18.03.2016

Dzięki wszystkim za odsłuch i komentarze. :)

@Xorbolanid jako tako basu nie da się zmniejszyć, jest to bardzo stary traczek, który zremasterowałem tak aby można było odsłuchać. :)

Pzdr.


RE: L.G. - Star Warriors (chiptune) - Orionage - 18.03.2016

Ładnie zbudowałeś melodię i przechodzenie z jednej partii utworu na drugą. U mnie bas brzmi dobrze, nie wybija się. Może mam inne słuchawki.


RE: L.G. - Star Warriors (chiptune) - shadowfinder - 18.03.2016

Swietne chiptune, nic nie ujac nic dodac. Bas jak dla mnie tez OK, nie zaslania perkusje.


RE: L.G. - Star Warriors (chiptune) - Shabboo Harper - 18.03.2016

Hey Lucek. ;) Hmmm... "rzeknę" rozważnie: remastering specyficzny; żal, iż większość (przytłumionych) dźwięków to "8bit", gdyby nie Pad (1:05) to Twój Chiptune (którego wciąż nie lubię, mimo sympatii szczerej do Ciebie) byłby rasowym oldschool'em. W (prze)solidnym stopniu "Star Warriors" cechuje charakterne brzmienie (rodem z Amigi czy AtariST), choć jest zbyt ociężale, eklektycznie; jednolicie.<bubu>


RE: L.G. - Star Warriors (chiptune) - Zirds - 20.03.2016

Kolejna świetna melodia Twojej produkcji. Jestem wielkim fanem takich artystów jak Trash.80, She, minusbaby, nullsleep czy Anamanaguchi i szczerze powiem Ci, że takimi kompozycjami jak Star Warriors w ogóle nie odstajesz od tych artystów i ich muzyki, których wymieniłem:)

Jest bardzo, bardzo dobrze!

5/5


RE: L.G. - Star Warriors (chiptune) - L.G. - 22.03.2016

Dzięki za odsłuch i komentarze :)


RE: L.G. - Star Warriors (chiptune) - Quantum Spark - 13.04.2016

Fajny space.
Choć szczerze przyznam nienawidzę tego automatowego brzmienia.
Klimat i melodie super.
Jak zresztą zawsze u ciebie.
Jak zawsze też fajna harmonia wszystkiego.
Z minusów to może ciut za długi jest ten traczek, może trochę zmęczyć.