MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Manse - Freeze Time (Ronn Frean & Quenchin Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Manse - Freeze Time (Ronn Frean & Quenchin Remix) (/temat-progressive-manse-freeze-time-ronn-frean-quenchin-remix)



Manse - Freeze Time (Ronn Frean & Quenchin Remix) - nullname - 23.03.2016

Witam, może tym razem zaskoczę, bądź nie - ale moim usprawiedliwieniem będzie wyjątkowo krótki czas wykonania tzn. 4,5 dnia... Więc nie mogłem sobie pozwolić na większe szlify.

Mix robiłem w całości wyłącznie ja, więc wszelkie niedoskonałości biorę na klatę <hmm>

Mimo wszystko mam nadzieje, że przypadnie komuś do gustu i zagłosuje na Polaka Heart



Link do głosowania: https://wavo.me/revealedrecordings/freeze-time-remix-competition/manse_ft_alice_berg_freeze_time_ronn_frean_quenchin_remix__16489733879910000

Wielkie dzięki! :)


RE: Manse - Freeze Time (Ronn Frean & Quenchin Remix) - Castiel - 23.03.2016

Osobiśccie uważam,że wasz remix jest lepszy od originału ;)na pewno ma więcej energii klimat też jakiś przyjemniejszy :P W miksie nie słyszę żadnych błędów. Ode mnie macie 5 i powodzenia w konkursie :)


RE: Manse - Freeze Time (Ronn Frean & Quenchin Remix) - piral - 23.03.2016

W 0:15 robi się chaos. Co do reszty to na prawdę nie wiem, nie lubię strasznie tego stylu/gatunku/you name it... nie mogę się skupić nad mixem, nad techniką, nad aranżacją (no co no... typowa, tyle mogę powiedzieć), bo po prostu ten gatunek to dla mnie żadna przyjemność (w 99,9% przypadków). Tego jest za dużo na "rynku".


RE: Manse - Freeze Time (Ronn Frean & Quenchin Remix) - Z3KE - 24.03.2016

Bardzo dobry remix :) Mix jest w porządku (no może brakuje troszkę wysokich częstotliwości). Dobra robota ;)


RE: Manse - Freeze Time (Ronn Frean & Quenchin Remix) - Shabboo Harper - 5.04.2016

I jeszcze jedno (obok Remix'u Sowy) "wcielenie" tegoż utworu. Twoje- wcześniejsze w MP. Jest energetycznie; "krzykliwie" w brzmieniu Synth'u; stentorowo w Kick'u/Clap'ie. Separacja nie zawsze czytelna; świadczy o tym choćby "wycinek" 1:59-2:15. Niektóre dźwięki trafione, np. gitara z początku tematu; ksylofon (?) w 2:49. Niestety, odnoszę wrażenie, iż Background jest potraktowany trochę "po macoszemu". Zdarza się kilka kiksów (1:03 brzydkie wyciszenie fx'u; 1:07 zagłuszone piano; od 2:19 "coś" brzydko "uderza" w L kanale). Wokal oryginalny Alice wpleciony bez "dotknięcia" jakąś "wtyczką"; brzmi przyzwoicie. Nullname, good luck... <v>


RE: Manse - Freeze Time (Ronn Frean & Quenchin Remix) - 2to2 - 22.04.2016

Nieźle lepsze od orginału:)według mopjej opini.
Szkoda, że nie mamy sceny housowej w Polsce;/


RE: Manse - Freeze Time (Ronn Frean & Quenchin Remix) - nullname - 22.04.2016

Widziałem jak manse miał w przeglądarce otwartą kartę z tym remixem :) Nie wygram, ale liczę że dostanę jakieś miłe słówko :)

@2to2 Polska scena house dopiero w tym roku zaczęła się rozwijać. 2 Polaków(nowych) wydaje w revealed niedługo, inni już mają za granicą sety. Spinnin' wczoraj wywalił wałek Headhunterz'a Skytech'em(w sumie ma już kilka hitów na koncie).

Inni Dje - którzy niestety jedynie w Polsce urzędują (Dj Kuba, Neitan) wydawają w dosyć sławnych zagranicznych labelach.

Dannic 'Fixuje' kawałki KAMO, także dosłownie zaraz wydaje w revealed collab z Vion'em Kongerem.

AK9 - teraz dostał niezłego kopa - wydaje w "5-gwiazdkowych" labelach, niekoniecznie sławnych, ale traktowanych jak złoto.
No i jakby nie patrzeć - kochani, HAZEL w Ultra Music xD Nie liczę już sław większych typu Tom Swoon, czy Blinders, którzy ot tak w wielkich wytwórniach wydają. Wymieniam tych, co mogą znacznie pomóc osiągnąć cel "Polska druga Holandia" ;)

Wystarczą 2 miesiące, a uwierzysz w polską scenę EDM, bo nie nazwałbym tego zwykłym house... to inna bajka <takjest>