MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Z3KE - Blizzard (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Z3KE - Blizzard (Original Mix) (/temat-z3ke-blizzard-original-mix)



Z3KE - Blizzard (Original Mix) - Z3KE - 25.03.2016

Back again!
#nobigroomthistime
Dajcie znać co o tym myślicie :)
Dzięki!




RE: Z3KE - Blizzard (Original Mix) - Brisk Bullet - 27.03.2016

0:28 przejcscie to jest przykladem dla wszystkich tego stylu producentow tutaj...
Refren 30sec i potem znow break? Mogles dorzucic 30sec. za nim

W sumie breaki zezarly ci 2:30 utworu co jest zbyt duzo. Jakbys razem zrobil takiego z 1:45 min to bys mial swietna araznazacje, a tak to troche zamuliles ''floor''<nonie>

W sumie to troche podobne do tych juz ''on air'' jak Tomek Swoon, czy Alesso...Do takiej muzyki to naprawde potrzeba wokalu, aby sie roznilo;)


RE: Z3KE - Blizzard (Original Mix) - DavidTot - 27.03.2016

Stary najlepszy twój utwór jaki słyszałem, mocne 4/5 to tutaj uczciwa ocena, zgodzę się z przedmówcą, że czasem się przedłuża ale ogólnie całość fajna. :D

Tak z ciekawości, ile lat w tym siedzisz?


RE: Z3KE - Blizzard (Original Mix) - Shabboo Harper - 28.03.2016

Ależ u Ciebie "posażnie" w projektach. ;) Do 2:30 - ciekawie; jest energetyczny feeling; tempo specyficznie określone; sensowny, śmiały dobór brzmień o zróżnicowanym kolorycie i esencjonalności. Jedynie Clap drażni w swej jednostajności. Komercyjny wydźwięk; wedle reguł tegoż gatunku; choć w moim odczuciu aranż niepotrzebnie jest aż tak wtórny. Czarku, technicznie veeery okey... Gratuluję. :)


RE: Z3KE - Blizzard (Original Mix) - augenous - 28.03.2016

Dobrze dobrane brzmienia <thumbup> Co mi się tutaj trochę nie podoba to to, że dropy są identyczne. Zero urozmaicenia (albo takiego nie słyszę). Ten lekki uplifter w dropie jest zagłuszany przez chordy. Wydobądź go nieco. Aranżacja spójna i interesująca. Brakuje mi tutaj tylko twojej inwencji, bo po pierwszym dropie mamy prawie to samo co na początku - zaskocz czymś! Prawdę mówiąc idziesz z brzmieniem w tzw. "komerchę", czyli nadajesz się, aby wydawać w np. Monstercat'cie
Ogólnie dobry stuff ^^


RE: Z3KE - Blizzard (Original Mix) - Zirds - 29.03.2016

Świetnie to brzmi, ale brakuje mi sub basu. Możliwe, że jest on gdzieś w tle, ale wysokie częstotliwości według mnie zjadają całe pasmo.

3/5


RE: Z3KE - Blizzard (Original Mix) - 2to2 - 30.03.2016

Bardzo pozytywny i energiczny numer:)ja na ZEKE przystało.
Po tytule oczekiwałem, że po dropie zoostane zmieciony..ale naszczęscie tak się nie stało.
Po 2 utworach WOLF i NVKE rytmiką wykańczającą układ nerwowy, telepiąc ciałami niewinnych amatorów klubowych parkietów, powstał Blajzard.
Dużo cieplejszy utówr niż mógłby wskazywać tytuł. W końcu po (chyba) "dropie" możemy usłyszeć fajną energiczną melodie.
Na początek wiosny taki Blizzard jak najbardziej odpowiada.


RE: Z3KE - Blizzard (Original Mix) - Patsky - 1.04.2016

Bardzo miły progressivek! :)


RE: Z3KE - Blizzard (Original Mix) - DROPFARAONZ - 10.04.2016

Ładnie szefie, więcej tego!


RE: Z3KE - Blizzard (Original Mix) - Zirds - 10.04.2016

(10.04.2016, 23:22)DROPFARAONZ napisał(a): Ładnie szefie, więcej tego!

Może napiszesz więcej niż dwa słowa o utworach, które komentujesz?
Trochę wysiłku by dodać swój kawałek, by nazbierać te 10 postów... Takimi komentarzami jak ten powyżej częstują mnie każdego dnia menele na ulicy, a Ty chyba nie jesteś menelem, a mimo to takim poziomem jaki powyżej zaprezentowałeś obrażasz osobę, która ciężko pracowała tworząc taki utwór.
Nie bądź jak inni przed Tobą - dodaj coś od siebie, oceń, skomentuj, napisz co byś zmienił - nic Cię to nie kosztuje, a będziesz miał pewność, że jak zamieścisz swój pierwszy utwór na tym Forum to zostaniesz tak samo oceniony przez innych i nie zbluzgany przez kadrę zarządzającą. Pozdrawiam