MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Funky Fella - Voilà! [95 BPM] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Funky Fella - Voilà! [95 BPM] (/temat-hip-hop-funky-fella-voil%C3%A0-95-bpm)



Funky Fella - Voilà! [95 BPM] - funkyfella - 26.03.2016

Coś się zmęczyłem tymi polskimi bangerami. Będą kolejne, jeszcze przynajmniej z 5.
Ale narazie musze odpocząć :D




RE: Funky Fella - Voilà! [95 BPM] - augenous - 26.03.2016

Technicznie dobrze, wszystko ładnie słychać. Podoba mi się urozmaicone tło przy dropie, jeżeli mogę to tak nazwać, gdzie słychać takie bębenki w tle :) Mnie osobiście nie podobają się te skoki - jest ich 5 w całym utworze - każdy taki sam. Wiem, że to podkład Hip-Hopowy, ale u mnie nie ma zmiłuj ^^ Ogólnie kompozycja bardzo miła. Czwóreczka


RE: Funky Fella - Voilà! [95 BPM] - Shabboo Harper - 28.03.2016

Hmmm... Fella, dziś zbyt monotematycznie; więc"rzeknę tak": perca "chrupie" jak smaczny Croissant ; piano "pachnie" jak aromatyczna kawa; Bassline "mruczy" jak wciąż senny kochanek kuszący "Détends- toi dans le style français"... ^^


RE: Funky Fella - Voilà! [95 BPM] - Maciek - 28.03.2016

Zdążyłeś już mnie przyzwyczaić do pewnego standardu, poziomu poniżej którego nie schodzisz i wiem mniej więcej czego się spodziewać. Tak tez jest i tym razem, nie zawodzisz - wszystko śmiga pięknie jak nalezy... no prawie wszystko...
Ten dźwięk, który wchodzi w 56 sekundzie wszystko psuje - gdyby nie on, mielibyśmy kolejny kozak w tym miesiacu


RE: Funky Fella - Voilà! [95 BPM] - tks21 - 29.03.2016

Dobry bit! Czy mi się wydaje czy jest w tym trochę oldschoolu? (kojarzy mi się z klimatem GTA SA)Pozdrawiam :)


RE: Funky Fella - Voilà! [95 BPM] - funkyfella - 6.04.2016

(26.03.2016, 15:33)augenous napisał(a): Mnie osobiście nie podobają się te skoki - jest ich 5 w całym utworze - każdy taki sam.

Zgadzam się :) jednakże taki był zamiar, sporo to tez wydłuzyło bit ale taka ma wizja była :)

(28.03.2016, 3:15)Shabboo Harper napisał(a): Hmmm... Fella, dziś zbyt monotematycznie; więc"rzeknę tak": perca "chrupie" jak smaczny Croissant ; piano "pachnie" jak aromatyczna kawa; Bassline "mruczy" jak wciąż senny kochanek kuszący "Détends- toi dans le style français"... ^^

Viva la Shabboo :)

(28.03.2016, 21:45)Maciek napisał(a): Zdążyłeś już mnie przyzwyczaić do pewnego standardu, poziomu poniżej którego nie schodzisz i wiem mniej więcej czego się spodziewać. Tak tez jest i tym razem, nie zawodzisz - wszystko śmiga pięknie jak nalezy... no prawie wszystko...
Ten dźwięk, który wchodzi w 56 sekundzie wszystko psuje - gdyby nie on, mielibyśmy kolejny kozak w tym miesiacu

chodzi o "tufu tufu" ? czy o cały refren jako "złamanie klimatu" ?

(29.03.2016, 9:55)tks21 napisał(a): Dobry bit! Czy mi się wydaje czy jest w tym trochę oldschoolu? (kojarzy mi się z klimatem GTA SA)Pozdrawiam :)

nie wiem :) a z czym dokładnie z GTA Ci sie kojarzy ? :D


RE: Funky Fella - Voilà! [95 BPM] - tks21 - 7.04.2016

w 0:56 zaczynają się takie jakby klarnety(poprawcie mnie jeśli źle napisałem instrument). Ogólnie ten motyw taki WestCoastowy(G-funk jeśli się nie mylę) dlatego na myśl mi przyszło GTA SA :)


RE: Funky Fella - Voilà! [95 BPM] - Maciek - 9.04.2016

Chodzi o ten instrument właśnie