MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Not Your Daisy feat. Ruslan Tishenko - Great Falling (Chill Pop House) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Not Your Daisy feat. Ruslan Tishenko - Great Falling (Chill Pop House) (/temat-electronica-not-your-daisy-feat-ruslan-tishenko-great-falling-chill-pop-house)



Not Your Daisy feat. Ruslan Tishenko - Great Falling (Chill Pop House) - Quantum Spark - 30.03.2016

Najnowsza produkcja (teraz robię ich już bardzo niewiele, rzadko w porównaniu z kiedyś).
Więc bez obaw o zaspamowanie forum ;).
Założenie, miało być leniwie.
Aranż jest ch.y, niedopracowany.
Ale przeszła mi po prostu ochota w pewnym momencie nad siedzeniem przy tym.
W sumie i tak nie wycisnąłbym przy moim skillu nic więcej z tego w moim FL9 ;).

Zastanawia mnie czy aby bardzo głośny bass z dużym det Unision nie brzmi dziwnie na monitorach, głośnikach, całkowicie rujnuje tego traczak, robione było wyłącznie na słuchawkach.

Not Your Daisy feat. Ruslan Tishenko - Great Falling ( Chill Pop House ):



RE: Not Your Daisy feat. Ruslan Tishenko - Great Falling ( Chill Pop House ) - GY4 - 30.03.2016

Przyjemny wakacyjny klimat.Czasami ten bass sie gryzie troszke z reszta wydaje mi sie,ale jak na moje ucho nic az tak powaznego sie nie dzieje.


RE: Not Your Daisy feat. Ruslan Tishenko - Great Falling (Chill Pop House) - patorecydywa - 31.03.2016

Nie gadaj, jest zajebiście. Bas, pogłosy, wszystko się komponuje. Talerz konkret.
Brzmienie nie jest idealne, ale tutaj wręcz pasuje. Takie przytłumione, jak z nieco ściuranego winyla. Do pełni efektu, brakuje tylko delikatnych trzasków kurzu.
Kawałken z wyższej półki.


RE: Not Your Daisy feat. Ruslan Tishenko - Great Falling (Chill Pop House) - Equinox - 1.04.2016

kurcze, super mi sie tego słucha. Instrumenty dobrze dobrane, wszystko ladnie wspolgra. W skrócie - poezja. :D Czuję, że będę to katować.


RE: Not Your Daisy feat. Ruslan Tishenko - Great Falling (Chill Pop House) - doublesi123 - 2.04.2016

No brzmi profesjonalnie..choć sam w sobie kawałek mnie nie porywa


RE: Not Your Daisy feat. Ruslan Tishenko - Great Falling (Chill Pop House) - L.G. - 11.04.2016

W sumie to nie wiem o co Ci chodzi z tym aranżem, bardzo fajne w odsłuchu produksiwo.
5
Pzdr.


RE: Not Your Daisy feat. Ruslan Tishenko - Great Falling (Chill Pop House) - OProject - 11.04.2016

No tez powiem ze dobre, mysle ze wokal robi dobra robote :D
Bass i dzwieki fajne :P
W sumie to chyba najlepszy twój kawałek ;) Miks jest ok, chociaż bass miejscami się miesza i przykrywa wszystko, przydało by się też trochę jasności i w sumie miałbyś dobry miks :D pół-albo godzina roboty ;)
4,5/5 Ci dam ;)


RE: Not Your Daisy feat. Ruslan Tishenko - Great Falling (Chill Pop House) - Shabboo Harper - 13.04.2016

Właściwie potwierdzę moje wcześniejsze odczucia odnośne produkcji pod szyldemNot Your Daisy. Przyjemny Vibe unosi temat; jest esprit, jest "charakter"... Miks, w tym przypadku, krztynę gorzej. Z technicznych kwestii: track rzeczywiście minimalnie "rozświetlony w górze" nie byłby tak zduszony; Bassline jest zręcznie ułożony; trochę zbyt głośny; Hi Hat'y nieco "natrętne"; Kick właściwy w swej "mięsistości". Niektóre dźwięki osobliwie ciekawe; np. Synth jakby "rozrzucony" w panoramie od 2:49. Wokal Ruslan'a brzmi "ot tak, od niechcenia"; fajnie. Efekt "rozleniwienia" osiągnięty. Całość brzmi w iście oldschool'owym klimacie. Quantum Spark (już nie ZUS? ;)), ten kawałek jest... nice.

Cytat:"Aranż jest ch.y, niedopracowany."

<ojtam>


RE: Not Your Daisy feat. Ruslan Tishenko - Great Falling (Chill Pop House) - Quantum Spark - 13.04.2016

Dzięki za wszystkie opinie.
Autorom postaram się odwdzięczyć (oprócz plusów oczywiście) w ich produkcjach o ile znajdę ;)

@Shabboo tamto konto usnęli mi z Soundcloud.
Teraz już jestem tylko śliczną stokrotką z Rosji ;).
Wszystkie te ksywki wydają mi się teraz ch,
A ta QS szczególnie.


RE: Not Your Daisy feat. Ruslan Tishenko - Great Falling (Chill Pop House) - abyssMB - 17.04.2016

Dobre to jest. Czy efekt szumu zamierzony ? fajnie to sie składa . Miło się słucha jedynie haty nieco natręte jak napisała Ania . 5


RE: Not Your Daisy feat. Ruslan Tishenko - Great Falling (Chill Pop House) - Ixipe - 18.04.2016

A słucham na słuchaweczkach i jak nie zbyt głośno to ten bas wydaje mi się głośny, ale jak na max głośności co moje uszy tak lubią to już wszystko gra si... czyli? mam Zj..ne słuchaweczki? Podoba mi się. Pozwole sobię ściągnąć...


RE: Not Your Daisy feat. Ruslan Tishenko - Great Falling (Chill Pop House) - lovetrance01 - 20.04.2016

Świetny utwór. Dla mnie to jest typowy progressive, głównie dzięki basowi. Bardzo dobry mix i ciekawa aranżacja. Klimat przedni. Mogłeś pokusić się o release w jakimś małym labelu.
Ode mnie 5.