MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Raphael Bennett - Solicitude (Original Mix & Remixes) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Raphael Bennett - Solicitude (Original Mix & Remixes) (/temat-uplifting-raphael-bennett-solicitude-original-mix-remixes)



Raphael Bennett - Solicitude (Original Mix & Remixes) - Rafau - 31.03.2016

Raphael Bennett
Solicitude (Original Incl. The Enlightment, Dave Cold & French Skies Mixes)
Beyond The Stars Recordings
02.05.2016

Original Mix

The Enlightment Remix

Dave Cold Remix

French Skies Orchestral Mix

Po kilku próbach w końcu poważniejsze wydanie. Przede wszystkim nie spodziewałem się tylu remiksów. Może komuś się spodoba.

Cheer mates


RE: Raphael Bennett - Solicitude (Original Mix & Remixes) - hjugo - 31.03.2016

Co tu można powiedzieć?...
Najwyższa klasa, mega remix'erzy, Beyond The Stars :O
Pozazdrościć i pogratulować.

6/5


RE: Raphael Bennett - Solicitude (Original Mix & Remixes) - cinekkk1 - 31.03.2016

Gratulacje wydania w tym labelu, co nie jest takie łatwe. Co do kawałka, to bardzo fajny uplift, dobrze wykonany i fajnei brzmiący. Break naprawdę spoko, można gdzieś na chwilę oderwać się od tego świata i rozmarzyć się, drop też ok, no i technicznie zaawansowanie. Powodzenia z supportem i przy dalszych produkcjach. 5/5


RE: Raphael Bennett - Solicitude (Original Mix & Remixes) - Dymek - 6.04.2016

Megaaaaa! Normalnie ciary na plecach :D Gratulacje. 5/5


RE: Raphael Bennett - Solicitude (Original Mix & Remixes) - Shabboo Harper - 8.04.2016

Raphael'u cóż by "rzec"? Już Twoje ID było obiecujące... Lubię, od zawsze, Twoje/Wasze (z Mariuszem) Breakdown'y; wszystkie te subtelne, refleksyjne fragmenty; "Troskliwie" wyrażone w ciepłym instrumentarium (piano plus smyczki). To bezsprzecznie siła wszystkich produkcji sygnowanych Twym imieniem/nickiem. Gratuluję Release'u.

PS. A'propos "Mea Maxima Culpa". Hmm, Dimittam Te ... ;)


RE: Raphael Bennett - Solicitude (Original Mix & Remixes) - AleyOshay - 11.04.2016

Świetny utwór pogratulować, bardzo fajna melodia piana i padów, podoba mi się też motyw z pływającym szumem na breakdown. Jednak wydaje mi się że stopa trochę za słabo uderza, na pewno pogłośnił bym też open hata i clapa. Jeżeli chodzi o główną melodie to również jest słabo słyszalna, trochę za bardzo się zlewa musiałem się mocno wsłuchać żeby usłyszeć ułożenie. A tak po za tym to utwór super. 5/5

Pozdrawiam Oshay :)


RE: Raphael Bennett - Solicitude (Original Mix & Remixes) - lovetrance01 - 3.05.2016

Aranżacja: sweep bardzo wystaję ponad resztę utworu, jest sporo za głośny; podobają mi się acidowe fxy; sekcja perkusyjna bardzo dobra; tak samo apperigator bardzo fajny; wszystkie synthy brzmią czysto i profesjonalnie.
Miks: sama budowa bardzo dobra; przejścia między partiami płynne; break naprawdę fajny chociaż niestety za długi, main part również nadaje się do skrócenia.
Ogółem, profesjonalna robota, słychać, że znasz się na rzeczy. Może brakuje trochę dynamiki w. utworze, choć nie wiem co może być tego powodem. Pozwolę sobie na sugestię: używaj częściej crashów i tego typu uderzeń. Dodaje to nieco energii i ożywia utwór.
Oczywiście jak na forumowe standardy 5/5