MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Kveon - Written Emotions pt.1 (Chill Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Kveon - Written Emotions pt.1 (Chill Mix) (/temat-progressive-kveon-written-emotions-pt-1-chill-mix)



Kveon - Written Emotions pt.1 (Chill Mix) - Kveon - 3.04.2016

Witam!
Nad projektem siedzę od 3 miesięcy, więc nie wiem co już poprawić, co dodać co odjąc, jak miks leży itp itd.
Nie wiem co robiłem w tym projekcie, że spędziłem w nim 40h xD
Dziękuję za oceny i pozdrawiam :)



RE: Kveon - Written Emotions pt.1 (Chill mix) - Adamzzz - 3.04.2016

Rytm w którym gra kick i bas jest mocno eksperymentalny, ale osobiście uważam że ten eksperyment średnio się udał :/ Brzmi jakbyś chciał na siłę zrobić coś oryginalnego i postanowił że zmienisz parę klocków w DAWie. Dodatkowo ten sidechain w momentach kiedy nic go nie powinno aktywować też trochę za bardzo wymuszony.
Nie licząc tego klimat utworu bardzo odprężający i technicznie na wysokim poziomie, więc już za samo to masz 4/5 :P


RE: Kveon - Written Emotions pt.1 (Chill mix) - doublesi123 - 3.04.2016

Pozycja jak najbardziej godna uwagi,bezwątpienia


RE: Kveon - Written Emotions pt.1 (Chill mix) - sirKris - 3.04.2016

Zachwyt. To jest to co czuję słuchając tego kawałka.Uwielbiam czuć zachwyt:) Świetna produkcja.


RE: Kveon - Written Emotions pt.1 (Chill mix) - Shabboo Harper - 4.04.2016

Part 1? Już "brzmi" kusząco. Przede wszystkim Twój temat wyróżnia arcyprzyjemny klimat. Melodia jest niezwykle atrakcyjna; prześlicznie, wręcz wzruszająco (Outro) "skreślona" przez kolejne tony piano. Aranż... "przebarwiony" ;); niepospolity melanż gatunków. Trochę witalności Trance'u; ostrości Big Room'u; ciepła Chill Out'u; tajemnicy Ambient'u. Jest różnorodnie (Uplifter lekko agresywny, Pluck wszechobecny, Kick "mięsisty", spokojne Pad'y...); niejednolicie. Technicznie czysto; veeery okey. Wojtku <thumbsup>


RE: Kveon - Written Emotions pt.1 (Chill mix) - Kveon - 5.04.2016

Adamzzz: Wydaję Ci się, że ten bass tak brzmi, przez dziwny layering.
doublesi123: Bardzo dziękuję :)
sirKris: Miło to przeczytać, dziękuję :).
Shabboo Harper: Owszem Aniu, part 1. To będzie taka moja mała seria (?) Gdzie będę robił to w innym gatunku, zobaczymy jak wyjdzie :) Zdziwiło Mnie, o tym melanżu gatunków


RE: Kveon - Written Emotions pt.1 (Chill mix) - Shabboo Harper - 7.04.2016

Cytat:Shabboo Harper: Owszem Aniu, part 1. To będzie taka moja mała seria (?) Gdzie będę robił to w innym gatunku, zobaczymy jak wyjdzie Smile Zdziwiło Mnie, o tym melanżu gatunków

Odnośnie Twoich "Uczuć" takie są moje... odczucia ;). W tymże projekcie "dostrzegam" melanż (skromnych) akcentów powyższych gatunków. Minimalny acz obecny. Naturalnie przeważa wyrafinowany Tropical- Chill Out "uchwycony", powtórzę, w atrakcyjnej melodii. Wojtku, niech cdn. <thumbup>


RE: Kveon - Written Emotions pt.1 (Chill Mix) - Yodax - 20.04.2016

Moim zdaniem zrobiłeś świetny utwór , tylko w 1:06 strasznie nieczysty jest ten dźwiek :/ To tylko moja opinia , mogę sie mylić :)