MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP JVCKØB. - Am not Gianni Versace. - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP JVCKØB. - Am not Gianni Versace. (/temat-trap-jvck%C3%B8b-am-not-gianni-versace)



JVCKØB. - Am not Gianni Versace. - JVCKØB - 7.04.2016

Jest to chyba pierwszy kawałek, z którego naprawdę jestem zadowolony. Projekt pochodzi z samych początków twórczości, jednak odleżał swoje i z czasem był coraz bardziej pielęgnowany.
Mam nadzieję, że tym razem uda się odczuć progres. Wiadomo, wszelakie opinie, sugestie mile widziane. ELO
<relaks>
Z pozdrawieniami dla Papaja, który sporo mnie nauczył.





RE: JVCKØB. - Am not Gianni Versace. - Dymek - 7.04.2016

Na pewno lepsze jak poprzednie produkcje o których ciężko było cokolwiek napisać;) pod koniec utworu za dużo wszystkiego upchałeś i się ''burdel'' zrobił. Ogólnie 3/5. Dużo pracuj, powodzenia;)


RE: JVCKØB. - Am not Gianni Versace. - tks21 - 7.04.2016

Ogólnie ciekawe :) Czwórka ode mnie :)


RE: JVCKØB. - Am not Gianni Versace. - Maciek - 8.04.2016

No w końcu da się wyczuć przynajmniej jakiś zamysł muzyczny - jesteś na dobrej drodze, jednak widzę ze nie udało się odeprzeć pokusy chaotycznego nagromadzenia dźwięków momentami, ale wierze ze niebawem będzie lepiej. Gdybyś momentami nie przesadzał i popracował troszkę nad przejściami i wariacjami w patternach, to było by 5... a tak to 3,5


RE: JVCKØB. - Am not Gianni Versace. - GY4 - 9.04.2016

Ten motyw glowny bardzo fajny.Progress jest zdecydowanie slyszalny.Tylko pozniej tam troche harmider sie zrobil,powtarzajac przedmowcow:)


RE: JVCKØB. - Am not Gianni Versace. - Hola Flavio - 9.04.2016

Jak będę miał wolne to Ci pokażę parę tricków :D Coś z basikiem się rozjeżdża, ale ciśnij to dalej.


RE: JVCKØB. - Am not Gianni Versace. - sirKris - 10.04.2016

Widzę do tego buldożery w deszczu w szary jesienny dzień.Ogólnie fajny bit tylko nie wiem czemu ten werbel jest wkurzający w pewnych momentach pod koniec zwłaszcza.


RE: JVCKØB. - Am not Gianni Versace. - M.Barczyk - 13.04.2016

no, już powoli zaczyna to brzmieć jak muzyczka :-)


RE: JVCKØB. - Am not Gianni Versace. - JVCKØB - 17.04.2016

Bardzo motywujące! Na przestrzeni najbliższych paru dni postaram się wrzucić coś, z własnym mixem i własnym basem. Elo, dziękuję bardzo za podpowiedzi ;)


RE: JVCKØB. - Am not Gianni Versace. - Shabboo Harper - 8.05.2016

UR... "not Gianni Versace" & U'll never be ;). Okey, a tak poważnie to: "przybrudziłeś" zgrabnie tenże Beat. Bass "ciężki" w swym pomruku; Synth psychodeliczny w dyskretnym wydźwięku "cykaczy" i beznamiętnej perki. I mimo, iż "ilość" Sub'a jest znaczna (przystoi trochę "okiełznać ten dół"; jakiś Gate), finał zaś przesadnie "skażony"; to temat w swej aurze jest w minimalnym stopniu określony; przewidywalny właściwie... JVCKØB, spróbuj upiększyć Twój projekt; śmielej "wkręć" "gorzkie" fx'y; "zniekształć" dorodnie rytm... Good luck. <thumbup>