MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Borys Kuczkowski - Tva - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Borys Kuczkowski - Tva (/temat-ambient-borys-kuczkowski-tva)



Borys Kuczkowski - Tva - boryskuczkowski - 11.04.2016




Poprawiam nazwę tematu

Wystawiono 23:20:11, dnia 11.04.2016, przez Knifeman



RE: Tva2 6 - Shabboo Harper - 11.04.2016

Ambient z wyrafinowanym "pazurem". Sound Design misterny; szczególnie urzekło mnie tło... Bassline tajemniczo głeboki; sensualny; wszelkie fx'y ekscytujące w swej prostocie. Utwór stwarza wrażenie pewnego eklektyzmu; przypadkowości niektórych nut. To kreacja prześwietnych dźwięków "rozproszonych" w "sprytnym chaosie" i jednocześnie "uchwyconych" w złożonej, przekonującej swym aranżem formie. Twój temat przeto, w moim odczuciu, jest przedziwnie zjawiskowy. Borys, ponownie mnie "uwiodłeś"... :)


RE: Borys Kuczkowski - Tva - patorecydywa - 12.04.2016

Fantastyczna kompozycja. Brzmienia niecodzienne. Fajnie prowadzisz tą opowieść, z dużym wyczuciem. Nie mam się do czego przyczepić, bo za cienki jestem w uszach. Miotełkę/whitenoise bym tylko trochę ściszył, dodał jej kilka procent nisko przesterowanych harmonicznych...
Mnie też uwiodłeś, Borys ;)


RE: Borys Kuczkowski - Tva - boryskuczkowski - 13.04.2016

(12.04.2016, 22:29)patorecydywa napisał(a): Fantastyczna kompozycja. Brzmienia niecodzienne. Fajnie prowadzisz tą opowieść, z dużym wyczuciem. Nie mam się do czego przyczepić, bo za cienki jestem w uszach. Miotełkę/whitenoise bym tylko trochę ściszył, dodał jej kilka procent nisko przesterowanych harmonicznych...
Mnie też uwiodłeś, Borys ;)

Dzięki za ciepłe słowa. Co do miotełki, masz całkowitą rację jest za głośno. A ucho na pewno masz dobre :)


RE: Borys Kuczkowski - Tva - Zirds - 14.04.2016

Miotełki rzeczywiście trochę za mocno szurają, wypędzając lekko z tego odprężającego stanu jaki powodują ten pejzażowe płynące pady w tle jak i te dubowe, przygłuchawe dźwięki w tle... Bajka!

5/5


RE: Borys Kuczkowski - Tva - NoNamer19 - 14.04.2016

Nie moje klimaty, ale podoba mi się ;)


RE: Borys Kuczkowski - Tva - Shutara - 14.04.2016

Yup, nieco za bardzo wyeksponowane "miotełki", jak to dobrze ujął Zirds. Oprócz tego bardzo przyjemna podróż wgłąb czegoś nieznanego. Co chwila zaskoczenie nowym elementem, a co najlepsze wszystko trzyma się i nie rozjeżdża - rozjeżdżać się można przy odsłuchu, bo ambientowa dawka relaksu pełną gębą. Na plus też niektóre kontrowersyjne (wysokość tonu) dźwięki, które na moment mogą wprowadzić niepokój ;)
5!


RE: Borys Kuczkowski - Tva - Abigail Noises - 16.04.2016

Bardzo zamulony miks – trochę szkoda. Większość dźwięków dość nieczytelna. Gdybyś sporo wyłuskał w EQ tych smaczków to by grało. Aranżacyjnie świetnie, aż szkoda, że wszystko jest takie zawoalowane, jak za mgłą... Ciężko ocenić całość...Hm... 3/5 z wielkim bólem.


RE: Borys Kuczkowski - Tva - Recoil83 - 16.04.2016

Ciekawy synth, przesłuchałem 2 razy, moim zdaniem układa się logicznie, ode mnie 4.


RE: Borys Kuczkowski - Tva - abyssMB - 17.04.2016

Przepiękna kmpozyja ale jak na moje ucho przyznąję racje Adamowi bo miks jest zamulony, ale może to celowe zamierzenie taka mgła ? Ale ja wole czystsze dzwięki, miotełki są z jednej strony fajne ale z drugiej drażnią sa głośne i mgliste . Snare mi się nie podoba , też jest taki zamulony. Nie wiem czy ten szum zageszcza całą atmosferę .