MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE D-Evolve - 4am. - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE D-Evolve - 4am. (/temat-hardstyle-d-evolve-4am)



D-Evolve - 4am. - D-evolve - 12.04.2016

Cześć wam^^


Długo zwlekałem z dodaniem tego utworu tutaj, otóż kilka miesięcy temu wyskrobałem dosyć ciekawy Euphoric Hardstyle (bynajmniej tak mi się wydaje) i tutaj kieruje do was pytanie, warto go kontynuować? co zmienić, co poprawić? osobiście mi przypadł do gustu moment kiedy kick zmienia się z tego normalnego na nieco bardziej surowszy i melodia z początku także wydaje mi się być w miare ok.

dodam tylko że cała melodia z intra i w środku została stworzona na małym keyboardzie usb midi, nie na klawiaturze




ps. pierwszy raz pokazuje swój utwór na jakiejkolwiek stronie, więc jeśli dostane chociaż 3 gwiazdki to przysięgam że otworze szampana


RE: D-Evolve - 4am. - OProject - 12.04.2016

Oba kicki nawet ciekawe, sam kręciłęś ?;)

Przedewszsytkim za krótko żeby coś więcej powiedziec :P
Ale melodia i synth są średnie, wydaję mi się żę powinieneś melodie rozwinąć, a synthowi troche wiecej poglosow ;)
Pianino musisz jakos podrasować EQ, jak dla mnie troszke za duzo podbiles, nie wiem przy 300-600 Hz? :P
Jeżeli kicki zrobileś sam (w przeciwienstwie do niektorych Oczko. xd) to dam ci tą 3 xd
Ale musisz to rozwinąć, może dolajerowac jakis supersaw do leada, albo wykrecic podobny... skoncz to, bo musisz sie na czyms uczyc ;)
Pozdro możesz otwierać szampana hehe xd


RE: D-Evolve - 4am. - D-evolve - 12.04.2016

(12.04.2016, 17:35)OProject napisał(a): Oba kicki nawet ciekawe, sam kręciłęś ?;)

Przedewszsytkim za krótko żeby coś więcej powiedziec :P
Ale melodia i synth są średnie, wydaję mi się żę powinieneś melodie rozwinąć, a synthowi troche wiecej poglosow ;)
Pianino musisz jakos podrasować EQ, jak dla mnie troszke za duzo podbiles, nie wiem przy 300-600 Hz? :P
Jeżeli kicki zrobileś sam (w przeciwienstwie do niektorych Oczko. xd) to dam ci tą 3 xd
Ale musisz to rozwinąć, może dolajerowac jakis supersaw do leada, albo wykrecic podobny... skoncz to, bo musisz sie na czyms uczyc ;)
Pozdro możesz otwierać szampana hehe xd

tak to mój kick który wykręciłem bodajże 9 miesięcy temu, nie zrobiłem go od podstaw tylko przerobiłem juz istniejący kick z podstawowej wersji FL'a tak aby brzmiał mocno raw hardstajlowy sporo nad nim siedziałem i musze powiedziec że jest bardzo uniwersalny bo pasuje do większości hardów, tak czy siak dzięki za słowa otuchy. takie coś mnie najbardziej motywuje ^^


RE: D-Evolve - 4am. - In-Tegral - 12.04.2016

Bry, jest szansa na wrzucenie na inny hosting? Instaud.io? Zippy? Wtedy moge lepiej przeswietlic material.


RE: D-Evolve - 4am. - D-evolve - 12.04.2016

(12.04.2016, 17:50)In-Tegral napisał(a): Bry, jest szansa na wrzucenie na inny hosting? Instaud.io? Zippy? Wtedy moge lepiej przeswietlic material.

wrzuciłem na Zippy bo tam chyba najwygodniej

http://www27.zippyshare.com/v/WUilida8/file.html


RE: D-Evolve - 4am. - In-Tegral - 12.04.2016

Piano na początku moim zdaniem zbyt przytlumione, lead wymaga więcej wkładu - więcej warstw - więcej wysokich - więcej przestrzeni. W melodii coś mi się bassline nie zgrywa. Pierwszy kick by mi pasował do early dlatego całkiem mi się spodobał. Drugi mi nie podchodzi, tail jest zbyt "ścisnięty". Potencjał to ma ale wymaga dużo, dużo, dużo więcej pracy. Narazie nie oceniam, zobaczę jak się sytuacja rozwinie.


RE: D-Evolve - 4am. - Shabboo Harper - 15.04.2016

Jeśli to Hard Style to, myślę, iż jest zbyt "grzecznie"; zachowawczo. Przewodni dźwięk irytujący; Kick zduszony; Piano frapujące choć niewykluczone, iż przy obecności ostrzejszych w swej treści Synth'ów/Screech'ów/Reverse Bass'u... będzie tworzyć, finalnej wersji, ciekawy kontrast...

PS. Cheers! :)


RE: D-Evolve - 4am. - Adamzzz - 15.04.2016

Imo lepiej do tego pasowałby revers bejsik, głównie przez rytm tego plucka. W sumie jak się uprzeć kick pasuje do wszystkiego w hardstylu, ale przeginać też nie należy xD
W każdym razie to intro z pianinkiem było miłym zaskoczeniem. Jest duży potencjał. Musisz tylko trochę przysiąść nad miksem i może wyjść ciekawy kawałek :D


RE: D-Evolve - 4am. - D-evolve - 18.04.2016

Zgodze się z tym że jest zbyt
Cytat:grzecznie
jak napisała Shabboo Harper, a jeśli chodzi o brak ostrzejszych dzwięków jak np. schreech to chciałem ich uniknąć z uwagi że to miało być euphoric a nie raw ^^ nie chciałem też robić kicku w stylu revers bass bo totalnie nie pasowało (moim zdaniem) i jest mi cholernie miło że uważacie że jest potencjał, to niesamowicie mnie buduje. dziękuje ^^