MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE KOT - Secret Lines - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE KOT - Secret Lines (/temat-house-kot-secret-lines)



KOT - Secret Lines - KOT - 15.04.2016



Kawałek dość eksperymentalny. Można go kochać albo nienawidzić haha Spędziłem nad nim koło 10h. Jest progres? :D


RE: KOT-Secret Lines - Shutara - 15.04.2016

Od początku jest bardzo dobrze ;) Główny pluck brzmieniowo broni się sam, a aranżacja poprawna na całej długości utworu. Przyczepić bym się mógł do dropu, gdyż zestawiając go z resztą (mówię tutaj głównie o samym jego początku) - zwyczajnie mi nie pasuje do utworu. Tak, jakbym zaczął słuchać zupełnie czego innego. Później dodając znowu znajome motywy jest lepiej; złe wrażenie przechodzi. Jeszcze tylko rzucę hejta na synth pojawiający się od 2:48; wydaje mi się, jakbyś wepchał go tam bez przekonania, że naprawdę pasuje.
Ode mnie czwórka :)

PS. masz niezłe tempo z tymi kawałkami xd


RE: KOT - Secret Lines - KOT - 15.04.2016

Nie wiem czy mówiąc o początku dropu mówisz o tej części z samym basem czy o tych akordach. Zamysł był taki żeby zaciekawić słuchacza, obudzić xD No właśnie ten sunth.. Co do melodii byłem pewny zanim ją napisałem i nic jej nie zmieniłem a dźwięk robiłem dobrą godzinę i z nadal nie jestem do niego przekonany, chyba trochę za zimny, ostry. Dzięki za odp :D


RE: KOT - Secret Lines - Shutara - 15.04.2016

^ Głównie o części z samym basem - akordy (bez szału, ale) ujdą :D


RE: KOT - Secret Lines - Kveon - 16.04.2016

Pluck z początku fajny, prosty i przyjemny. Na clapsy daj sekundowy reverb.
Aranż ciekawy, brzmienia też ciekawe.
Za to nie podoba Mi się drugi build, a w szczególności budujący snare. Jest dziwny i nie pasuje.
Chyba przyczepię się do tego samego co Zathura. Ten synth upchany jak na siłę :)
4/5


RE: KOT - Secret Lines - Jeykop - 19.04.2016

Znów fajny pluck z początku, znów prosty a jest dobry i pasuje mega. Trochę zbyt długi buildup. Drop bardziej mi podchodzi pod Deep House, lub ewentualnie Future House. Perka lekko znów przytłumiona się mi wydaje :D Szczególnie w buildupie. 2 drop jest gorszy od 1. Za dużo w nim bajerowania. Ale ogólnie jest nawet okej, pod względem aranżacyjnym, pod względem miksu trochę do poprawy :D


RE: KOT - Secret Lines - Alex fat - 19.04.2016

Kot walek , Kot :) .Wydawaj bo warto !!


RE: KOT - Secret Lines - Cholewix - 20.04.2016

Drop na super klimacie , bass świetny taki delikatny , master bardzo dobry plus super się rozwija i pluck fajnie wszytsko wypełnia daje 5


RE: KOT - Secret Lines - doublesi123 - 20.04.2016

Nie jestem fanem takiego klimatu,ale poziom utworu jest wysoki.osobiście z kapci mnie nie wyrwie


RE: KOT - Secret Lines - KOT - 20.04.2016

Jeykop-Bardzo bardziej pod future ale nie ma takiego prefiksu jeszcze :/

Alex- Żeby jeszcze było gdzie, a poza tym już za późno bo stracił swoją exclusivność :P

Cholewix- Bez przesady do dobrego mixu jeszcze mi troche brakuje xD


RE: KOT - Secret Lines - 2to2 - 21.04.2016

Początek jest w porządku, po pierwszym kicku jest w miare ciekawie. Niestety po dropie jest nie dobrze. Synth z tym automatyzowanym pitchem mocno się gryziez tym stabem. Brzmi to mało muzycznie.