MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Trybut dla Hermana - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Trybut dla Hermana (/temat-trybut-dla-hermana)

Strony: 1 2


Trybut dla Hermana - K - 18.04.2016

Przykład użytkownika idealnego, który piął się w górę forumowej hierarchii, wytrwale wywiązując się z licznych zadań i obowiązków. Jeżeli ktokolwiek z Was chciałby kiedyś dojść do poziomu zarządzania forum będąc zwykłym "przyjezdnym", to przykładu możecie szukać właśnie w nim. Zarządzał twardo wedle przyjętych zasad i nie oszczędzał nikogo, kto próbował je łamać. Jeden z jego palców zawsze przygotowany był na najgorsze i czyhał tylko, by pozbawić agresora wszelakich uprawnień niezależnie od rasy czy przyjętego wyznania.

Herman był administratorem przez niecałe 4 lata i z tego miejsca chciałbym podziękować mu za cały ten czas poświęcony w rozwój naszego forum. W ciągu ponad 4 lat od rejestracji spędził tu ponad 230 dni, co idealnie odzwierciedla poziom jego zaangażowania i wkład w struktury naszej społeczności. Niestety z czasem niektóre rzeczy się zmieniają, tak też i nasze wizje co do przyszłości forum nieco się rozbiegły - w związku z tym Herman nie będzie już dłużej pełnił roli administratora. Mimo wszystko nie odchodzi on na stałe i pozostanie wśród nas. Osobiście uważam, że ilość cegiełek dołożonych przez Hermana do budowy forum jest na tyle duża, że bez wątpienia zasługuje on na naszą honorową rangę. Herman postanowił jednak wtopić się nieco w tłum i pozostać "jedynie" klasycznym, niebieskim członkiem naszej społeczności.

Jeszcze raz, dzięki za wszystko! :)


RE: Trybut dla Hermana - Herman - 18.04.2016

Dobra daj mi ten żółty i usuń to xd


RE: Trybut dla Hermana - K - 18.04.2016

No paczcie, zawstydził się. xD


RE: Trybut dla Hermana - brainfreezer - 18.04.2016

Dostałem wiadomość prywatną, że Herman, że trybut, że coś... już się przestraszyłem, że był straszny wypadek w serwerowni Music Producers...
Uff :D


RE: Trybut dla Hermana - Shutara - 18.04.2016

[Obrazek: UF9u2WD.gif]


RE: Trybut dla Hermana - Deonite - 18.04.2016

Dziękuję za sumienne pełnienie funkcji i życzę... miłej emerytury forumowej xD


RE: Trybut dla Hermana - Cris - 18.04.2016

dziękuję za adminowanie i gratuluję złotej rangi ;)


RE: Trybut dla Hermana - Foortic - 18.04.2016

Należy Ci się szacunek za to xD
Ciekawe jak wysoką emeryturę dostaniesz od Kaya xD xD


RE: Trybut dla Hermana - sowa - 18.04.2016

co za noob


RE: Trybut dla Hermana - Knifeman - 18.04.2016

Szkoda, mam wrażenie ze minął właśnie jakiś etap egzystencji forum. Czas pokaże co będzie dalej.
Warto nadmienić że Herman przewinął się przez największą ilość rang. Gratki :e

:capstrzyk_w_tle:


RE: Trybut dla Hermana - Ixipe - 18.04.2016

Czyli żółty, to tak jakby Papież? Jeden na wszystkich? :)


RE: Trybut dla Hermana - Herman - 18.04.2016

Bardziej szejk


RE: Trybut dla Hermana - K - 18.04.2016

Szejk, jak i papaj to raczej biały. Mogę Ci zrobić taki kolorek i grafikę: "RETIRED". :D


RE: Trybut dla Hermana - Knifeman - 18.04.2016

(18.04.2016, 15:41)Ixipe napisał(a): Czyli żółty, to tak jakby Papież? Jeden na wszystkich? :)

Jest więcej osób na złoto, tyle ze nie są już aktywni.
(18.04.2016, 15:46)Herman napisał(a): Bardziej szejk

Ban(an)owy


RE: Trybut dla Hermana - abyssMB - 18.04.2016

Gratulacje złotej rangi

Szkoda bo kończy się jakaś epoka


RE: Trybut dla Hermana - DavidTot - 18.04.2016

Już myślałem, że miał jakiś wypadek i jest w ciężkim stanie.. Miłej emeryturki na forum Herman :D
[Obrazek: giphy.gif]


RE: Trybut dla Hermana - John Horizon - 18.04.2016

Ja tam na SB nie patrzę kto jest kim. Ważne że siedzi na forum a nie odchodzi. A to już pół biedy :D

Pozdro!


RE: Trybut dla Hermana - Alex fat - 18.04.2016

Lol !! to juz 4 lata , ale polecialo , oby jeszcze 70 to i ja jakas range dostane , chyba MP EMERYT :D


RE: Trybut dla Hermana - RaNi/Works - 18.04.2016

Dzięki Hermut - za wszystko <3


RE: Trybut dla Hermana - OProject - 18.04.2016

Dzieki Herman że nie dałeś mi nigdy bana xd :E