MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE ProCkers - Sweet Devil (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE ProCkers - Sweet Devil (Original Mix) (/temat-house-prockers-sweet-devil-original-mix)



ProCkers - Sweet Devil (Original Mix) - ProCkers - 18.04.2016

Siemanko ;)

Mam dla was skończony po dłuższym czasie singielek :) Jak do tej pory chyba żaden mój kawałek nie przeszedł tyle co ten :) Starałem się przyłożyć jak najlepiej do mixu, ale jednak jak na razie mam możliwość tworzenia jedynie na słuchawkach, więc może być z tym różnie :) Mam nadzieje, że nie wyszło strasznie :)

Jak zwykle wszelkie opinie mile widziane :)



Pozdrawiam!


RE: ProCkers - Sweet Devil(Original Mix) - Wizzardius - 18.04.2016

Mega przyjemny, przestrzenny traczek. Sam nie jestem pewny ten perki dziwnie rozstrzelonej, ale w ostatecznym rozrachunku brzmi to chyba nawet ok.
Zbudowałeś w tym kawałku bardzo intrygujący klimat (dla mnie wcześniej nie spotykany), przez to mi się podoba. Daje CI pełną 5 ziom, bo mi sie po prostu podoba (mimo, że nie mój styl).

PS. Zajebisty bassik i jego ułożenie ;x


RE: ProCkers - Sweet Devil(Original Mix) - Fly - 19.04.2016

Mnie też ten kawałek podszedł.

Początek trochę w klimatach reggae, co moim zdaniem na plus. Całość bardzo klimatyczna, idealna na zbliżające się lato :)
Miks świetny, czuć przestrzeń. Ogólnie, technicznie idealnie :D

Zdecydowanie 5/5 ;)


RE: ProCkers - Sweet Devil(Original Mix) - Shabboo Harper - 19.04.2016

Ufff... wreszcie, chciałoby się "rzec". "Sweet Devil"? Trochę ten "Diabełek" jątrzył w produkcji... Jest pogodnie; barwnie (fx'y); ciut zbyt fonicznie. Piano nieszczególnie mnie przekonuje w swym tonie i powtarzalności; lecz już nic więcej "nie powiem". Basta! ProCkers, <v> .


RE: ProCkers - Sweet Devil(Original Mix) - Quantum Spark - 19.04.2016

Smakuje jak Ace of Base :).
Osobiście bardzo lubię te klimaty lat 90-tych.
Coco Jambo i te sprawy :)
Tylko wokalu brakuje.
Osobiście Housem bym tego nie nazwał.
No ale wiadomo teraz wszystko jest Housem.


RE: ProCkers - Sweet Devil (Original Mix) - ProCkers - 19.04.2016

(19.04.2016, 11:09)Quantum Spark napisał(a): Osobiście Housem bym tego nie nazwał.
No ale wiadomo teraz wszystko jest Housem.

Też mi to średnio podchodzi pod House, ale nie potrafiłem określić jaki to może być gatunek, więc padło standardowo na House :D

(19.04.2016, 4:08)Shabboo Harper napisał(a): "Sweet Devil"? Trochę ten "Diabełek" jątrzył w produkcji...

Z tytułem miałem spore problemy, bo wszystko co wymyśliłem, średnio mi pasowało z klimatem utworu ;) Tak więc ze wszystkich, padło na Sweet Devil :) Jakoś mi się tak skojarzyło z w miarę "słodkim" klimatem piosenki i diabelstwem przy produkcji jak to trafnie ujęłaś :D

Ogólnie dziękuję za komentarze :)


RE: ProCkers - Sweet Devil (Original Mix) - KOT - 19.04.2016

Oczywiście że nie jest to house. Bardziej pop. Początek kurde bajeczka zapowiada coś miażdżącego, mix rewelacyjny. Ale jak wchodzi ta gwizdałka to boże zmiłuj. No nie urzekło mnie to, najdelikatniej mówiąc drażni mnie taka muzyka. Nie lubię więc nie oceniam. Gratuluje czystego mixu i z pewnością są całe chmary wiary która ślepo za tym poleci także jeśli się dobrze czujesz w tym gatunku to jechana disco polo i kokosy zgarniaj :D


RE: ProCkers - Sweet Devil (Original Mix) - Brisk Bullet - 19.04.2016

Zgadzam sie, ze to mieszanka,dance, pop, reggeaton. Refren mi przypomina Kygo, ten tropikalny flet.
Mi sie utwor osobiscie podoba. Jest taki lekki wakacyjny i bardzo taneczny. W sam raz na plaze...5

Ciekawi mnie ile discopolowiec sklonny byl za niego zaplacic. Na twoim miejscu bym sprobowal to komus sprzedac.
Jesli to wstyd to w clipie niemusisz wystepowac. Chociaz jakbys maske zalozyl(np.zwierzak), to nikt by niepoznal... ;)


RE: ProCkers - Sweet Devil (Original Mix) - Jeykop - 19.04.2016

Utwór mega, podoba mi się. Klimart trochę Rege jak dla mnie xd Nie no, fajnie wszystko rozmieszczone w panoramie, miks dobry, jedynie mam wrażenie że jest ciut za głośno ale mogę się mylić. Drop mi się kojarzy tak delikatnie z Kygo, pewnie ze względu na flet xd Nie no, ogólnie proelkozajebiście :D


RE: ProCkers - Sweet Devil (Original Mix) - ProCkers - 19.04.2016

(19.04.2016, 19:49)Brisk Bullet napisał(a): Ciekawi mnie ile discopolowiec sklonny byl za niego zaplacic. Na twoim miejscu bym sprobowal to komus sprzedac.
Jesli to wstyd to w clipie niemusisz wystepowac. Chociaz jakbys maske zalozyl(np.zwierzak), to nikt by niepoznal... ;)

Bez przesady :D Chyba tak disco polowo to nie brzmi ;D Nie potrafię sobie nawet wyobrazić tego kawałka z polskim wokalem :)


RE: ProCkers - Sweet Devil (Original Mix) - 2to2 - 21.04.2016

Mógłby być to dopbry podkład pod kawałek disco polo.
Przynajmniej taki wydzwięk ma linia melodyczna. Brakuje tylko vocalu.

P.S. napisałem to zanim przeczytałem komentarze...


RE: ProCkers - Sweet Devil (Original Mix) - Pedri - 21.04.2016

Bardzo czysty mix, początek wyjątkowo wciąga, szczególnie podobają mi się te ucięte dźwięki gitary. Część z pianinem jakby trochę nie pasowała do reszty. Melodia tworzy bardzo dobry klimat dla całego utworu. Przejścia bardzo dobre, szczególnie podoba mi się przed drugim dropem


RE: ProCkers - Sweet Devil (Original Mix) - Rafff - 22.04.2016

Dobra produkcja. Nie moge sie zdecydowac czy to proba reggae, ska czy pop ale ogolnie mi pasuje! :)


RE: ProCkers - Sweet Devil (Original Mix) - ceem - 22.04.2016

Bardzo dobry track tylko szkoda, że brak wokalu :/


RE: ProCkers - Sweet Devil (Original Mix) - Brisk Bullet - 27.04.2016

A ja ci kolego na serio radze sprzedac to wlasnie discopolowcom, anizeli wydawac w byle gownianej wytworni w ktorej zarobisz na piwo w puszce. Wiem, ze to bol, ale stary to co zarobisz to twoje...
Zamiast popularnego tam saxu furore zrobi pluck Kygo. ;)


RE: ProCkers - Sweet Devil (Original Mix) - Shutara - 27.04.2016

Intro nadaje świetne tempo, które później niestety nieco rozmywa się wśród głównych partii. Niemniej jednak bardzo porządna produkcja (mimo lekko sztucznego pianina i synth'u, który mi sie nieprzyjemnie kojarzy z Kygo xD) i przyjemnie się wstrzykiwało dawkę lata, gdy za oknem pogoda dla samobójców. Daję od siebie mocną czwórkę! ;)


RE: ProCkers - Sweet Devil (Original Mix) - AirTight - 29.04.2016

Naprawde świetny klimacik :) oj wakacyjnie wakacyjnie :D technicznie bardzo dobrze to wygląda.. zgodze sie ze piano jest sztuczne w tym przypadku brakuje deko wiecej jakości i ciepła.. ode mnie 4 leci


RE: ProCkers - Sweet Devil (Original Mix) - MC Project - 3.05.2016

Podoba mi się klimat utworu,który ociera się o rytmy tropikalne.Nie będę miał nic przeciwko jeśli następny twój utwór miał by tak brzmieć.

Pozdrawiam