MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING LoveTrance - ID - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING LoveTrance - ID (/temat-uplifting-lovetrance-id)



LoveTrance - ID - lovetrance01 - 22.04.2016

Witam. Wrzucam mój ostatni release. Chciałem wrócić do korzeni upliftingu i zrobić coś bardzo szybkiego, energicznego.
Tempo 142 bpm

Miłego odsłuchu.

[zs]http://www7.zippyshare.com/v/q10wkSb8/file.html[/zs]

Oryginalny tytuł w ID.



RE: LoveTrance - ID - OProject - 22.04.2016

No to sa trensy a nie jakis pitu pitu :E
Dźwięki, melodie dobre, przydałby się jakiś wokal dla zrobienia lepszego klimatu ;)
Jak dla mnie tylko coś za dużo wysokich jeżeli o miks chodzi, gdyby dodać środka to ładnie było by słychać te synthy co grają tło :D
Ogólnie jedna z lepszych twoich produkcji, ale brak jakiegoś małego elementu który pozwoliłby zapamiętać track jeszcze bardziej :P
5


RE: LoveTrance - ID - ViVi - 23.04.2016

Bardzo profesjonalna robota, ciężko się do czegokolwiek przyczepić. :) Możesz ewentualnie dodać jakąś wisienkę na torcie w main'ie, jakiś pulsujący saw pad czy coś w tym stylu. Szkoda, że oddajesz utwór za darmo, myślę, że bez problemu mógłbyś to wydać.

edit: Dopiero zauważyłem, że jednak utwór wydałeś. Dlaczego wrzuciłeś go na zippyshare i podpisałeś jako ID?


RE: LoveTrance - ID - KBK - 23.04.2016

Więc tak, lead w intro jak dla mnie mało soczysty. Dalej wszystko ok, aranżacyjnie fajnie, dźwięki widać, że dopracowałeś w każdym calu. W 2:58 w przejściu jest masakryczny fałsz, który się powtarza w tym parcie, nie wiem czy to było zamierzone, ale według mnie nie brzmi dobrze i psuje całą melodię pada, która de facto jest dobra.

Za całość jako oldchoolowy trance, który lubię daję 5, za resztę, którą wymieniłem 4. :)


RE: LoveTrance - ID - Quantum Spark - 23.04.2016

Dawno nie słuchałem żadnego Trance-u.
Ja bardziej z pod znaku Gabriel Dresden i starych remiksów Tiesto.
A tu widzę nutka bardziej w Arminowym stylu ;)
Całkiem fajny klimat może brakuje w pierwszej części czegoś charakterystycznego.
Melodia chyba strasznie krótko gra w stosunku do długości tracka.
I strasznie głęboko gra.
Ale pewnie tak ma być, tak jak pisałem ja się tam na nowoczesnym Trance nie znam.
Podsumowując całkiem przyzwoity traczek, technicznie może nie czuję tej jakości rodem z Beatporta ale jest bardzo bardzo przyzwoicie.
Może to nie jakiś kocurrro ;) ale słuchało się całkiem przyjemnie.


RE: LoveTrance - ID - lovetrance01 - 25.04.2016

Chciałem udostępnić download, a że to oficjalne wydanie, nie powinienem tego robić, więc podpisałem jako ID żeby nie zostawić śladu. W ogóle fajnie by było gdyby więcej osób pozwalało na pobrane swoich utworów.
Jeśli chodzi o fałsz, to oczywiście jest to zamierzony zabieg. W trance, szczególnie kiedyś, producenci nieraz tak tworzyli melodie. Daje to klimat fantasy/ s-f (przynajmniej tak mi się wydaję :))
Może rzeczywiście część synthów za głęboko gra. Po masterze proporcje trochę się zmieniły.
Dziękuję za odsłuchy i komentarze.


RE: LoveTrance - ID - tks21 - 25.04.2016

Mega dobry kawałek uszami laika :) Nie dopatrzyłem się fałszu a nawet jeśli jest to dodaje on ciekawej aury całemu trackowi i nic nie jest przekombinowane :) Five Star :)


RE: LoveTrance - ID - gregwmusic - 25.04.2016

ja to bym podciągnął pod euro trance :)
bo klimat jest włąśnie tego typu stary dobry club rotation mi sie przypomniał :P utworek jest klimatyczny i mi wpada do kolekcji:) dzieki :)


RE: LoveTrance - ID - lovetrance01 - 26.04.2016

Dzięki Greg :) Trochę mnie zaskoczyłeś taką opinią, bo ten utwór miał brzmieć raczej nowocześnie, ale przyznam, że od jakiegoś czasu codziennie słucham Club Rotation, i mam napoczęte dwie eurotrensowe produkcje. Coś jest na rzeczy :D


RE: LoveTrance - ID - Stiopa - 15.06.2016

Zajebiste intro. Potem poszło tak jak należy. Tempo ,zajbujcze, :D ale to dobrze :D Kuźwa 303 dała kwacha. Dziś już sie nie pamięta o acidach w trance :) Mega. Haha ten fałsz to zwykłe legato na pitchu Kiedyś jak napisałeś, stosowali to w trance non stop :) Dobrze wszystko zapierdziela. Dobry kawał transe'u.
Pozdrawiam

Musiałem dopisać. Outro ku rwa zajebiste. Mało z krzesła nie spadłem :D


RE: LoveTrance - ID - Stik - 16.06.2016

Poprostu genialne, widać że znasz się na rzeczy ;)