MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Talk to me - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Talk to me (/temat-talk-to-me)



Talk to me - Rafff - 25.04.2016

A tu pop. Loopy, sample, synthy, kontakt i troche wokali. Zrobiony tak dla zabawy. Wokale nagrane w studio i oryginalny rap napisany i wykonany przez znajomego. To tylko demo. Nagrane ale nigdy nie skonczone. Moze powiniennem wstawic to w sekcji Dema... no coz, za pozno.





/ 1. Utwór nosi nazwę "Here Comes The Rain Again".
/ 2. Zła nazwa tematu.
/ 3. Zły dział.
/ 4. Uspokój się.
/ K


Utwor nosi nazwe Talk to me, pierdolo


RE: Talk To Me - doublesi123 - 25.04.2016

Ale o co chodzi???no wiesz z całym szacunkiem ale w zakładce inne,moim zdaniem trzeba wykazać się troszeczkę delikatnie mówiąc wiekszą inwencją twórczą


RE: Talk To Me - Rafff - 25.04.2016

'Z calym szacunkiem ale w zakladce inne'? Chyba tez nie wiem o co ci chodzi.


RE: Talk To Me - Here comes the rain again (cover) - ak47soundsystem - 26.04.2016

Wokal i rap na bajerze. To pewnie kawałek na stodoły z tysiącami watów nagłośnienia, nie mój klimat, więc
mogę tylko powiedzieć że:
dynamika strasznie płaska. Brzmi jak z radia FM, które "gubi falę". Nie ma punch-a, wykopu żadnego pierdolnięcia. Kompresory (Caterpillar?) to chyba tak zmieliły na miazgę. Pewnie świetnie brzmi na telefonie i na laptopie. Ale na lepszym sprzęcie papka się robi.


RE: Talk To Me - Here comes the rain again (cover) - Rafff - 26.04.2016

Jak nie twoj klimat to zamknij paszcze bo pierdzielisz na temat na ktory nie masz pojecia...:) Ale masz racje moglo by miec wiecej 'pierdolniecia' :D


RE: Talk To Me - Eurythmics cover - Shabboo Harper - 26.04.2016

Brzmi jak spontaniczny Mash-Up frymuśnych nutek; śmigłego ("Rap'u") i czułostkowego jednocześnie wokalu. Jest przesłodko; "skocznie"; w jakiejś mierze (zwłaszcza względem oryginału) trywialnie. Piszesz: "zrobiony tak dla zabawy"; i niech tak będzie...


RE: Talk To Me - Eurythmics cover - Rafff - 27.04.2016

Dzieki Shabboo! All valid points.
Ale nie wiem czemu ten kawalek zostal tu przesuniety. jak to jest remix to ja jestem kobieta w ciazy. Trzeba byc debilem zeby uznac to remix 'Here comes the rain'. Jesli cos to moze COVER. I to tylko w bardzo malym wymiarze. Ten administrator mnie rozwala za kiedykolwiek sie odezwie :D


RE: Talk to me - Amer - 27.04.2016

czemu rap nie pasuje do tego miksem nie wiem.


RE: Talk to me - KBK - 27.04.2016

Masz rację Raff, to Cover.
Też kiedyś "podniecałem" się takimi coverkami, słuchałem tego, grałem to...
Ale niestety nastał ten zień, w którym dorosłem i stwierdziłe, że zamiast robić bar=dziewia lepiej zacząć od początku i zaczynać od zera robić coś bardziej ambitnego. Wokal w drugim głosie jak i w pierwszym ten kobiecy jest masakrycznie źle zmiksowany...
Może jestem hipokrytą, ale niestety taka muzyka chyba na nikim nie robi już większego wrażenia. Owszem są tacy słuchacze, którzy nie znają innej muzyki niż pop Margaret i Rap w wykonaniu popka, ale nie zedłbym w kierunku powiększania tego grona muzyków, którzy robią to co jest modne i z czego jest hajs.
Podsumowując, gdybym ten kawałek usłyszał kilka lat temu, pewnie nawet by mi się spodobał, ale teraz moje poglądy nieco się zmieniły co do tego typu muzyki... nie wiem może jestem "inny" i zbyt surowy ale poza wokalem, który de facto nie jest idealny, temu kawałkowi daleko do zrobienia wrażenia na naszym forum... sory... :(