MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP vvlvnd - ???? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP vvlvnd - ???? (/temat-trap-vvlvnd)



vvlvnd - ???? - Monsieur Woland - 26.04.2016

Siemka pracuję nad czymś takim, czekam na opinię pozdrawiam :)




RE: vvlvnd - ???? - Crazy Noise - 26.04.2016

Bardzo sympatyczna produkcja! Zmieniłbym jedynie Stope, albo ją poprawił ponieważ za mocno uderza i zaczyna po pewnym czasie irytować. Powinna brzmieć subtelnie tak jak w 2.59. Dodaj trochę więcej "smaczków" w tło i będzie miodzio :) Daję 4/5 i pozdrawiam.


RE: vvlvnd - ???? - Monsieur Woland - 26.04.2016

Dziękuje :) za opinię


RE: vvlvnd - ???? - Chuckster - 27.04.2016

świetny klimat, perkusja chyba jest tutaj zbyt samotna i prosta, chociaż może taki twój zamysł, jak dla mnie hihat jest do wymiany wraz z jego aranżacją, brakuje mi tutaj jakichś jego ruchów po panoramie, przyspieszenia w niektórych momentach, trochę mógłby być cichszy, płynąc na równi z tym klimatycznym motywem głównym. 4/5, informuj o postępach ;P


RE: vvlvnd - ???? - Shutara - 27.04.2016

Przyjemne i ciekawie rozwijające się intro, do tego dobry bas. Stopa faktycznie jakby tak tylko "żądliła" i uciekała (tak wiem, super porównanie xD), ale to nie odbiera przyjemności z odsłuchu. Później nieco skromnie i przez całą długość utworu dość leniwie, niemniej jednak to nie oznacza, że jest źle (wręcz bardzo dobrze!). Od początku, aż do samego outro bardzo porządnie, dlatego pokuszę się o pięć ;)


RE: vvlvnd - ???? - Monsieur Woland - 28.04.2016

Dziękuje bardzo, za wszystkie komentarze :)


RE: vvlvnd - ???? - HunchBread - 28.04.2016

Podoba mi się utwór i ten klimat. Nic tylko leżeć na łóżku z druga połową i robić niecne rzeczy :P Bass bardzo mi odpowiada - pływający i głęboki. Jako, że to demo to jestem pewien, ze dodasz fx i jakieś tło do tego bo jest tu jak najbardziej potrzebne, lecz póki co... brakuje tego :P Plus tak jak wcześniej już powiedziano, stopa które "kłuje". Popieram zdanie Crazy Noise w odniesieniu do niej. Subtelna, jakby nieco przytłumiona, z słabszym sidechainem, bo wycisza bass nagle nieco odznaczając się. (Albo po prostu mi się włączył krytyk i się czepiam o pierdoły :P) I ostatnia rzecz która mi po prostu nie pasuje to to nagłe zwolnienie, które wg. mnie psuje końcówkę która jest naprawdę świetna!

Ogólnie, bardzo dobry utwór, tylko jak dział wskazuje, w wersji Demo :P Czekam na pełną wersję.


RE: vvlvnd - ???? - Monsieur Woland - 29.04.2016

Dziękuje dziękuję :) prace trwają :)


RE: vvlvnd - ???? - Shabboo Harper - 30.04.2016

To jeszcze moje "trzy grosze"... ;) Wykreowałeś nieomalże apokaliptyczny nastrój. Wspaniale... Jest posępnie w brzmieniu Synth'u; perkusjonalia przygaszone w swej surowości (werbel minimalistyczny; Kick skromny w swej barwie); jedynie Hi Hat'y i fx a'la trzepot skrzydeł (z Intro) przysparzają pewnej lekkości. Bass pochmurny, zbyt "zduszony". Temat; w pewnym stopniu zbliżony do wcześniejszego "She"; choć tenże m.in. przez efekt wokalny był bardziej przekonujący (mnie). Monsieur Woland, Twój utwór (Demo) potrzebuje większego upiększenia; jakiegoś "skrzywienia" by przykuć uwagę a nie znużyć. Tak czuję... Keeeep goin'. <takjest>


RE: vvlvnd - ???? - Monsieur Woland - 30.04.2016

Dziękuje Shabbo, szczerze powiem, że czekałem kiedy się odezwiesz bo bardzo lubię twoje komentarze i ich styl ;) także dziękuje za odpowiedź :) a właśnie jeśli chodzi o ten kawałek to pracuję właśnie nad takim dość minimalistycznym brzmieniem i prostym, myślałem o fx i jeszcze czymś w tło jakiś "przeszkadzajkach" ale boję się, że zaburzę utwór, który ma być taki "płynny" i prosty, szukam czegoś(próbuję stworzyć) coś co w prostocie zainteresuję słuchacza(dlatego bardzo stawiam na samo brzmienie synthu), może polegnę :D nie wiem, póki co praca wrę i jeszcze badam różne warianty :D


RE: vvlvnd - ???? - Shabboo Harper - 1.05.2016

Cytat:Dziękuje Shabbo, szczerze powiem, że czekałem kiedy się odezwiesz bo bardzo lubię twoje komentarze i ich styl Oczko także dziękuje za odpowiedź.

Uprzejmie proszę...
Stworzyć minimalizm, który intryguje, ekscytuje lub wzrusza czy też "trwoży" to, wbrew pozorom, "rzecz trudna". <hmm> Asceza instrumentarium będącego trzonem harmonii, jej przejrzystości i z reguły prostej melodii to niejednokrotnie "wyzwanie" wobec Autora określonego dzieła. Monsieur Woland, od zawsze, śmiem twierdzić, lubujesz się w takowych klimatach. Jesteś ogromnie metodyczny w swych produkcjach. Wierzę, iż świetnie poradzisz sobie z tym projektem... <thumbup>

PS. Czy znasz twórczość John'a Adams'a? Kompozytor ten, traktowany jest za „maksymalistycznego minimalistę”. Być może zainspiruje Cię... :)


RE: vvlvnd - ???? - Monsieur Woland - 1.05.2016

Oj nie znam, dziękuję bardzo, spieszę się z zapoznaniem jego twórczość :)