MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Raf Z - For Play feat. Ally Sereda - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Raf Z - For Play feat. Ally Sereda (/temat-raf-z-for-play-feat-ally-sereda)



Raf Z - For Play feat. Ally Sereda - Rafff - 27.04.2016

Moja pierwsza piosenka sprzed 5 lat. Muzyka i video zrobione przeze mnie. Slowa i wokal, dobra znajoma, Ally. Poza tym pierwsza moja piosenka grana w komercyjnym radiu (nie polskim).



A teraz chce zobaczyc wasze videos! Czekam na odpowiedz od tych ktorzy mieli tyle jaj zeby chociaz zrobic wlasne video.



/ Zła nazwa.
/ K


Zrelaskuj sie czlowieku


RE: Raf Z - For Play feat. Ally Sereda - K - 27.04.2016

Od kiedy zrobienie byle jakiego wideo jest lepsze niż jego brak?


RE: Raf Z - For Play feat. Ally Sereda - Mat.Mor.Raw - 27.04.2016

(27.04.2016, 0:46)Rafff napisał(a): ...pierwsza moja piosenka grana w komercyjnym radiu (nie polskim)...

Prawdziwy sukces jest wtedy, jak grają twoją piosenkę w niekomercyjnym radiu Best of MusicProducers PL (tak polskim). :E

Link: Best #8 of Music Producers PL - Playlista Najlepszych Utworów


RE: Raf Z - For Play feat. Ally Sereda - Rafff - 27.04.2016

Po pierwsze nie widze zadnych videos. Po drugie, K: Od tej pory kiedy zrobienie czegos jest lepsze niz siedzenie na dupie i krytykowanie innych. Co do nie komercyjnego radia to mysle ze kazdy z was ma gdzies zagrany swoj utwor. Najprostsza rzecz na swiecie w historii internetu :) A tak zupelnie powaznie Mateusz czy musicproducers.pl jest tez stacja radiowa? Bo chetnie bym sluchal. Jest tu kilka dobrych producentow. Jestem pelen szacunku dla nich. Mam nadzieje ze jest to wiecej niz wasz program na Cloud Radio ktore slucha moze 10 osob :) (ale pewnie o wiele mniej: http://www.siteworthtraffic.com/report/cloudradio.xyz)

A tak poza tym K ('zla nazwa' imho) czy naprawde masz takie kompleksy ze czujesz ze musisz mi dawac warnings za najglupsze rzeczy? zrelaksuj sie. Moze pojdz na spacer?


RE: Raf Z - For Play feat. Ally Sereda - Mat.Mor.Raw - 27.04.2016

(27.04.2016, 11:27)Rafff napisał(a): A tak zupelnie powaznie Mateusz czy musicproducers.pl jest tez stacja radiowa? Bo chetnie bym sluchal. Jest tu kilka dobrych producentow. Jestem pelen szacunku dla nich. Mam nadzieje ze jest to wiecej niz wasz program na Cloud Radio ktore slucha moze 10 osob :) (ale pewnie o wiele mniej: http://www.siteworthtraffic.com/report/cloudradio.xyz)

Strona cloudradio.xyz stream'uje kawałki z playlisty soundcloudowej:
https://soundcloud.com/best-of-musicproducers-pl/sets/all-playlists
Słuchaj, gdzie ci wygodnie. Ja słucham zazwyczaj prosto z soundcloud lub soundcloud app na Androidzie.

Ponieważ radio jest niekomercyjne, przyjmujemy wsparcie wyłącznie w postaci follow, like, repost, play. Zapraszam.


RE: Raf Z - For Play feat. Ally Sereda - aqmoolator - 27.04.2016

Aż mi zagotowałeś styki tym wyzwaniem. Nie znam Cię, a muza którą tu prezentujesz jest z tak zwanej średniej półki. Gdybyś tylko zapytał o opinię z przyjemnością wystawiłbym mocną czwórkę.
Ale wpadasz tu jak do baru i strzelasz do gości.
Nie pojmuję co mają do tego jaja, które trzeba mieć.
Ja nie czuję potrzeby robienia videos ( sic! ) do swojej muzyki i podejrzewam, że większość też nie traktuje tego priorytetowo a już na pewno nie ocenia kompozycji po filmiku jej towarzyszącym.
Grali Cię w radio? spoko
mnie też
w "elmanii" kiedy istniała w radiu Puls
a pierwszą płytę prezentowali Bookovsky i J.Kordowicz w Programie Trzecim PR w kultowym "studio el-muzyki"
także w "El-stacji" a innych rozgłośni internetowych nie liczę :P
a teraz zastanów się nad sobą :P
i sam wyluzuj!

A Twój " Better Days" o wiele lepsze niż to co wrzuciłeś:)


RE: Raf Z - For Play feat. Ally Sereda - Adamzzz - 27.04.2016

Właśnie przez takie kawałki czasem żałuję, że znam angielski xd
Jakoś strasznie ciężko mi się tego słuchało. Monotonia, przejścia bez polotu, wokal nużący, bo praktycznie cały czas śpiewa nutki oddalone o jakiś cały ton albo pół tonu. Na pochwałę zdecydowanie zasługuje fakt, że nic nie fałszuje. Miks też na poziomie, no ale jak to było puszczane w radiu to na pewno kawałek musiał przejść jakiś mastering...
Cóż, myślę, że udało Ci się zrobić taki typowy XXI wieczny pop, czyli "zrobie se jakiś hit, jak sie nie spodoba to będziemy nadrabiali głośną reklamą i laskami w teledyskach". Ot takie moje wrażenie, jeżeli się mylę to wybacz xD
Gdybyś dodał nieco więcej finezji, wykręcił jakiś oryginalny dźwięk i go zmyślnie użył może by to miało większe ambicje, ale tak myślę że 3/5 to maks, mimo że "piosenka sprzed 5 lat".
Pozdrowienia i powodzenia w następnych produkcjach.


RE: Raf Z - For Play feat. Ally Sereda - KBK - 27.04.2016

Hej. Poświęciłeś na ten kawałek sporo czasu sczególnie na Video, ale moim zdaniem to takie disco polo w angielskim/amerykańskim stylu, przynajmniej ja to tak odbieram, juz mówię dlaczego...
Sam teledysk jest w typowym disco-polowym stylu, czyli jakaś postać udająca DJ-a , laska śpiewająca w międzyczasie na ulicy... Przypomina mi to teledysk "piękni i młodzi". Do tego słowa śpiewane po angielsku nie wnoszące większej treściwości...
Co do całości, wokal jest zbyt mocno osadzony, melodia dość prymitywna, ale nie ma co oczekiwać od POP-owego kawałka. Plus ode mnie za poświęcony czas i wokal zrobiony samemu :)
Ogólnie kawałek nie robi na mnie większego wrażenia, ale nie ma co oceniać autora po jednym tracku ;) Więc chętnie posłucham kolejnych. Powodzenia!


RE: Raf Z - For Play feat. Ally Sereda - tks21 - 27.04.2016

Będe szczery.. ta piosenka do mnie nie przemawia aczkolwiek "technicznie" dobrze zrobiona. W sam raz na jakieś komercyjne radio. (na codzień nie słucham takiej muzyki) W sumie piosenka dla zwykłych, szarych ludzi, nie zależnie od wieku, siedzących w samochodzie i słuchających "cicho" radia. Nie jest to arcydzieło (sam robię o wielee gorsze technicznie kawałki od Ciebie - przyznaję ) ale "przeciętny Kowalski" i tak zapomni co leciało w aucie. Po prostu gra..bo gra. Ambient zdecydowanie lepszy (wiem wymądrzyłem się jako laik) Pozdrawiam


RE: Raf Z - For Play feat. Ally Sereda - RaNi/Works - 27.04.2016

Cytat:A teraz chce zobaczyc wasze videos! Czekam na odpowiedz od tych ktorzy mieli tyle jaj zeby chociaz zrobic wlasne video.

"WASZE VIDEOS" "ZROBIĆ WŁASNE VIDEO Serio? Uważasz się za człowieka zachodu/postępu/splendoru/sukcesu bo plączesz angielski z polskim?. Mniejsza o to.

TO NIESAMOWITE! Obsłuchałem twój kawałek, wiesz dlaczego to jest takie niezwykłe? Bo to co teraz usłyszałem to materiał wątpliwej jakości, Według mnie brak tutaj... czegokolwiek... Co z tego że utwór sam w sobie jest poprawny technicznie skoro jest nudny i bez polotu? Zawojowałeś Radio mówisz... ba! nawet chwalisz się tym! Ciśniesz wszystkim jaki to nie jesteś zajebisty że własny "TELEDYSK" (w Polsce jest takie słowo. Jeżeli nie wiesz co oznacza - Google nie gryzie) zrobiłeś, powiedz mi. jak się nazywa to forum? MUSICproducers nie MOVIEproducers. Nie wciskaj nikomu kitu że byle jakim montażem z miernym utworem podbijesz czyjeś serce. Puścili twój utwór w jakimś radiu i powiedz mi teraz... Ktoś cię za to teraz uwielbia? Czy twój utwór jest na toplistach? Czy masz wiernych fanów? Sory że się tak pytam, ale celowałeś rzeczywiście dość wysoko więc tego samego (wysokiego poziomu) powinno się od ciebie oczekiwać... tym czasem "Ty taka superultragwiazda" wbijasz się na nasze podwórko i wszystkich bijesz bo jesteś najlepszy - gówno prawda. Swoim zachowaniem udowadniasz tylko że jesteś nic nie wart... nawet czyjejś uwagi, której szukałeś właśnie na naszym podwórku. Jestem wdzięczny adminom że w końcu cię zbanowali. Trzymaj się i idź podbijać rozgłośnie na świecie. Nie zapomnij także poczytać słownika języka polskiego.


RE: Raf Z - For Play feat. Ally Sereda - raf0101 - 28.04.2016

Jestescie mokre ciipy z waszym administratorem na czele. To ze wspomnialem radio to byl tylko fakt a nie chwalenie sie. Chcialem po prostu zobaczyc co robicie ale wasz kompleks malych penisow nie pozwala wam tego zrozumiec. Mozecie mnie banowac ile chcecie ale to nie zmienia faktu ze jestescie malymi gnojami ktorzy onanizuja sie krytykowaniem innych ludzi bo sami macie za mala jaj zeby cos zrobic. I dlatego nie ma polskich producentow na skale swiatowa (A moze sie myle??). Bo siedzicie tutaj na tym forum i nigdy nie stad wyjdziecie. Ja nigdy nie twierdzilem ze jestem 'superultragwiazda' Rani, ty zakompleksiona pierdolo. Po prostu masz kompleksy malego penisa tak jak ten niedojda administrator nie potrafisz spojrzec na swiat z dystansu. Jesli tylko cos nie jest tak jak ty uwazasz to musi byc zle i trzeba to nienawidzic i banowac. Co do polskiego to przyznam ze nie jest to moj pierwszy jezyk ale musisz przyznac ze banowanie to chyba tez nie brzmi po polsku. Co ty na to pierdolo niedolezna?