MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Zdrowie i forma - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Zdrowie i forma (/temat-zdrowie-i-forma)

Strony: 1 2


RE: Zdrowie i forma - Voel - 5.05.2016

Polecam poczytać o dietach low carb. Lovetrance01 nawet tak dla ciekawości ;). Fajnie, że ktoś tu coś ćwiczy. Jednak panowie odradzam przysiady na jednej nodze, bo to rzeźnia dla kręgosłupa. Takie pytanko czy nie czujecie czasem sztywności w odcinku lędźwiowym jak coś podnosicie? jakby coś Was trzymało, ja tak miałem, wiem po sobie- wina tych przysiadów. lepiej już więcej powtórzeń zrobić


RE: Zdrowie i forma - lovetrance01 - 5.05.2016

Prawidłowy przysiad robi się z prostymi plecami, wtedy chyba nie jest tak obciążony. A po tych przysiadach nogi chodzą jak sprężyny:D
Ból pleców taki jak mówisz może wynikać z ze slabych mięśni w tej części. Jak tak właśnie mam. A to w zasadzie jedna z najważniejszych partii bo usztywnia kręgosłup. Niestety ćwiczenia na plecy są dosyć ciężkie.

Ketoza - ciekawe:) podobno gdyby człowiek jadł wyłącznie mięso (bo jest do tego stworzony) byłby bardzo zdrowy i silny.
Diety low carb - dobre, ale dla osób z nadwagą, a jestem szczupły jak modelka:D


RE: Zdrowie i forma - Voel - 5.05.2016

Nawet z prostymi plecami jest obciążony i to bardzo(to jakby robić martwy ciąg bez odkładania ciężaru), wystarczy że jest drobna rotacja miednicy i już, a nie da się utrzymać jej we właściwej pozycji na jednej nodze. Najlepiej to robili naukowcy w związku radzieckim kazali siłaczom robić ze sztangą z dużym obciążeniem skoki z przysiadu na podwyższenia, albo z podwyższenia na ziemię, większość z tych ludzi miała stawy kolanowe do wymiany- dosć długo naukowcy radzieccy nie wyciagali żadnych wniosków z tego he he Ważne pytanie czy napinasz mięśnie brzucha przy przysiadach Lovetrancer01?
Na samym mięsie chyba że tłustym czieławiek by nie przeżył, coś gdzieś czytałem że w jakimś klasztorze dawano samo chude mięso taką mieli karę śmierci. Albo znane jest zjawisko traperskiej głodówki- myśliwi na polowaniach żywiący się mięsem samych królików(chudym) chorowali. A mięcho+ fat to eskimosi, masajowie itd.
Jeśli jesteś szczupły to super, znaczy że masz dobrą wrażliwość insulinową i możesz sobie zjeść . Pozdrawiam


RE: Zdrowie i forma - Foortic - 6.06.2016

Uprawia/uprawiał ktoś z was streching? ;)


RE: Zdrowie i forma - Wasp - 6.06.2016

mój brat znalazł taka dietę która polega na głodzeniu się co 2gi dzień
jeszcze się nie ważył od początku diety


RE: Zdrowie i forma - tks21 - 22.09.2016

Ćwicze 3 razy dziennie po posiłkach(nie wiem czy dobrze ale mam wtedy najwięcej energii) No cóż robie pompki szerokie, potem pompki wąsko a na koniec podciągam się na drążku :) Tak wygląda mój dzienny trening :) Wale to wszystko w ciągu 5-6 dni bez przerwy a potem jeden dzień odpoczynku i mogę jeść wtedy wszystko ale z umiarem :)


RE: Zdrowie i forma - In-Tegral - 22.09.2016

Kalistenika w sumie aż tak nie obciąża ciała więc jak dajesz rade tak cisnąć cały tydzień to spoko. Ważne żebyś spał te 7h chociaż.